3:2
konec (0:2, 2:0, 1:0)
19.01.2019, 17:00 • Zimní stadion Moravské Budějovice • 33. kolo • Jan Tesař
Tipsport: 1.65 5.1 3.24 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.65 - 5.1 - 3.24
Hockey Club Moravské Budějovice 2019 – HC ISMM Kopřivnice
3:2
konec (0:2, 2:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 27. Čejka (Ferda, Havlát), 39. Čejka (Kadela), 56. Kadela (Čejka) – 1. Červenka (Marek), 7. Mach (Kofroň)
Karty:
Neproměněná penalta:
Hockey Club Moravské Budějovice 2019:
Groh (Čáp) – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka (C), Kabelka, Kliment, Pospíchal – Matějka, Lupač, Bulín, Juráň, Horký, Mikeš (A), Rytnauer (A), Čejka, Hrala, Ferda, Heinrich, Havlát.
Trenér: Augustin Žák
Náhradníci:
Trenér:
HC ISMM Kopřivnice:
Hromada (Velička) – Imrich, Ficek, Zuzaník, Puškár, Bail, Marek (A), Fojtík – Hrubý, Korec, J. Mach (C), M. Mach, Červenka, Gebauer, Suchý, Kofroň, Gola.
Trenér: Jaroslav Kofroň
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ing. Vojtěch Král – Pavel Mikšík, Bc. Marek Čelechovský
Diváci: 455
1. třetina | ||||
00:39 | KOP | 0:1 | Červenka (Marek) | |
06:32 | KOP | 0:2 | Mach (Kofroň) | |
08:00 | KOP | 2 | Mach, vysoká hůl | |
09:37 | KOP | 2 | Imrich, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:03 | MBU | 1:2 | Čejka (Ferda, Havlát) | |
28:04 | KOP | 2 | Gola, hrubost | |
MBU | 2 | Mikeš, hrubost | ||
29:32 | KOP | 2 | Marek, hákování | |
30:48 | KOP | 2 | Hromada, hákování, odpyká Kofroň | |
33:03 | KOP | 2+10 | Gebauer, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Bail | |
37:44 | KOP | 2 | Fojtík, napadení | |
MBU | 2 | Ferda, sekání | ||
38:21 | MBU | 2:2 | Čejka (Kadela) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:38 | MBU | 2 | Hrala, sekání | |
47:18 | KOP | 2 | Zuzaník, faul kolenem | |
52:07 | KOP | 2 | Fojtík, podrážení | |
54:37 | MBU | 2 | příliš mnoho hráčů, odpyká Ferda | |
55:53 | MBU | 3:2 | Kadela (Čejka) | |
58:22 | KOP | 2 | Fojtík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
58:22
54:37
52:07
47:18
44:38
37:44
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Radim Ferda – 2 min., sekání).
33:03
30:48
29:32
28:04
Vyloučení v týmu HC Moravské Budějovice 2005 (Roman Mikeš – 2 min., hrubost).
09:37
08:00