05.01.2019, 18:30 • Selhurst Park, Londýn • 3. kolo • Michal Raška

Tipsport: 1.1 10.7 22.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:24:36)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 8:1. Střely mimo: 14:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:11.
Je konec. Crystal Palace dnes sice vyhrálo nad Grimsby Town 1:0, ovšem hosté bojovali, až na krev a jejich fanoušci slaví, jakoby postoupili do dalšího kola jejich svěřenci.
Už ve 3. minutě dostal hostující hráč Fox červenou kartu a Grimsby tak hraje skoro celý zápas v oslabení. V 6. minutě přišla první velká šance domácích, ale obránce hostů odkopl balón na brankové čáře. Ve 23. minutě nastřelilo Crystal Palace tyč a to samé zopakovalo také ve 31. minutě.
V 61. minutě byl blízko brance Kouyaté, ale i on trefil jen tyč. Nakonec se v 86. minutě domácí dočkali, když se hlavou prosadil Jordan Ayew.

90+3

90+3

Cardwell se nedostal přes obránce po pravé straně a je to tak další aut pro domácí.

90+3

Pravděpodobně je rozhodnuto, jelikož domácí získali autové vhazování na polovině soupeře.

90+2

Crystal Palace se dostalo do protiútoku, ale následně to Zaha nevyšil dobře a uvnitř vápna výrazně přepálil.

90+1

Zaha přišel o míč a dopředu tak může jít z posledních sil Grimsby.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90

Hostující hráč Embleton to udělal skvěle, když se dostal přes dva hráče, ale následně zamířil nad bránu Crystal Palace.

89

Střídání v týmu Grimsby Town FC: ze hřiště odchází Woolford, přichází Cook.

88

Hosté se snaží ještě srovnat, ale to bude velice těžké.

86

86. Jordan AYEW - 1:0

86

Crystal Palace právě vstřelil branku!
Přece jenom se domácí dočkali a jdou tak ke konci zápasu do vedení! Exekuce volného kopu se ujal Schlupp, který našel ve vápně JORDANA AYEWA a ten hlavou zamířil k levé tyči. Asistence: Schlupp.

85

Rose poslal soupeře k zemi a Crystal Palace má k dispozici volný kop z levé strany na hranici vápna a je to tak šance rozhodnout toto utkání.

83

Následný roh nic moc nepřinesl, ale po chvíli to zkusil z dálky Clifton, ovšem ten hodně minul domácí bránu.

82

Grimsby nyní dokonce získalo volný kop, po kterém má k dispozici také rohový kop.

81

Centr domácího hráče Townsenda byl špatný a letěl přímo do rukou McKeowna.

80

Posléze navíc přišel faul domácího hráče Kouyatého a u balónu tak je Grimsby Town.