4:2
konec (2:0, 1:1, 1:1)
19.01.2019, 18:00 • 33. kolo • Info o změnách stavu (Jiří Cícha (@cichic18))
Tipsport: 1.4 6.0 4.34 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 6.0 - 4.34
HC David Servis Č. Budějovice – MSK Orlová
4:2
konec (2:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Ji. Bárta (Trummer, Škopek), 10. Vak (Šulčík, Dudáček), 28. Ja. Bárta (Kříž, Dudáček), 60. Kronus (Trummer) – 38. Hovsepjan (Štěpánek), 58. Tomis (Klíma, Hovsepjan)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC David Servis Č. Budějovice:
Marek (Svoboda) – Procházka, Dudáček, Ferebauer (A), Radoš, Škopek, Kříž – Schmidmayer, Rolínek, Ja. Bárta, Šulčík (C), Trummer, Tejko, Kronus, Ji. Bárta, Sumerauer, Vak
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová:
Piták (Ovčaři) – Janiczek, Tomis, Kunc, Spálovský, Teplanský, Štěpánek, Šendera – Konečný, Šmíd, Pacoň, Kovařík, Klíma, Brodek, Plánka, Achmeťjanov, Hovsepjan
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Horáček – Vavruška, Rubáš
Diváci: 150
1. třetina | ||||
05:16 | ORL | 2 | Piták, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
06:26 | DAS | 1:0 | Ji. Bárta (Trummer, Škopek) | |
07:56 | ORL | 2 | Achmeťjanov, sekání | |
08:13 | DAS | 2 | Trummer, držení hole | |
09:20 | ORL | 2 | Konečný, držení hole | |
09:37 | DAS | 2:0 | Vak (Šulčík, Dudáček) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:09 | ORL | 2 | Achmeťjanov, podrážení | |
25:41 | ORL | 2 | Achmeťjanov, podrážení | |
27:20 | DAS | 3:0 | Ja. Bárta (Kříž, Dudáček) | |
37:02 | ORL | 3:1 | Hovsepjan (Štěpánek) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:46 | DAS | 2 | Šulčík, sekání | |
46:12 | ORL | 2 | Janiczek, podrážení | |
47:52 | DAS | 2 | Sumerauer, sekání | |
ORL | 2+10 | Štěpánek, podrážení+nesportovní chování, odpyká Teplanský | ||
55:05 | DAS | 2 | Ja. Bárta, krosček | |
55:19 | DAS | 2 | Dudáček, hrubost | |
DAS | 2 | Kříž, hrubost | ||
ORL | 2 | Šmíd, hrubost | ||
ORL | 2 | Plánka, hrubost | ||
57:06 | ORL | 3:2 | Tomis (Klíma, Hovsepjan) | |
59:10 | DAS | 4:2 | Kronus (Trummer) | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
55:19
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Dudáček – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Kříž – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Orlová (Šmíd – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Orlová (Plánka – 2 min., hrubost).
55:05
47:52
Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Sumerauer – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC Orlová (Štěpánek – 2 min., podrážení + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká Teplanský.
46:12
43:46
25:41
23:09
09:20
08:13
07:56
05:16