Liga mistrů

Berlin Recycling Volleys – PGE Skra Belchatow

0:3

konec (21:25, 22:25, 23:25)

16.01.2019, 20:00 • Max Schmelling Halle, Berlín • Skupina D • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.24 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:46:48)

0:0

Utkání je u konce a byť zejména ve druhém a třetím setu měli dlouho navrch domácí volejbalisté, Berlín nakonec neuhrál ani set. Belchatow ovládl koncovky, zvládl smazat náskok soupeře a obrátit průběh ve svůj prospěch. Polský tým si tak připisuje do tabulky tři body, Berlín dnes vyšel naprázdno.

23:25

Třetí set skončil.

23:25

A je dobojováno! Polský útok po pravé straně zakončil Kochanowski a vytloukl Tuiovy bloky. I třetí set vyhrál Belchatow a celý zápas tak skončil výsledkem 3:0 pro polský tým.

23:24

První mečbol domácí odvrátili, teď je ale čeká ta těžší část – odvrátit útok.

22:24

Tohle podání od Kochanowskiho by asi šlo do autu, ale domácí libero jej chtělo hrát a výsledkem byl bod přímo z podání. Špatný příjem.

22:23

Sklepnutý míč na síti dává Belchatowu vedení v úplném závěru setu!

22:22

Dle sudích byl útok hostů až moc dlouhý a měli pravdu. Vše ale změnila teč domácího Tuii na síti. Srovnáno.

22:21

Na druhý pokus se Jendryk dostal k bloku, srazil míč na palubovku a Berlín zase vede.

21:21

Přes veškerou snahu domácích, včetně pokusu o zákrok nohou, končí míč v publiku, polský tým srovnává.

21:20

Trochu divočejší rozehra u sítě, radují se hosté.

21:19

Domácí se k radosti publika dostávají do dvoubodového náskoku, Belchatow si bere oddechový čas.

20:19

A zase těsný náskok pro Berlín.

19:19

Teppan vybral míč nohou a i když si domácí mysleli, že míč dopadl na palubovku, akce pokračovala a Belchatow pak snáze výměnu ukončil.

19:18

Blíží se koncovka třetího setu, domácí si nesmí dovolit moc chybovat.

18:18

Špatný servis a je zase vyrovnáno.

18:17

Polský tým byl blízko vedení, jenže chyba při přechodu do útoku nabídla Weberovi možnost smeče. A ten ji využil.

17:17

Parádní výměna s dobrým koncem pro Belchatow. Oba celky předváděly úchvatné údery, vše vyřešil vytlučený blok.

17:16

Chyba hostů při smeči u kůlu, míč šel mimo vymezený prostor.

16:16

A po tvrdém Teppanově podání je srovnáno.

16:15

Dlouhé podání Kylea Russella, zase je sníženo.

16:14

Bloky Tuii s Le Goffem, Berlín zase lehce utíká.

15:14

Tuia vytloukl bloky Belchatowa, Berlín si bere zpátky těsný náskok.

14:14

Vytlučená akce Berlína, Teppan byl na pravé straně opravdu přesný a tvrdý.

14:13

Ebadipour Ghara předvedl chybu na podání.

13:13

Útok středem, tohle byla pěkná plachta.

13:12

Russell si našel volný prostor v zadní části kurtu a poslal tam přesný útok.

12:12

Na druhé straně přichází bod přímo z podání od Szalpuka.

12:11

Hodně nepovedené podání, Zimmermann málem přestřelil celou palubovku.

12:10

Skvělé bloky Jeffreyho Jendryka II, zase je to o dva body.

11:10

Berlín zase vede, u pravého kůlu byl nekompromisní Russell.

10:10

A je vyrovnáno. Domácím nestačily tři údery k tomu, aby dostali míč na druhou stranu.

10:9

Aby pak vzápětí chyboval na podání.

10:8

Po oddechovém času se domácí vrátili ve vítězném duchu, Le Goff vytloukl bloky.

