1:2
konec (1:1, 0:0, 0:1)
11.01.2019, 17:30 • ZS I.Hlinky Litvínov • 34. kolo • Vendula Zdražilová
Tipsport: 2.61 4.2 2.35 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.61 - 4.2 - 2.35
HC VERVA Litvínov – Mountfield HK
1:2
konec (1:1, 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 3. V. Hübl (F. Lukeš, Válek) – 3. Koukal (Smoleňák, Cibulskis), 53. Smoleňák (Koukal)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC VERVA Litvínov:
Petrásek (Janus) – Graborenko, Baránek, L. Doudera, Ščotka, Suchánek, Romančík – Válek, V. Hübl (A), F. Lukeš – M. Hanzl, J. Mikúš, Kašpar – Petružálek (A), Helt, Trávníček (C) – Jícha, M. Havelka, Jurčík.
Náhradníci:
Trenér:
Mountfield HK:
J. Pavelka (Maxwell) – Zámorský, Linhart (A), Graňák (C), Cibulskis, F. Pavlík, Rosandić, Nedomlel – Smoleňák, Koukal, M. Chalupa – Dragoun, Cingel, R. Pavlík – Paulovič, Bičevskis, Miškář – Vopelka, Kukumberg, Rákos (A).
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hradil, Bejček – Komárek, Lučan
Diváci: 4623
1. třetina | ||||
02:20 | LIT | 1:0 | V. Hübl (F. Lukeš, Válek) | |
02:37 | HKM | 1:1 | Koukal (Smoleňák, Cibulskis) | |
08:48 | LIT | 2 | M. Havelka, posunutí hole | |
12:43 | HKM | 2 | Rosandić, nedovolené bránění | |
16:41 | LIT | 2 | Suchánek, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:46 | LIT | 2 | Kašpar, hákování | |
39:53 | LIT | 2 | J. Mikúš, hrubost | |
HKM | 2 | Rosandić, nedovolené bránění | ||
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:07 | LIT | TS | Romančík, podrážení | |
52:26 | HKM | 1:2 | Smoleňák (Koukal) | |
Konec |
Boston – Washington 01:00 2:4
New Jersey – Toronto 01:00 2:4
NY Rangers – NY Islanders 01:00 3:4
Columbus – Nashville • po prodl. 01:00 4:3
Philadelphia – Dallas 01:08 2:1
Tampa – Carolina 01:30 3:1
St. Louis – Montreal 02:00 4:1
Minnesota – Winnipeg 02:00 3:2
Edmonton – Florida • po s.n. (2:0) 03:00 4:3
Vancouver – Arizona • po prodl. 04:00 3:4
Vegas – San Jose 04:00 2:3
Los Angeles – Ottawa 04:30 1:4
Kometa Brno – Liberec 13:00 0:1
Zlín – Jihlava • po s.n. 16:00 4:3
Mountfield HK – Mladá Boleslav 16:00 5:3
Pardubice – Salzburg • po prodl. 16:30 2:3
Vítkovice – Plzeň • po s.n. (0:1) 17:00 4:5
Olomouc – Chomutov • po s.n. (1:3) 17:30 4:5
Sparta – Č. Budějovice 17:30 1:3
Vsetín – Slavia 17:30 4:0
Havlíčkův Brod – Kladno 18:00 3:6
Havířov – K. Vary 18:00 2:1
Třinec – HC Litvínov 18:00 6:0
59:59
59:56
59:43
59:22
58:45
58:11
58:00
57:37
57:12
56:40
55:55
54:48
54:29
54:14