4:1

konec (1:0, 2:1, 1:0)

19.12.2018, 04:38 • Staples Center, Los Angeles • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.23 3.89 2.03 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (07:18:27)
Tři hvězdy utkání
1. Jonathan Quick (LAK) 27 zák., 96,4 %
2. Austin Wagner (LAK) 2+0
3. Drew Doughty (LAK) 0+1
Po čtyřech porážkách v řadě se Los Angeles podařilo prolomit svou smůlu, a to v utkání, ve kterém byli domácí jasnými outsidery. Winnipeg totiž vstupoval do zápasu s pěti výhrami za sebou, ale potvrdit papírové předpoklady nedokázal. Naopak se mu vůbec nedařilo využívat šancí a narážel na fantasticky chytajícího Jonathana Quicka, který byl strůjcem vítězství Los Angeles.

59:55

59:55 Nate THOMPSON - 4:1

59:55

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Nakonec přeci jen se NATE THOMPSON dočkal, přijal puk u modré čáry a skóruje do prázdné branky. Asistence: Dustin Brown.

59:32

Thompson dostal puk ze své třetiny a snažil se ho stihnout, aby zakončil do prázdné branky, ale nestihl ho.

59:16

Laine neprotlačil svou střelu, puk udržel Scheifele.

59:03

Tlak Winnipegu se stupňuje, domácí dál odolávají.

58:38

Oddechový čas pro hosty.

58:38

Los Angeles vyhazují na zakázané uvolnění.

58:15

Jets drží útočné pásmo a snaží se vykombinovat střeleckou pozici.

57:51

Quick zakročil proti střele od modré a lapil puk do lapačky.

57:44

Scheifele dostal kotouč do útočného pásma.

57:10

Winnipeg odvolal brankáře!

56:17

Hra je znovu přerušena, tentokrát v pásmu domácích. Komerční přestávka.

55:48

Kings se dopouští zakázaného uvolnění po nepřesné rozehrávce.

55:30

Kempe po návratu z trestné lavice mohl rychle vyrazit do protiútoku, ale zapomněl puk za sebou.

55:26

54:50

Winnipegu se nedaří dostat do útoku. Naopak Toffoli vyrazil v oslabení ke zteči, jeho střela šla mimo.

54:24

Thompson se pokusil v oslabení zaútočit, ale v souboji jeden na jednoho neobešel hostujícího obránce.

54:01

Velmi rychle domácí znovu posílají puk až do obranné třetiny Winnipegu.

53:40

Kings vyhazují.

53:26

Šance pro Winnipeg. Dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě odsedí domácí Kempe.

52:53

Hellebuyck musel přerušit hru po střele zpoza kruhů, aby nedopustil hrozící dorážku.

52:16

Wheeler od modré netrefil Quickovu branku.

51:50

Jets se snaží převzít otěže zápasu, ale Los Angeles svou aktivitou jim hodně tíží situaci.

50:56

Kopitarovo nahození od červené čáry Hellebuyck raději ukrývá do lapačky. Komerční pauza.

50:50

Morrissey střílel od modré, ale Quick opět dokázal zasáhnout a nedopřává Winnipegu radost z kontaktní branky!

50:03

Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:03

Dělovku od modré hostujícího týmu dokázal Quick rychlým poklekem vyrazit.

49:32

Obránce Winnipegu zastavil svou bruslí nepříjemnou střelou zpoza kruhů, která mířila na Hellebuycka.

48:26

Hra je zastavena kvůli postavení mimo hru domácích. Ti jsou zatím s vývojem třetí třetiny spokojení, ustáli těžké chvíle a pomalu se přibližují k cennému úspěchu.

47:48

Hellebuyck si k sobě stáhl nahozený puk a přerušil hru. Komerční přestávka.

47:20

Hraje se dlouho bez přerušení, stále ve stejném duchu. Oba týmy se snaží rychle přejít do útoku, o puk však záhy přichází.

46:22

Hra se hodně rychle přelévá ze strany na stranu.

45:40

Daleké nahození Los Angeles musel Hellebuyck betonem odvrátit do rohu kluziště, kde se puku zmocnil Byfuglien.

44:40

Amadio se tak dlouho snažil vykličkovat s pukem do střelecké pozice, až o něho přišel.

44:15

Zakázané uvolnění Los Angeles.

43:29

Opět Quick v permanenci, musel se vracet po zákroku do branky, aby zastavil nepříjemnou dorážku, proti které se vrhl skokem! A puk odrazil mimo nebezpečí.

42:33

Wheelerova rána od modré zapadla do dobře postaveného Quicka, který přerušuje hru.

42:14

Přihrávka rukou zastavila rodící se akci Kings.

41:38

Útok Los Angeles zastavilo postavení mimo hru.

