3:4

konec (1:1, 0:2, 2:1)

19.12.2018, 19:00 • 32. kolo • Jan Hochman

Tipsport: 1.87 4.6 3.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácím se v poslední třetině podařilo srovnat, když se trefili Dansereau a Brown, z vítězství se ale nakonec přeci jen radují hokejisté Detvy. Rozhodující trefu zaznamenal devět minut před koncem Hraško. Z mé strany je to pro dnešek vše, pěkný zbytek večera. (21:35:41)

59:26

Dvakrát se do zakončení dostal Dudás, ale ani jemu se Zalivina překonat nepodařilo.

58:59

Oddechový čas pro domácí.

58:49

Domácí se snaží vytvořit si závěrečný tlak. V dobré střelcké pozici byl Klempa, který však nedokázal zamířit přesně.

58:03

Hosté vyvezli kotouč až do svého útočného pásma, proti Sládkově střele zasáhl Rajna.

56:45

Domácí se usadili v útočném pásmu, pozornost Zalivina postupně prověřili Bodó a Burt, ale golman Detvy byl připravený.

55:48

Hra se v posledních okamžicích hodně kouskuje, což vyhovuje hostům, kteří drží těsný náskok.

54:19

Tempo hry nám po divokých minutách trochu opadlo. Od modré čáry to zkoušel Hodgson, ale neúspěšně.

52:12

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Bodó – 2 min., vysoká hůl).

51:31

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Král – 2 min., vysoká hůl).

50:29

Tým Detva právě vstřelil branku!
Střelecké manévry pokračují a hosté opět vedou! PETER HRAŠKO to zkusil střelou švihem z prosotru mezi kruhy a překonal Rajnu. Asistence: Ladislav Ščurko a Michal Murček.

49:58

Domácí vyrovnání nakoplo a jsou to hráči maďarského týmu, kteří jsou momentálně o poznání aktivnější. Do zakončení se dostal Bodó, zalivin ale tentokrát předvedl dobrý zákrok.

48:51

Budapešť vstřelila branku!
Domácí srovnávají a jsou zpět v zápase! JARED BROWN se nejlépe zorientoval před hostujícím brankářem a poslal kotouč za Zalivina. Asistence: Keegan Dansereau.

48:38

Do útočného pásma si najel Valent, jeho rána zpoza kruhů končí na připraveném Rajnovi.

46:41

Domácím se podařilo vstřelit důležitý kontaktní gól. KEEGAN DANSEREAU si přebral puk od Browna a střelou švihem překonává Zalivina. Asistence: Jared Brown.

44:39

43:50

Dudáš v dobré palebné pozici, Zalivin je však pozorný.

42:39

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Gašpar – 2 min., napadení).

41:35

Do zakončení se dostal Macaulay, který se natlačil před branku, ale jeho bekhend neslavil úspěch.

41:04

40:54

V úvodu poslední třetiny pokračuje přesilovka domácího celku.

40:01

Také ve druhé části jsme viděli dva přesné zásahy, o oba se postarali hosté z Detvy. Nejpve ve 29. minutě podruhé v zápase prosadil Král, o dvě minuty později zvýšil náskok hostů Surový.

40:00

39:04

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Murček – 2 min.).

38:40

V dobré střelecké pozici se ocitl Negrin, ale dostal se s kotoučem až příliš blízko hostujícímu brankáři.

38:14

37:35

Domácí mají k dispozici zkrácenou přesilovou hru, v níž se do zakončení dostal Dansereau, který ale na připraveného Zalivina nevyzrál.

36:38

36:14

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Hodgson – 2 min., hákování).

35:19

Hosté jsou nadále usazeni v obranném pásmu maďarského celku. Tvrdou ránu od modré vyslal Sládok, ale domácí brankář si s tímto projektilem poradil.

34:58

Do zakončení se protlačil Žilka, střela z mezikruží skončila jen na připraveném Rajnovi.

34:38

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Klempa – 2 min., krosček).

33:41

Pozsgai páli od modré čáry, Zalivin ale střelu vyrazil a hosté okamžitě vyrazili do rychlého protiútoku.

32:22

Na opačné straně se o snížení snažil Negrin, s jeho pokusem ale neměl Zalivin žádné problémy.

31:16

V další šanci Detvy se ocitl Puliš, Ranja byl tentokrát pozorný.

30:21

Tým Detva právě vstřelil branku! A hosté jdou do dvoubrankového trháku! Nejprve se ke střele dostal Valent, po jeho střele se před domácí bránou nejlépe zorientoval MAROŠ SUROVÝ a hostující útočník uklidil kotouč do sítě. Asistence: Matúš Chovan a Peter Valent.

28:44

Hosté se poptvé v zápase dostávají o vedení. ZDENEK KRÁL vystřelil z protoru mezi kruhy a jeho pokus zastavila až síť za Rajnou. Asistence: Hayden Hodgson a Jozef Sládok.

28:32

Hosté pokračují v aktivní hře, Gašparovo zakončení ale Rajnu nepřekvapilo.

27:49

Žilka se uvolnil v útočném pásmu a vypálil zpoza kruhu, Rajna ale toto zakončení viděl a v pohodě puk schoval do výstroje.

26:28

Oba brankáři byli v permanenci, na jedné straně to zkoušel Bodó, na opačném konci kluziště pak pálil Valent. Skóre se nemění.

24:57

Hra se přelévá ze strany na stranu. Do zakončení se dostal domácí Klempa, ale na Zalivina nevyzrál.

