4:0
konec (0:0, 1:0, 3:0)
19.01.2019, 17:00 • Hala Polárka • 48. kolo • Petr Sumbal
Tipsport: 1.4 5.5 5.41 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.5 - 5.41
HC Frýdek-Místek – HC Slovan Ústí nad Labem
4:0
konec (0:0, 1:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 25. Flok (Adámek, Zahradníček), 41. Martynek (Novotný, Bartko), 56. Klimša (Novotný, Martynek), 57. Kofroň (L. Kovář, Christov)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Frýdek-Místek:
Malík (Hlaváč) – Haman, Husák, Bartko, Zahradníček, Adámek, L. Kovář, D. Stránský – Kofroň, Hladonik, Christov – Rudovský, Novotný (C), Martynek – Peterek (A), Klimša, Kaukič – Flok, Motloch, J. Kalus.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem:
Stezka (Volke) – M. Zdvořáček (A), Hes, Weinhold, Blaha, Zukal, Mert – J. Veselý, Roubík (C), Schwamberger – Chlouba, Šťovíček, Krliš – Tůma, T. Jandus, D. Merta (A) – Planý, Davídek, Chrpa.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Souček, Kašík – Gančařík, Konvička
Diváci: 1317
1. třetina | ||||
03:56 | FRM | 2 | Novotný, nedovolené bránění | |
04:15 | UNL | 2 | Weinhold, vysoká hůl | |
05:07 | UNL | 2 | Mert, držení | |
13:29 | FRM | 2 | Kofroň, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:31 | FRM | 2 | Christov, hákování | |
24:29 | FRM | 1:0 | Flok (Adámek, Zahradníček) | |
26:04 | UNL | 2 | Zukal, vysoká hůl | |
32:37 | UNL | 2 | Schwamberger, hákování | |
36:51 | FRM | 2 | Rudovský, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:58 | FRM | 2:0 | Martynek (Novotný, Bartko) | |
47:36 | FRM | 2 | Novotný, sekání | |
52:40 | UNL | 2 | Blaha, nedovolené bránění | |
55:05 | UNL | 2 | Šťovíček, krosček | |
55:29 | FRM | 3:0 | Klimša (Novotný, Martynek) | |
56:28 | FRM | 4:0 | Kofroň (L. Kovář, Christov) | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
55:05
52:40
47:36
36:51
32:37
26:04
20:31
13:29
05:07
04:15
03:56