Tipsport: 2.07 3.94 3.09 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše. Těším se na Vás zase někdy příště. Na počtenou! (05:51:25)

Vyloučení: 3:6
Góly v přesilovce: 0:1
Hity: 34:21
Buly: 27:29
Je konec! Hosté dnes zaslouženě vyhráli, neboť byli dvě třetiny lepším týmem a domácím se navíc vůbec nevedly přesilovky. První branka padla již v 9. minutě, ve které se trefil David Perron. Na gól Perrona odpověděl ve 28. minutě Jesse Puljujärvi. Pak už stříleli jen hosté. Branky Roberta Thomase, Vladimira Tarasenka a Jadena Schwartze znamenají vítězství Blues 4:1.

59:55

Zřejmě poslední přerušení v utkání. Sudí budou vhazovat ve středním pásmu po ofsajdu St. Louis.

59:00

Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

58:09

58:09 Jaden SCHWARTZ - 1:4

58:09

St. Louis právě vstřelilo branku!
Dnes je hotovo! Dva body putují do St. Louis. JADEN SCHWARTZ dokázal využít odkryté brány Oilers už po sedmi vteřinách. Domácí nesehráli powerplay vůbec dobře. Asistence: Brayden Schenn a Ryan O'Reilly.

58:02

Nurse teď jasně zasáhl soupeře do obličeje. Sudí však překvapivě nevylučují a domácí tak odvolávají brankáře.

57:42

Perron se snažil okamžitou střelou překvapit Talbota. Jelikož brankář se snažil pomoct domácím v rozehrávce, tak ještě nebyl úplně v bráně. Perron ale gól nedal.

57:22

Schenn vjel do útočného pásma a v rychlosti vystřelil. Talbot sice vytasil rameno, ale střela centra Blues šla stejně nad břevno.

56:30

Nurse dlouho čekal s pukem za bránou a fanoušci začali pískat. Oilers opravdu nemají už moc času.

55:44

Rattie uklouzl. Přesto se Edmonton drží na puku a snaží se něco vymyslet. Hosté se ale dobře brání.

54:50

Zdá se, že St. Louis kontroluje závěr třetí třetiny. Momentálně drží Edmonton v obranném pásmu.

54:06

53:03

Staňte se fanoušky NHL.cz!

53:03

Další možnost pro hosty. Talbot se ale natáhl proti ráně Parayka.

51:43

51:43 Vladimir TARASENKO - 1:3

1:4

Branky a nahrávky: 28. Puljujärvi (Khaira, Jones) – 9. Perron (Bouwmeester, B. Schenn), 43. Thomas (Bozak, Parayko), 52. Tarasenko (B. Schenn, Schwartz), 59. Schwartz (B. Schenn, R. O'Reilly)

Edmonton Oilers: Talbot (Koskinen) – A. Larsson (A), Nurse, Jones, Gravel, Benning, Garrison – Draisaitl, McDavid (C), Chiasson – Rattie, Nugent-Hopkins (A), Rieder – Kassian, Brodziak, Lucic – Puljujärvi, Khaira, Caggiula.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Parayko, Edmundson, Bortuzzo, Bouwmeester, Ch. Butler, Dunn – Tarasenko (A), B. Schenn, Schwartz (A) – Perron, R. O'Reilly, Steen (A) – Thomas, Bozak, Maroon – Sundqvist, Barbašev, Nolan.

Rozhodčí: Rank, Rehman – Pancich, Smith

Diváci: 18 347

04:55 STL 2 Barbašev, příliš mnoho hráčů
08:12 STL 0:1 Perron (Bouwmeester, B. Schenn)
16:25 EDM 2 Nugent-Hopkins, vysoká hůl
21:15 STL 2 Perron, krosček
27:25 EDM 1:1 Puljujärvi (Khaira, Jones)