23.12.2018, 18:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • 20. kolo • David Suchý

Tipsport: 6.71 4.72 1.47 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 7:7. (19:53:21)
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Genku, který svého soupeře porazil poměrem 2:0. I ve druhém poločase jsme sledovali převahu hostujícího mužstva, nicméně vyložené šance se takřka nekonaly. Eupen se většinu času pouze bránil, avšak i on si připsal několik náznaků šancí, které ale nepřinesly ani kontaktní branku. Genk tak splnil roli favorita, z dnešního utkání si odnáší plný počet bodů.

90+4

90+4

Tak nakonec úplně jinak, pokutový kop se zahrávat nebude!

90+4

Sudí se nakonec jde podívat na video, García už ale stojí u penaltového puntíku!

90+3

Je tu pokutový kop pro Eupen!

90+2

S domácím celkem to nevypadá moc dobře, neboť od konce nezbývá už moc času. Eupen zakládá jednu z posledních akcí.

90+1

Střídání v týmu KRC Genk: ze hřiště odchází Dieumerci Ndongala, přichází Rubin Seigers.

90

Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89

Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Genk v poklidu kráčí za vítězstvím, ještě ale přijde na řadu nastavený čas.

87

Onou rozehrávku si vzal na starost Malinovskyj, jenž to zkoušel přímo na bránu. Jeho rána skončila na zdi, následovat bude rohový kop.

86

Na vysokou nabídku si naskakoval Gano, který si vymodlil nedovolený zákrok protihráče. Genk bude zahrávat přímý kop ze zajímavé pozice.

85

Do konce zápasu zbývá něco málo přes pět minut. Genk stále vede o dvě branky, což se zdát být dostačující. Naopak domácím hráčům se krátí čas.

84

Do kombinace domácího celku se zapojil také brankář Van Crombrugge, který rozehrál do strany. Eupen se ani přesto nedostal na druhou stranu.

83

Ndongala si hezkým způsobem potáhl míč až do šestnáctky, kde předložil Ganovi, jehož střílená nabídka těsně minula volného Samatu.

82

Z druhé vlny se pokusil o zakončení domácí Marreh, kterému se rána placírkou vůbec nezdařila. Vukovic nezasahoval, naopak bude vykopávat.

81

Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Silas Gnaka, přichází Nils Schouterden.

81

Dnešní utkání doprovází také mohutný déšť, který rozhodně neprospívá atraktivitě utkání. Zkrátka i takové počasí může panovat před Štědrým dnem.

80

Logicky se tak konal další rohový kop, který tentokráte odvracel pozorný Gano. Domácí ale přidali na aktivitě, k ničemu nebezpečnému to ale zatím nevede.