1:3
konec (0:3, 1:0, 0:0)
11.01.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu • Jan Prošek
Tipsport: 3.14 4.16 1.99 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.14 - 4.16 - 1.99
HC Slovan Bratislava – HC Viťaz Moskevská oblast
1:3
konec (0:3, 1:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 31. Chipchura (Rau, Sersen) – 1. A. Sjomin, 8. A. Sjomin (M. Aaltonen, Řepík), 14. Šinkevič (Švec-Rogovoj, Kokarev)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Slovan Bratislava:
Štěpánek (14. Čiliak) – Jánošík, Sersen, Grman, Klok, Bačik, Gelinas, Švarný – Červený, Rau, Taffe – Lunter, Sukel', Liška – Hrnka, Chipchura, Lamper – Baranov, M. Sloboda, Buc – Kelemen.
Náhradníci:
Trenér:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, Kožemjakin – M. Aaltonen, A. Sjomin, Řepík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Kokarev, Stoljarov – Gončarov, Vyglazov, N. Komarov – P. Černov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Soin, Ravodin – Zacharenko, Novikov
Diváci: 5 237
1. třetina | ||||
01:00 | VTZ | 0:1 | A. Sjomin | |
07:45 | VTZ | 0:2 | A. Sjomin (M. Aaltonen, Řepík) | |
13:27 | VTZ | 0:3 | Šinkevič (Švec-Rogovoj, Kokarev) | |
13:27 | SBA | -Čiliak +Štěpánek (Střídání) | ||
17:11 | VTZ | 2 | A. Sjomin, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:17 | SBA | 2+OK | Grman, zásah do hlavy nebo krku | |
30:07 | SBA | 1:3 | Chipchura (Rau, Sersen) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
Konec |
Boston – Washington 01:00 2:4
New Jersey – Toronto 01:00 2:4
NY Rangers – NY Islanders 01:00 3:4
Columbus – Nashville • po prodl. 01:00 4:3
Philadelphia – Dallas 01:08 2:1
Tampa – Carolina 01:30 3:1
St. Louis – Montreal 02:00 4:1
Minnesota – Winnipeg 02:00 3:2
Edmonton – Florida • po s.n. (2:0) 03:00 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 3:4
Vegas – San Jose 04:00 2:3
Los Angeles – Ottawa 04:30 1:4
Kometa Brno – Liberec 13:00 0:1
Zlín – Jihlava • po s.n. 16:00 4:3
Mountfield HK – Mladá Boleslav 16:00 5:3
Pardubice – Salzburg • po prodl. 16:30 2:3
Vítkovice – Plzeň • po s.n. (0:1) 17:00 4:5
Olomouc – Chomutov • po s.n. (1:3) 17:30 4:5
Sparta – Č. Budějovice 17:30 1:3
Vsetín – Slavia 17:30 4:0
Havlíčkův Brod – Kladno 18:00 3:6
Havířov – K. Vary 18:00 2:1
Třinec – HC Litvínov 18:00 6:0
22:17
17:11