40:42

Oba týmy jsou v plném počtu.

40:40

Kopitarovu střelu z mezikruží Hellebuyck vyrazil jen na hokejku najíždějícího Browna, jehož dorážku ale také zlikvidoval. Poté stihl i rozehrát a nepřerušil hru.

40:01

Další třetina začne přibližně v 06:32.
Ačkoliv Winnipeg ve druhé třetině srovnal skóre zápasu, domácí se dvěma góly ve druhé polovině opět vrátili do vedení a míří za překvapivým a velmi cenným vítězstvím.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

38:59

Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

38:58

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., hákování).

38:42

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Adrian Kempe – 2 min., nedovolené bránění).

38:08

38:08 Austin WAGNER - 3:1

38:08

Tlak Winnipegu nic nepřinesl, naopak pustil do úniku AUSTINA WAGNERA, který před Hellebuyckem zamíchal pukem a prostřelil ho. Asistence: Matt Luff.

36:49

Trouba z prostoru před brankovištěm zakončoval z bekhendu, ale Quicka neprosadil.

36:20

Další velká šance hostů, Quick v leže vyráží.

36:05

Winnipeg tlačí na brankáře Quicka, ten se má co ohánět. Vyrazil hodně nepříjemnou střelu na pravou tyč.

35:10

Domácí se snaží proniknout do útočného pásma, ale nedaří se jim prosadit přes modrou čáru.

34:03

Po přerušení hry přichází komerční přestávka.

33:17

Střela Byfugliena zapadla Quickovi do lapačky.

32:35

Komerční přestávka.

32:10

Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení. Oba týmy se střídají ve vedení puku a snaží se ohrozit branku soupeře. Appleton byl z pravého kruhu vychytán.

30:44

Doughty od modré minul.

30:10

Další šance domácích! Ti dostali puk za obranu, ale Hellebuyck nájezd soupeře zlikvidoval.

29:44

Velký závar před brankou Hellebuycka, který ale odolal i dorážce Toffoliho! Domácí měli velkou šanci na třetí gól.

29:08

29:08 Alex IAFALLO - 2:1

29:08

Teď už Los Angeles střílí vedoucí branku. Drew Doughty se dostal k odraženému puku a poslal ho skrz brankoviště k ALEXI IAFALLOVI, jenž skóruje do prázdné branky. Asistence: Drew Doughty, Anže Kopitar.

28:45

Střela Luffa byla zblokována, Hellebuyck puk zachytil a přerušil hru. Komerční přestávka.

27:24

Connor dvakrát pálil zpoza kruhů, ale v obou případech míjí klec Los Angeles.

26:59

26:20

Tvrdá rána z pravého kruhu byla vytěsněna Hellebuyckovým ramenem.

26:04

Winnipeg vyhodil puk ze svého pásma.

25:46

Los Angeles sice vstřelilo gól po trefě Jakea Muzzina od modré, ale gól není uznán kvůli předchozímu postavení mimo hru.

24:59

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Connor Hellebuyck – 2 min., podrážení). Trest odpyká Nikolaj Ehlers.

24:25

Brown z pravého kruhu napálil pouze Hellebuyckův beton.

23:13

Leipsic od mantinelu vypálil na Hellebuycka, který vyráží.

21:52

21:52 Mathieu PERREAULT - 1:1

21:52

Winnipeg právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Little nahazoval před branku, Quick se už přesouval a přišla teč MATHIE PERREAULTA, po níž puk propadl za záda domácího brankáře. Asistence: Bryan Little, Josh Morrissey.

21:05

Kopitarovo zakončení bylo sraženo do ochranné sítě.

20:30

Zakázané uvolnění domácích.

20:21

Puk byl protečován mimo kluziště mezi diváky.

20:01

Další třetina začne přibližně v 05:34.
První třetina sice přinesla mírnou střeleckou převahu Winnipegu, ale gólu docílil pouze domácí Wagner. Los Angeles tak odchází do kabin za stavu 1:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:53

Ještě jedno přerušení v první třetině.

19:34

Wagner se snažil z levé strany přenést hru do pravého kruhu na Thompsona, tomu ale prudká přihrávka přeskočila hokejku.

17:50

Po ztrátě pásma se Kings vydali bleskově středem zpět do útoku, Carter těsně minul branku soupeře a tlačil se k dorážce za odraženým pukem. Hellebuyck si ale prostor u tyčky pohlídal.

17:20

Bude se vylučovat na straně Winnipegu. Dvě minuty dostává za sekání Morrissey.

17:02

16:47

Morrisey z podobné pozice rovněž nechal vyniknout brankáře Quicka, který vyráží.

16:22

Laine z levého kruhu vyslal prudkou střelu, kterou Quick vyráží.

