Liga mistrů

VfB Friedrichshafen – Zenit Petrohrad

0:3

konec (17:25, 20:25, 31:33)

16.01.2019, 20:00 • ZF Arena, Friedrichshafen • Skupina C • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 3.53 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Volejbalisté Petrohradu první dva zápasy při své premiérové účasti v Lize mistrů vyhráli shodně 16:14 v tiebreaku, dnes ve Friedrichshafehu přeci jen vyhráli přesvědčivěji, přesto ve třetím setu museli tvrdě bojovat, aby i přes vedení 24:20 nakonec zvítězili až 33:31.

Ruský tým je tak se třemi výhrami v čele tabulky, dvě výhry má Chaumont, jednu Friedrichshafen a slovinská Lublaň prohrála všechny tři své zápasy. (21:36:24)

31:33

Třetí set skončil.

31:33

Devátý mečbol už je tím posledním! Skvělý servis Cameja domácí na příjmu jen odrazili na soupeřovu polovinu, kde už dílo dokonal Sivoželez a Petrohrad nakonec po obrovském boji vítězí ve třetím setu.

31:32

Petráš ztroskotal na blokujícím Grozerovi! Ten bránil sám, jelikož Červjakov dobíhal pozdě, přesto Grozer boduje.

31:31

Další servis Collina už zastavila páska sítě.

31:30

Hostující libero Makarenko si neporadil s plachtícím podáním Collina, domácí blokař v důležitou chvíli zapisuje přímý bod z podání.

30:30

Osmý mečbol Zenitu odvrací přesnou smečí Michal Petráš.

29:30

Po skvělém servisu Antipkina domácí neuvěřitelně zachránili míč ve hře hned u dvou reklamních panelů, přehráli jej přes síť, poté ale Zenit boduje.

29:29

Červjakov zabodoval středem sítě.

29:28

Domácí museli po horším příjmu volit nouzové řešení, nahrával univerzál Boladz, přesto se Protopsaltis dokázal na hlavním kůlu prosadit.

28:28

Napínavá koncovka pokračuje, Camejo vytlouká domácí blok.

28:27

Camejo útočí do zámezí! Domácí otáčejí průběh koncovky třetího setu a následuje oddechový čas pro Zenit.