9:8

Náskok Berlína takřka pryč, u levého kůlu předvedl technický útok Ebadipour Ghara.

9:7

Smeč na lajnu!

10:6

Belchatow začíná umazávat náskok, nad síť se vznesl Klos a předvedl nekompromisní hřebík.

10:5

Série je u konce, třetí servis v řadě už Tuiovi nevyšel.

10:4

A další Tuiovo eso. Potvrdit jej muselo video.

9:4

Tuia zaznamenal eso, Berlín vede o pět bodů, což je nejvíc v celém utkání.

8:4

Chyba na příjmu, Berlín utíká.

7:4

A už tříbodovém, Berlín dostal útok zdarma a Le Goff si tuto šanci nenechal ujít.

6:4

White na síti předvedl neprostupný blok, rázem je Berlín ve dvoubodovém náskoku.

5:4

Le Goff středem, tohle šlo bránit jen hodně špatně.

4:4

Špatný servis domácích, takže zase srovnáno.

4:3

Tuia zaútočil po lajně, odpověď hostů skončila daleko za základní čárou.

3:3

Už to ale neplatí, Kochanowski srovnal.

2:2

Prostřelený dvojblok vrací domácím těsný náskok.

2:2

Útok domácích do autu.

3:1

I v úvodu třetí sady sledujeme přetahovanou, vlastně tak jako po celý zápas.

1:0

Hosté začínají chybou na podání, do sítě poslal míč Klos.

0:0

Začal třetí set.

22:25

Druhý set skončil.

22:25

A ten byl úspěšný. Po smeči středem je u konce i druhý set a Belchatov vede 2:0.

22:24

První využitý není, ale teď tu bude útok hostů.

21:24

Ale po chybě Linuse Webera na podání tu jsou hned tři setboly pro Belchatow.

21:23

Zimmermann s Le Goffem odmítli setboly a nadvakrát donutili soupeře k chybě.

20:23

Kochanowski zaznamenal bod přímo z podání. Tohle byla výstavní dělovka.

20:22

Rychlá akce s Ebadipourem Gharou na konci a vytlučený míč skončil až u stolku rozhodčích.

20:21

Russell měl hodně prostoru pro smeč a uspěl útokem po lajně.

19:21

Blíží se úplná koncovka setu a Belchatow si drží dvoubodový náskok.

19:20

Procpaný míč i na druhé straně, důraz předvedl Tuia.

18:20

Velká radost hostů. Ti teď vyhráli důležitou výměnu, za síť protlačil míč Ebadipour Ghara.

18:19

Ebadipour Ghara vytloukl bloky a vrátil Belchatowu vedení.

18:18

Nápor Belchatova je zastaven Tuiou u levého kůlu.

17:18

Teppan je teď nezastavitelný. Když to nešlo smečí, předvedl lehký oblouček těsně za síť.

17:17

A je vyrovnáno! Teppan teď složil míč přesně k základní čáře!

17:16

Útok Teppana z druhé vlny, obrana Berlína na tohle nebyla připravená.

17:15

Další chyba na servisu ze strany Berlína.

17:14

Klein na bloku řádí, teď zastavil útok, který se jevil jako jasný a připravený na nekompromisní zakončení.

16:14

Už je sníženo, u pravého sloupku útočil Teppan. A úspěšně.

16:13

Skvělé bloky, na správném místě stál Klein a Berlín vede o tři body.

15:13

Tak teď si domácí oddechli, že bloky polského celku srazily míč těsně vedle pomezní čáry. Zase to bylo o centimetry.

14:13

Prudká smeč od kůlu, Le Goff se sice snažil, ale tohle nevybral.

14:12

Dobrá ulejvka u pravého kůlu, nyní byl úspěšný Russell.

13:12

Druhé podání už mu tak nevyšlo, pokazil jej a předal podání soupeři.

13:11

Berlín uniká do mírného náskoku, bod z podání zařídil Tuia.

12:11

Klos útočil okolo kůlu do těsného autu, Berlín už vede.

11:11

Hned z první dobré zaútočil Le Goff a opět srovnal. Tento útok středem chytat nešel.

