4:2
konec (1:0, 0:1, 3:1)
19.01.2019, 16:00 • 48. kolo • Ondřej Nejedlo
Tipsport: 1.3 6.5 6.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 6.5 - 6.33
HC Benátky nad Jizerou – SK Trhači Kadaň
4:2
konec (1:0, 0:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 20. Černoch (Wiencek), 44. A. Dlouhý, 54. Niko (D. Špaček), 60. Šír (Kolmann) – 26. Maršoun (Šulek, Klejna), 43. Foltýn (J. Svoboda, Rindoš)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Schwarz (Žajdlík) – Kolmann, Kunst, Žůrek, Havlín, Niko, Maier – Wiencek, Chrtek, Černoch – A. Dlouhý, Šír, D. Špaček – Rychlovský, Najman, Teplý – Burda, Bittner.
Náhradníci:
Trenér:
SK Trhači Kadaň:
Š. Lukeš (Štěpánek) – Novák, Eliáš, Klejna, Hajič, Foltýn, Uřídil, Popela – J. Svoboda, Kůs, Wágner – Šulek, Rindoš, Maršoun – J. Müller, Tupý, Kanický – Homer.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Veselý, Vokřál – Kreuzer, Polonyi
Diváci: 200
1. třetina | ||||
6:23 | KAD | 2 | J. Müller, sekání | |
8:54 | BEN | 2 | Chrtek, hákování | |
11:34 | KAD | 2+10 | Rindoš, zdržování hry / porušení postupu vhazování+nesportovní chování | |
15:33 | BEN | 2 | Teplý, sekání | |
15:54 | KAD | 2 | Šulek, vysoká hůl | |
19:16 | BEN | 1:0 | Černoch (Wiencek) | |
20:00 | BEN | 2 | Kolmann, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:56 | KAD | 1:1 | Maršoun (Šulek, Klejna) | |
27:18 | BEN | 2 | Rychlovský, příliš mnoho hráčů | |
33:11 | BEN | 2 | Najman, sekání | |
34:02 | KAD | 2+10 | Wágner, držení+nesportovní chování | |
34:33 | KAD | 2 | Šulek, krosček | |
BEN | 2 | Chrtek, krosček | ||
39:37 | BEN | 2 | Najman, krosček | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:13 | KAD | 1:2 | Foltýn (J. Svoboda, Rindoš) | |
43:32 | BEN | 2:2 | A. Dlouhý | |
46:40 | KAD | 2 | Eliáš, držení hole | |
50:25 | BEN | 2 | Maier, nesportovní chování | |
52:21 | KAD | 2 | Eliáš, nesportovní chování | |
53:03 | BEN | 3:2 | Niko (D. Špaček) | |
53:33 | BEN | 2 | Černoch, hákování | |
59:53 | BEN | 4:2 | Šír (Kolmann) | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
53:33
52:21
50:25
46:40
39:37
34:33
34:02
33:11
27:18
20:00
15:54
15:33
11:34
8:54
6:23