2:3
konec (1:2, 0:0, 1:1)
19.01.2019, 19:00 • Prudential Center, Newark • Jiří Sameš
Tipsport: 2.2 3.86 2.87 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.2 - 3.86 - 2.87
New Jersey Devils – Anaheim Ducks
2:3
konec (1:2, 0:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 7. Ma. Johansson (Bratt, Butcher), 60. Bratt (Butcher) – 10. Sprong (N. Ritchie, Henrique), 11. Terry (H. Lindholm, Sprong), 46. D. Grant (Terry)
Karty:
Neproměněná penalta:
New Jersey Devils:
Blackwood (Kinkaid) – A. Greene (C), Severson, Butcher, Vatanen, Müller, Santini – Ma. Johansson, Hischier, Bratt – Coleman, Zajac (A), Palmieri (A) – Seney, Zacha, Stafford – Boyle, Rooney, Bastian.
Náhradníci:
Trenér:
Anaheim Ducks:
Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Fowler (A), Manson (A), Ja. Larsson, Welinski – Rakell, Getzlaf (C), D. Shore – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Gibbons, Rowney, Kloos – Jones, D. Grant, Terry.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Eric Furlatt, TJ Luxmore – Kory Nagy, Darren Gibbs
Diváci: 15 231
1. třetina | ||||
06:50 | NJD | 1:0 | Ma. Johansson (Bratt, Butcher) | |
09:10 | ANA | 1:1 | Sprong (N. Ritchie, Henrique) | |
09:10 | NJD | 2 | zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva, odpyká Bastian | |
10:38 | ANA | 1:2 | Terry (H. Lindholm, Sprong) | |
13:02 | NJD | 2 | Santini, podrážení | |
15:31 | ANA | 2 | Fowler, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:16 | NJD | 5 | Bastian, bitka | |
ANA | 5 | Manson, bitka | ||
31:50 | ANA | 2 | Ja. Larsson, nedovolené bránění | |
35:53 | ANA | 2 | N. Ritchie, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:11 | ANA | 1:3 | D. Grant (Terry) | |
55:04 | ANA | 2 | Fowler, krosček | |
59:04 | NJD | 2:3 | Bratt (Butcher) | |
Konec |
Salzburg – Slavia 11:00 5:3
Jihlava – K. Vary 12:00 0:5
Olomouc – Kladno • po prodl. 12:00 4:5
Mountfield HK – Přerov • po s.n. (0:1) 12:00 2:3
Č. Budějovice – Liberec 12:00 5:1
Vsetín – Plzeň 12:00 2:3
Vítkovice – Sparta 12:00 4:3
Třinec – Pardubice 12:00 3:0
Žďár n/S – Chomutov 13:00 2:4
Kometa Brno – HC Litvínov 13:00 4:1
Havlíčkův Brod – Zlín 13:30 1:4
Havířov – Mladá Boleslav 14:00 5:2
Havířov – Třinec 10:30 5:1
Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 10:30 2:1
Pardubice – Kometa Brno 12:00 7:2
Zlín – Vítkovice • po prodl. 12:00 3:4
Kobra – PZ Kladno 12:00 2:3
Přerov – Vsetín 12:00 2:5
HC Litvínov – Slavia 12:00 3:1
Plzeň – Kladno 12:30 3:5
Jihlava – Mladá Boleslav • po s.n. (3:1) 12:45 2:1
Liberec – Mountfield HK • po prodl. 13:00 3:4
Tábor – Žďár n/S 14:45 3:4
HK MD Šumperk – Warriors Brno 15:15 5:2
Sparta – K. Vary 16:00 4:1
Olomouc – Technika Brno • po prodl. 16:30 2:3
55:04
35:53
31:50
27:16
Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Josh Manson – 5 min., bitka).
15:31
13:02
09:10