23:15

Puliš si dobře nabruslil do útočného pásma a vyzkoušel Rajnovu pozornost střelou bekhendem.

22:16

Do předbrankového prostoru se natlačil Terbócs, jeho bekhendové zakončení ale skončilo na Zalivinovi.

20:33

V úvodu druhé třetiny jsou aktivnější hokejisté Detvy. Do zakončení se dostali Puliš a Murček, ale Rajna obě střely zneškodnil.

20:01

V první třetině jsme viděli dva přesné zásahy. Nejprve se z gólu radovali domácí, když se v šesté minutě prosadil Burt. V samotném závěru ale vyrovnal Král a po dvaceti minutách je tak stav nerozhodný 1:1.

20:00

18:33

Hosté se v závěru první části přeci jen dočkali vyrovnávací trefy! Postaral se o ni ZDENEK KRÁL, který se trefil přesně z prostoru mezi kruhy. Asistence: Rastislav Gašpar.

17:16

Puliš se dobře uvolnil a následně to zkusil střelou švihem, ale tento pokus i následnou dorážku domácí brankář zneškodnil.

15:39

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Macaulay – 2 min., sekání).

15:39

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (Sládok – 2 min., sekání).

15:03

Ani střely Puliše a Chovana vyrovnání hostům nepřinesly.

14:44

Hsoté mají k dispozici další přesilovku, ale v ní se museli bránit, když se do zakončení dostal Klempa.

14:02

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Negrin – 2 min., napadení).

12:39

Hosté jsou momentálně lepším celekm, ale ani další pokus Hodgsona jim nepřinesl vyrovnání.

11:37

Ke střele od modré čáry se odhodlal obránce hostů Chovan, skóre se ale nemění.

10:58

09:59

09:51

Ve hře čtyři na čtyři se do zakončení dostal Hraško, ale s jeho zakončením neměl Rajna žádný problém.

08:58

Vyloučení v týmu HC 07 Detva (2 min. – příliš mnoho hráčů).

07:59

Vyloučení v týmu MAC Budapešť (Langkow – 2 min., podrážení).

07:55

Hosté se snaží o rychlou odpověď, ale Ščurko a po něm Gašpar zatím recept na dobře chytajícího domácího branáře recept nenašli.

06:18

Žilka si dobře nabruslil do útočného pásma, kde to zkoušel bekhendovým zakončením, ale neúspěšně.

05:34

Terbócs a Brut v dobrém zakončení, ale Zalivin byl pozorný.

05:30

Autorem branky je CAMERON BURT. Asistence: Mátyás Odnoga a Márton Pápa.

04:30

Hosté zvýšili svou aktivitu, do zakončení se dostali Žilka s Hodgsonem, domácí golman je ale stále pozorný.

03:24

Na opačné straně hřiště se uvolnil Ščurko, ale jeho střela švihem nebyla dostatečně kvalitní.

02:38

V prvním náznaku šance se ocitl domácí Szabad, ale hostující brankář byl pozorný.

02:07

Úvod zápasu se nese ve znamení velkých nepřesností na obou stranách a hra se odehrává hlavně ve středním pásmu.

00:17

Úvodní buly vyhráli hosté, kteří se mohou vydat na první útočný výpad.

00:01

MAC Budapešť

Tým z hlavního města Maďarska okupuje devátou příčku tabulky nejvyšší slovenské soutěže. V minulém kole zajížděli hokejisté z Budapeště na led druhého Zvolena, který se v posledních týdnech herně i výsledkově trápí, což se potvrdilo i v tomto utkání. Domácí se sice v první třetině ujali vedení, ve zbývajícím průběhu se ale trefovali už jen hostující střelci a tak zápas skončil překvapivým a jasným vítězstvím MAC Budapešť 1:6.

HC 07 Detva

Hostům z Detvy patří ve třináctičlenné tabulce až jedenácté místo se ziskem 34 bodů. Bodové konto se svěřencům českého kouče Josefa Turka v posledních týdnech příliš nenavyšuje. Z pěti posledních utkání vybojoval tým kolem nejproduktivnějšího hráče Radovana Puliše jen jeden jediný bodík. Stalo se tak ve 31. kole, kdy Detva doma nečekaně potrápila Trenčín, který vyhrál až na samostatné nájezdy 3:2.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

3:4

Branky a nahrávky: 6. Burt (Odnoga, Pápa), 47. Dansereau (Brown), 49. Brown (Dansereau) – 19. Král (Gašpar), 29. Král (Hodgson, Sládok), 31. Surový (Chovan, Valent), 51. Hraško (Ščurko, Murček)

MAC Budapešť: Rajna (Bálizs) – Pozsgai, Macaulay, Vokla, Dudás, Negrin, Burt, Szigeti, Fejes – Nagy, Langkow, Bodó – Klempa, Brown, Dansereau – Odnoga, Terbócs, Pápa – Szabad, Majoross, Kreisz

HK Detva: Zalivin (Petrík) – Chovan Mar., Betker, Sládok, Hraško, Fekiač F., Jendroľ, Gachulinec, Chovan Mat. – Ščurko, Murček, Puliš – Ďaloga, Fekiač V., Žilka – Král, Gašpar, Hodgson – Surový, Valent, Ľupták

Rozhodčí: Lokšík, Fridrich – Orolin, Valo

05:30 MAC 1:0 Burt (Odnoga, Pápa)
07:59 MAC 2 Langkow, podrážení
08:58 DTV 2 příliš mnoho hráčů
14:02 MAC 2 Negrin, napadení
15:39 DTV 2 Sládok, sekání