NHL

New York Rangers – Anaheim Ducks

3:1

konec (0:0, 0:1, 3:0)

19.12.2018, 01:00 • Madison Square Garden, New York • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.15 3.92 2.93 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (03:40:14)
3. Alexandar Georgijev (NYR) 14 zák., 93,3 %
Anaheim po čtyřech výhrách v řadě musí překousnout hořkost porážky. Do zápasu s Rangers sice vstoupil lépe a ve druhé třetině se ujal vedení, ale třetí třetina patřila střelecky, i herně, domácím Rangers. Těm se třemi góly v posledních 10 minutách podařilo vývoj zápasu otočit a ukončit vlastní šňůru tří zápasů bez výhry.

59:41

59:41 Filip CHYTIL - 3:1

59:41

Rangers právě vstřelili branku!
Je definitivně rozhodnuto! Do prázdné branky se ze středního pásma trefil FILIP CHYTIL! Asistence: Vladislav Naměstnikov, Mika Zibanejad.

59:23

Johnson po vyhraném vhazování svých spoluhráčů peláší na střídačku.

59:20

59:20 Kevin HAYES - 2:1

59:20

Bylo signalizováno vyloučení na straně Ducks, to se už ale v oslabení vyřítil do útoku KEVIN HAYES, jehož střelu sice Johnson zachytil, ale neudržel! Puk mu mezi betony propadl za záda do branky a Rangers se v oslabení ujímají možná rozhodujícího vedení! Asistence: Vladislav Naměstnikov.

58:52

Ducks musí zakládat útok z vlastního pásma. Konečně se jim podařilo usadit v útoku.

58:35

Oddechový čas pro hosty.

58:35

Postavení mimo hru Anaheimu. Hosté, místo souvislého tlaku na branku soupeře, mají problém s usazením v útoku.

58:22

Po vhazování Rangers okamžitě vyhazují.

58:18

Střela hostí skončila na zadním mantinelu a dál vyletěla mimo kluziště.

58:01

Domácí opět nutí soupeře vrátit se pro puk do vlastního pásma.

57:36

Zblokovaná střela od modré a Rangers vyhazují.

57:25

Vyloučení v týmu New York Rangers (Filip Chytil – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

57:25

Johnson byl po zákroku tvrdě trefen dojíždějícím Chytilem, který se snažil brankáři Anaheimu sice vyhnout, ale při souboji s obráncem do něho tvrdě vrazil. A následně sám skončil v brance.

3:1

Branky a nahrávky: 50. Naměstnikov (B. Howden, Vesey), 60. K. Hayes (Naměstnikov), 60. Chytil (Naměstnikov, Zibanejad) – 35. Åberg (Getzlaf, O. Kaše)

New York Rangers: Georgijev (H. Lundqvist) – Pionk, M. Staal, DeAngelo, Skjei, McQuaid, Br. Smith – Zuccarello, Zibanejad, Chytil – Bučněvič, K. Hayes, Kreider – Naměstnikov, B. Howden, Vesey – R. Strome, L. Andersson, Nieves.

Anaheim Ducks: Ch. Johnson (Gibson) – Montour, H. Lindholm, Manson, Ja. Larsson, Dotchin, Mahura – O. Kaše, Getzlaf, Åberg – Silfverberg, Kesler, Cogliano – Sprong, Henrique, N. Ritchie – Gibbons, Rowney, Sherwood.

03:17 NYR 2 Nieves, držení
13:04 NYR 2 R. Strome, hákování
14:15 ANA 2 Kesler, krosček