10:11

Vedení pro hosty vrátil povedeným útokem Teppan.

10:10

Vytlučený blok, postaral se o to Kyle Russell.

9:11

Po bodu na každé straně, stále tak sledujeme vyrovnaný volejbal.

7:9

Tak nakonec ne, video odhalilo, že míč lízl čáru a bod míří za polským týmem.

8:8

A už je srovnáno, Belchatowu totálně odešel útok.

7:8

Ulejvka Ebadipour Ghary nevyšla, mířil těsně do autu. Tohle bylo o centimetry.

6:8

Vytlučené bloky, bod pro Berlín.

5:8

Nekompromisní Orczyk zatloukl smeč hned z prvního úderu a ještě u toho sestřelil jednoho ze soupeřů.

5:7

Zase sledujeme přetahovanou o každý bod, Berlín nechce připustit únik hostů o více bodů.

4:7

Špatné podání, zase je to o tři body.

4:6

Domácí se přibližují, po Kühnerově přihrávce zakončoval Russell.

3:6

Eso! Tak tohle bylo od Kochanowskiho velice povedené.

3:5

Už se zase ztrátovalo, Kochanowski doslova procpal míč na druhou stranu.

3:4

Tvrdé podání do sítě, bod zdarma pro Berlín.

2:4

Vytlučené bloky, Belchatow se raduje z dalšího bodu. Ten zařídil Kochanowski.

2:3

Hosté reklamovali útok na lajnu, ale rozhodčí ukázali, že útok po čáře byl o něco delší. Byl, ale video odhalilo teč. Takže nakonec pod pro hosty.

2:2

Berlínské bloky zastavily útok hostů, tím, kdo srazil míč, byl White.

1:2

Útok křížem od Ebadipoura Ghary a Belchatow zase vede.

1:1

Chyba i na druhé straně, Klos byl zase až moc krátký.

0:1

Berlín na podání a hned chyba, White byl příliš dlouhý.

0:0

Začal druhý set.

21:25

První set skončil.

21:25

Útok na základní čáru končí první set, polský Belchatow si po celou sadu udržoval náskok a v poklidu dokráčel k výhře.

21:24

První je využitý, nyní ale budou hosté útočit.

20:24

Berlínský útok byl v síti, tohle jsou opravdu zbytečné chyby. Setboly pro Belchatow.

20:23

Setboly se ještě nekonají pro povedený útok Kylea Russella.

19:23

Do sítě poslal míč i domácí Kühner.

19:22

Příliš krátké podání Reneeho Tepana, míč sotva dolétl k síti.

18:22

Chyba na podání, bod pro Belchatow.

18:21

Přetlačovanou na síti vyhrál domácí tým, jmenovitě pohotový Kühner.

17:21

Kochanowski je teď neudržitelný, nyní složil míč od pravého kůlu.

17:20

Vzápětí přichází kiks na servisu.

16:20

Belchatow dostal míč zdarma a Kochanowski tuto nabídku využil útokem středem.

16:18

Už zase o dva, bod pro Berlín zajistil nadraženými bloky Russell.

15:18

Další akce od Łomacze byla lepší, zase je to o tři body.

15:17

Chyba útoku polského týmu, míč z ruky Kochanowskiho šel daleko za vymezené území.

14:17

Tuia si počkal na vysokou přihrávku a křížem si našel mezírku na útok.

13:17

Na druhé straně předvedl další nekompromisní útok hostující Łomacz.

13:16

Russell zachoval na síti chladnou hlavu a nenechal se překvapit padajícím míčem. Snadno zasmečoval a snížil.

12:16

Ebadipour Ghara drtivě smečoval u pravého kůlu, tahle dělovka prostě nešla brát.

12:15

Domácí ale ihned pokazili podání a darovali Belchatowu bod zdarma.

12:14

White překonal hned trojblok a útočil k základní čáře.

11:14

Další rychlou smeč na středu předvedl hostující Klos.

