Liga mistrů

Berlin Recycling Volleys – PGE Skra Belchatow

0:3

konec (21:25, 22:25, 23:25)

16.01.2019, 20:00 • Max Schmelling Halle, Berlín • Skupina D • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.24 1.65 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:46:48)

0:0

Utkání je u konce a byť zejména ve druhém a třetím setu měli dlouho navrch domácí volejbalisté, Berlín nakonec neuhrál ani set. Belchatow ovládl koncovky, zvládl smazat náskok soupeře a obrátit průběh ve svůj prospěch. Polský tým si tak připisuje do tabulky tři body, Berlín dnes vyšel naprázdno.

23:25

Třetí set skončil.

23:25

A je dobojováno! Polský útok po pravé straně zakončil Kochanowski a vytloukl Tuiovy bloky. I třetí set vyhrál Belchatow a celý zápas tak skončil výsledkem 3:0 pro polský tým.

23:24

První mečbol domácí odvrátili, teď je ale čeká ta těžší část – odvrátit útok.

22:24

Tohle podání od Kochanowskiho by asi šlo do autu, ale domácí libero jej chtělo hrát a výsledkem byl bod přímo z podání. Špatný příjem.

22:23

Sklepnutý míč na síti dává Belchatowu vedení v úplném závěru setu!

22:22

Dle sudích byl útok hostů až moc dlouhý a měli pravdu. Vše ale změnila teč domácího Tuii na síti. Srovnáno.

22:21

Na druhý pokus se Jendryk dostal k bloku, srazil míč na palubovku a Berlín zase vede.

21:21

Přes veškerou snahu domácích, včetně pokusu o zákrok nohou, končí míč v publiku, polský tým srovnává.

21:20

Trochu divočejší rozehra u sítě, radují se hosté.

21:19

Domácí se k radosti publika dostávají do dvoubodového náskoku, Belchatow si bere oddechový čas.

20:19

A zase těsný náskok pro Berlín.

19:19

Teppan vybral míč nohou a i když si domácí mysleli, že míč dopadl na palubovku, akce pokračovala a Belchatow pak snáze výměnu ukončil.

19:18

Blíží se koncovka třetího setu, domácí si nesmí dovolit moc chybovat.

18:18

Špatný servis a je zase vyrovnáno.

18:17

Polský tým byl blízko vedení, jenže chyba při přechodu do útoku nabídla Weberovi možnost smeče. A ten ji využil.