Polská Ekstraklasa

Pogoň Štětín – Śląsk Wrocław

2:1

konec (0:1)

20.12.2018, 18:00 • Stadion Miejski im. Floriana Krygiera, Szczecin • 20. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.94 3.28 3.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zasloužená výhra domácího celku 2:1 Pogoň Štětín, který až ve druhém poločasu dokázal zúročit svou převahu gólově. Šlask Wroclaw dokáže hrát vyrovnané zápasy s kýmkoliv, ale kolem 70 minuty mu dochází síly, má obrovskou marodku a neskutečnou nedisciplínu proto mu chybí 9 hráčů. Hra stojí pouze na trojici Pich, Piech, Robak dnes se k nim přidal i Brož a to je skutečně málo. Domácí mají naopak v kádru rozdílové hráče Majewského a Drygase. Velmi dobře dnes také zahrál střídající Kowalczyk. (20:02:55)
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 6:4. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 5:12.

90+5

90+5

Autové vhazování uzavírá toto utkání.

90+4

Blanik šel do dvou protihráčů a upadl, ale bylo to dost naivní to rozhodně nebude pokutový kop.

90+3

Zablokovaná střela Picha obráncem v poslední možné chvíli, jinak mohlo být s domácími velmi zle.

90+3

Majewski přes veškerou svou snahu míč na hrací ploše již nezastihl.

90+2

To bylo příliš dlouhé na Blanika a míč končí za postranní čárou.

90+1

Střídání v týmu Pogoň Štětín: ze hřiště odchází Iker Guarrotxena, přichází Dawid Błanik.

90

Rozhodčí nastaví 4 minuty!

89

Nepřesná nahrávka u hostů, ofsajd u domácích hráčů.

88

Wroclaw se z posledních sil snaží aspoň se dostat k nějaké šanci na remízu.

87

Domácí hráči předvádí obrovskou bojovnost proto také se jim povedlo otočit zápas, který se nepříznivě vyvíjel.