15:53

Snaha o návrat končí postavením mimo hru Winnipegu.

15:30

Los Angeles vyhazují puk ze svého pásma.

15:02

Lowry se vydal k mantinelu, aby trefil tělem Jakea Muzzina, ten ale vyskočil do vzduchu a uštědřil sám soupeři těžký hit, při kterém trefil soka i loktem. Rozhodčí to posoudili jako napadení. Dvě minuty.

14:17

Další střela na hostujícího brankáře. Ten se musel popasovat s rychlým zakončením z levého kruhu. Komerční přestávka.

13:50

Bude se vhazovat před Hellebuyckem, který přerušil hru.

13:13

Domácí se dopustili postavení mimo hru.

13:00

13:00 Austin WAGNER - 1:0

13:00

AUSTIN WAGNER tečoval střelu Brickleyho, která se odrazila od vyrážečky Hellebuycka do vzduchu a spadla za záda brankáře Winnipegu. Vracející obránce se snažil poskakující puk odpálit, ale ten mu přeskočil hokejku a doskákal do branky. Asistence: Daniel Brickley.

11:35

Po dalším přerušení hry je na řadě komerční přestávka.

11:23

Snaha o rozehrávku přes střední pásmo končí zakázaným uvolněním Los Angeles.

10:50

Stále se hraje, u puku jsou domácí hokejisté, kteří ho mají ve svém pásmu.

09:57

Appleton se výborně dostal mezi kruhy a vyslal vysoký puk s úmyslem trefit prostor pod víkem. Jenže přestřelil.

09:20

Hellebuyck ramenem vyrazil střelu Luffa do ochranné sítě.

08:54

Scheifele se snažil protlačit k brankovišti, svou střelu poslal ale jen do bránícího hráče před sebou.

08:30

Lowry nadvakrát ohrozil branku domácího týmu, ale v obou případech ho dokázal Quick vychytat.

07:13

I druhá herní pasáž přinesla poměrně dlouhou hru bez přerušení. Tentokrát bylo přerušeno po zákroku Quicka, který se za střelou Chiarota natáhl vedle branky. Komerční přestávka.

05:40

Vysoké nahození hostů končí v ochranné síti. Vhazovat se bude ve středovém kruhu.

05:18

Little poslal kotouč na Quicka, který bez problémů vyráží.

05:05

Winnipeg se snaží v útočném pásmu o kombinaci.

04:45

Stále se hraje. Hellebuyck si připsal dva zákroky po střelách od modré.

03:44

Hra se přesunula před Quicka. Hosté výborně napadali rozehrávku soupeře a Scheifele se dostal k rychlé střele zpoza kruhů. Quick vyráží.

03:23

Muzzin a Kopitar zkoušeli štěstí při střelbě, ale puky létaly jen na zadní mantinel, nikoliv na brankáře Jets.

02:56

Stále se hraje, stále ještě nebyla hra přerušena. Brownovu střelu z hranice kruhů Helleybuck vyrazil.

01:11

Trouba zkusil spíš propagační střelu od modré, aby vyzkoušel připravenost Quicka.

01:00

Duel začal dlouhou pasáží bez přerušení. Oba týmy se zatím především oťukávají a ke střelám se nedostávají.

00:01

Los Angeles Kings: Quick (Petersen) – Doughty (A), Forbort, Walker, Muzzin, Fantenberg, D. Brickley – D. Brown, Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, J. Carter (A), Kempe – Luff, Amadio, Wagner – Ščerbak, N. Thompson, Leipsic.

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Trouba, Morrissey, Byfuglien (A), Chiarot, T. Myers, D. Kulikov – Wheeler (C), Scheifele (A), Ehlers – Laine, Little, Connor – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Roslovic, Lemieux.

Rozhodčí: Kozari, Lambert – Gibbs, Nowak.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Hokejisté Los Angeles se pokusi v noci na středu prosadit v domácím prostředí proti rozjetému Winnipegu, který se přetahuje s Nashvillem o první místo v Západní konferenci.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

4:1

Branky a nahrávky: 13. Wagner (D. Brickley), 30. Iafallo (Doughty, Kopitar), 39. Wagner (Luff), 60. N. Thompson (D. Brown) – 22. Perreault (Little, Morrissey)

Rozhodčí: Kozari, Lambert – Gibbs, Nowak

Diváci: 17405

13:00 LAK 1:0 Wagner (D. Brickley)
15:02 LAK 2 Muzzin, napadení
17:20 WPG 2 Morrissey, sekání
21:52 WPG 1:1 Perreault (Little, Morrissey)
24:59 WPG 2 Hellebuyck, podrážení, odpyká Ehlers
29:08 LAK 2:1 Iafallo (Doughty, Kopitar)