Polská Ekstraklasa

Wisla Krakov – KKS Lech Poznaň

0:1

konec (0:0)

21.12.2018, 20:30 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • 20. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 3.21 3.28 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

I když druhý poločas byl herně o trochu slabší než prvních 45 minut, tak se celku Lech Poznaň povedlo docílit branky v 75 minutě po pěkné a pohotové trefě Pedra Tiby. Domácím zbyly oči pro pláč ani povedená střela Košťála z předposlední minuty se neujala a hodně byla vidět absence nejlepšího střelce Wisly Kraków Zdeňka Ondráška. Všem přeji hezký, i když pozdní páteční večer. (22:32:18)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 15:10.

90+4

90+4

Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Dawid Kort, přichází Matej Palčič.

90+3

Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Joao Amaral, přichází Hubert Sobol.

89

89. Martin Košťál (WIS)

89

Putnocký vytáhl konečky prstů povedenou střelu Košťála mimo svou branku!

89

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

86

Střídání v týmu Wisła Kraków: ze hřiště odchází Kamil Wojtkowski, přichází Maciej Śliwa.

84

Asistent rozhodčího dobře viděl faul Kolara.

83

Střídání v týmu KKS Lech Poznań: ze hřiště odchází Tymoteusz Klupś, přichází Piotr Tomasik.

82

Amaral neseřídil svá mířidla.

81

Postup Lechu byl zastaven faulem i když se to Wojtkowskému vůbec nelíbí.

80

Amaral dobře zvládl potáhnout brejk, finální nahrávka mu však již kardinálně nevyšla.