2:3

konec (1:0)

20.12.2018, 20:30 • Stadion Ludowy, Sosnowiec • 20. kolo • Matěj Vítek

Tipsport: 5.9 4.09 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je tu konec. Nakonec jsme sledovali velice dramatické utkání, po kterém se radují fotbalisté Legie Varšava. Domácí Sosnowiec sice vedl 1:0 a 2:1, přesto nakonec nemá ani bod. Na výhře hostů se podílel také Adam Hloušek, který v 84. minutě vyrovnával na 2:2. O čtyři minuty později pak vítěznou branku Legie vstřelil Sandro Kulenović. (22:34:36)

90+13

90+12

A ještě tu bude přímý kop pro hostující celek. Po faulu na Sandra Kulenoviće.

90+11

Hlavní rozhodčí přidal ještě jednu minutku, nyní se ale již významně dívá na hodinky.

90+10

Již se rozehrála desátá minuta nastavení.

90+9

Sebastian Szymański poslal svůj centr jen na přední tyč, kde zaúřadovala domácí defenziva.

90+8

Ještě tu bude rohový kop pro hosty. Ti samozřejmě již nikam nespěchají.

90+7

Střídání v týmu Zagłębie Sosnowiec: ze hřiště odchází Sebastian Milewski, přichází Arkadiusz Jędrych.

90+7

Střídající Iñaki Astiz nekontrolovaně padl z velké výšky na bok, přesto byl právě jemu odpískaný faul.

90+5

Domácí Sebastian Milewski zahrál podle rozhodčího při zpracování balonu rukou a je pískáno. Z poloviny hřiště budou rozehrávat hosté.

90+4

Střídání v týmu Legia Varšava: ze hřiště odchází André Martins, přichází Iñaki Astiz.

90+3

Žlutou kartu dostává Adam Banasiak (Zagłębie Sosnowiec), který zastavil útočnou akci hostujícího celku.

90+2

Cafú je zpět na nohou, přesto musí po ošetření opustit hrací plochu.

90+2

Dnešní utkání sleduje 3.554 diváků.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o dlouhých deset minut.

90

Na trávníku zůstal nyní sedět hostující Cafú, který samozřejmě nebude nikam spěchat a nechá se ošetřit.

90

Již se hraje poslední minuta normální hrací doby, vzhledem k pyrotechnické show se bude určitě hodně nastavovat.

89

Tak a teď jsou tedy na tahu opět domácí. Je jasné, že teď budou muset využít hlavně morálních sil.