11.01.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu • Jan Prošek

Tipsport: 3.14 4.16 1.99 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rudolf Červený (SBA) 0+0,2 střely, čas na ledě 17:28
Lukáš Klok (SBA) 0+0,3 střely, čas na ledě 12:03
Vojtěch Mozík (VTZ) 0+0,2 střely, čas na ledě 19:18
Michal Řepík (VTZ) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:32 (20:49:12)
Slovanu se hrubě nepodařila první třetina, která výrazně ovlivnila průběh zápasu, Viťaz se dostal do tříbrankového vedení. Ve druhé třetině dokázala domácí Bratislava jen snížit. Další branku už diváci v hlavním městě Slovenska neviděli, a tak dva body za výhru 3:1 bere Moskevská oblast.

59:42

Slovan se brání před svou prázdnou brankou.

59:22

Ani tentokrát od mantinelu Viťaz netrefil branku.

58:58

Pavel Černov minul prázdnou branku, a tak Slovan rozehrává od své branky, čas ovšem běží neúprosně.

58:43

Domácí hrají v šesti, hrají bez brankáře.

58:24

Slovan nyní kombinuje v útočném pásmu. Joni Ortio si se střelou od modré čáry i dorážkou dokázal poradit.

58:00

Oznámeny byly hlasatelem poslední dvě minuty.

57:30

Hostující celek se pokouší dohrávat zápas co nejdál od vlastní branky, Slovan má velké problémy s přechodem do útočné fáze.

55:27

Arťom Švec-Rogovoj pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje připravený Marek Čiliak.

54:44

Fanoušci ženou domácí hráče vpřed, ti se ale nemohou stabilněji usadit v útočném pásmu. Moskevská oblast hraje velmi dobře před svou brankou.

53:16

Slovan se nyní pokouší hrát aktivně, hned dva domácí hokejisté byli v útočném pásmu před brankou, ale beci nedokázali kotouč poslat do předbrankového prostoru.

52:38

Marek Sloboda pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje hostující brankář, vhazovat se bude po komerční přestávce před brankou Viťazu.

51:50

Viťaz Moskevská oblast hraje velmi zodpovědně a hráči v poli hodně pomáhají Ortiovi.

50:40

Marek Sloboda měl obrovskou šanci, udělal rychlou kličku na střed, ale jeho rána po ledě byla obranou zblokovaná. Horní část branky byla odkrytá.

50:21

Jegor Baranov to zkoušel individuálně, ale před branku se nedostal.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Slovan má stále dvoubrankový deficit.

49:40

Hraje se zejména ve středním pásmu, kde také probíhají souboje o kotouč.

1:3

Branky a nahrávky: 31. Chipchura (Rau, Sersen) – 1. A. Sjomin, 8. A. Sjomin (M. Aaltonen, Řepík), 14. Šinkevič (Švec-Rogovoj, Kokarev)

HC Slovan Bratislava: Štěpánek (14. Čiliak) – Jánošík, Sersen, Grman, Klok, Bačik, Gelinas, Švarný – Červený, Rau, Taffe – Lunter, Sukel', Liška – Hrnka, Chipchura, Lamper – Baranov, M. Sloboda, Buc – Kelemen.

HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, Kožemjakin – M. Aaltonen, A. Sjomin, Řepík – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Kokarev, Stoljarov – Gončarov, Vyglazov, N. Komarov – P. Černov.

Rozhodčí: Soin, Ravodin – Zacharenko, Novikov

Diváci: 5 237

01:00 VTZ 0:1 A. Sjomin
07:45 VTZ 0:2 A. Sjomin (M. Aaltonen, Řepík)
13:27 VTZ 0:3 Šinkevič (Švec-Rogovoj, Kokarev)
13:27 SBA -Čiliak +Štěpánek (Střídání)