05.01.2019, 13:30 • Vitality Stadium, Bournemouth • 3. kolo • Michal Raška

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:26:27)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 6:5. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:7.
Je konec. Brighton & Hove Albion dnes vyhrál na hřišti Bournemouthu 3:1 a postupuje tak do dalšího kola FA Cupu.
Začátek zápasu byl velice vyrovnaný a první větší šance jsme se dočkali ve 28. minutě, když Mousset přestřelil prázdnou bránu. Ve 31. minutě šel Brighton do vedení po gólu Knockaerta. O tři minuty později to bylo už 2:0 pro hosty, když se tentokrát trefil Bissouma. Ve 40. minutě měli domácí štěstí, jelikož Locadia trefil pouze tyč.
V 55. minutě zdramatizoval utkání Pugh, když snížil na 1:2, ale v 64. minutě se prosadil Andone a Brighton tak vyhrál 3:1.

90+4

90+4

Brighton ještě získal autové vhazování na polovině soupeře.

90+3

Posléze přišla nepřesná přihrávka ze strany domácích a Steele tak má odkop od své brány.

90+2

Opět si hostující obrana poradila s nákopem soupeře a dostala míč ze svého vápna.

90+1

Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90+1

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Knockaert, přichází Gyokeres.

90

Posléze se hosté dostali do protiútoku, který ale nedovoleným zákrokem přerušil právě Cook a uviděl žlutou kartu.

90

Cook se po rohu dostal do zakončení hlavou, ale Steele předvedl důležitý zákrok!

90

Ve vápně hostů je ovšem přecpáno a tak domácí neměli šanci se dostat ke střele na bránu. Ovšem získali alespoň rohový kop.

89

Domácí se ještě mohou pokusit o zázrak, jelikož získali autové vhazování na polovině soupeře.

88

Pugh se provinil dalším faulem ve středu hrací plochy a u balónu tak jsou opět hosté.

87

Střídání v týmu Brighton & Hove Albion FC: ze hřiště odchází Saltor, přichází Montoya.

86

Centr Bournemouthu skončil opět jen v zámezí a Brighton se tak pomalu může radovat z postupu do dalšího kola FA Cupu.

85

Střela hostujícího hráče rozvlnila pouze boční síť.

84

Posléze se navíc provinil faulem Surman a uviděl žlutou kartu.

83

Domácí se snaží něco vymyslet, ale centr z pravé strany skončil opět jen na hlavě hostujícího hráče.