11:13

Sledujeme rychlý volejbal, krátké výměny. Hostující Ebadipour Ghara nezastavil rozlet Berlína a útok od kůlu.

10:13

Kochanowski zasmečoval a nyní sám bude podávat.

10:12

Na dvoubodový rozdíl upravil po bleskové kombinaci Tuia.

9:12

Jenže hned vzápětí zaútočil středem Teppan a náskok zase navýšil.

9:11

Russell vytloukl polské bloky a zase o bot stáhl náskok hostů.

8:11

Trojblok Berlína se při bránění dotkl sítě, bod zdarma pro hosty.

7:10

Łomacz z druhé vlny složil prudkou smeč.

7:9

Ztráta střídá ztrátu.

6:9

Už se ale zase otáčí podání, útok šel do zcela otevřeného prostoru.

6:8

Krátká série hostů je ukončena dokonalým jednoblokem a složeným míčem na palubovku.

5:8

Dlouhá výměna, tu ukončil White posunutím na hostující blok, jenže se u toho sám dotkl sítě.

5:7

Domácí White neprostřelil blok, míč skončil na pásce.

5:6

Je to zatím plné chyb a nervózní, Le Goff podával do autu.

5:5

Pěkný útok po pravé čáře předvedl Russell a srovnal.

4:5

Domácí zřejmě útočili do anténky, opět se prohlíží video, zda tomu skutečně bylo. A bylo.

4:4

Zatím je to přetahovaná o každý bod, středem to zvládli i hosté.

4:3

Chyba na servisu i na druhé straně, Ebadipour Ghara poslal podání do sítě.

3:3

Russell ale vzápětí poslal míč za základní čáru.

3:2

Povedený útok středem, domácí Le Goff hravě složil míč na zem.

2:2

Po dlouhé prodlevě smečoval Teppan a je zase srovnáno.

2:1

A to berlínský bod potvrdilo.

2:1

Klein podržel podání, úder hostů šel do autu. Prohlíží se ale ještě video.

1:1

Berlínský útok šel sice do autu, rozhodčí si ale všimli teče.

0:1

První výměna jde za polským týmem, ten si tak podržel podání. Výměnu ukončil smečí Droszynski.

0:0

0:0

Berlin Recycling Volleys: Watten, Jendryk, Klein, Zimmermann, Kühner, White, Tuia, Patch, Le Goff, Russell, Rossard, Weber.

PGE Skra Belchatow: Droszynski, Teppan, Wegrzyn, Klos, Kochanowski, Katić, Milczarek, Ebadipour Ghara, Szalpuk, Łomacz, Piechocki, Orczyk.

Rozhodčí: Erdal Akinci (TUR), Michail Koutsoulas (GRE).

0:0

Oba týmy jsou již na palubovce, zápas za pár okamžiků začne.

0:0

Utkání se odehraje v Max Schmelling Halle v Berlíně a začne se ve 20 hodin. Nic si tedy na tento čas neplánujte a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.

0:0

Rozhodčí

Zápas budou řídit Erdal Akinci z Turecka a Michail Koutsoulas z Řecka.

0:0

Berlin Recycling Volleys

Domácí jsou po dvou skupinových utkáních na čtvrtém místě s bilancí jedné výhry a jedné porážky a třemi body. Úvodní duel Berlin doma vyhrál 3:1 nad Maaseikem, druhý zápas už tak povedený nebyl a německý tým prohrál v polském Gdaňsku hladce 0:3

PGE Skra Belchatow

I polský tým má po dvou kolech tři body a je v tuto chvíli třetí. Na úvod skupiny vyhrál Belchatow v polském derby nad Gdaňskem 3:1, poté ale prohrál v Maaseiku bez výhry setu 0:3. Skupina je neskutečně vyrovnaná, všechny týmy mají tři body, rozhodovat tak může každý set a každý míč.

0:0

Dobrý večer u volejbalové Ligy mistrů. Společně se podíváme na utkání skupiny D mezi týmy Berlin Recycling Volleys a PGE Skra Belchatow.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.