Jakub Štěpánek – pouze jako druhý brankář.
Lukáš Klok – 1 asistence, 1 střela na branku, 2 hity. Čas na ledě: 17:05.
Rudolf Červený – 1 střela na branku, Čas na ledě: 17:14.
Michal Řepík – 5 střel na branku. Čas na ledě: 17:56.

Využití přesilovek: 1 -0.
Vhazování: 18 – 32.
Hity: 17 – 12.
Zablokované střely: 7 – 10.
Slovan odjíždí z Ledového Paláce bez bodu. Belasý sice vstřelili úvodní branku zápasu, když se prosadil Matúš Sukel', ale Bílí Orli nevydrželi držet krok s favoritem celé utkání a Petrohrad nakonec celkem pohodlně dokráčel k vítězství 4:1!

59:30

Alexej Byvalcev se nedostal ke střele přes Mário Grmana. Utkání se dohrává skoro osm minut bez přerušení.

59:00

Jegor Baranov se ještě dostal ke slušné možnosti, ale jeho rána golfem prolétla jen vedle domácí branky. Poslední minuta, troufnu si říci, utkání.

58:29

Hraje se již šest minut bez přerušení a je to dost možné, že už se i utkání dohraje.

57:40

Pavel Dacjuk výjimečně nic nevymýšlel a hned za modrou čarou poslal kotouč na Čiliaka, ten si poradil a hokejkou poté poslal kotouč do rohu kluziště.

57:00

Tomáš Hrnka si nevšiml před brankou volného Lampera a nakonec skončil s pukem v rohu kluziště a s Dinarem Chafizullinem na zádech.

56:15

Jeff Taffe vůbec nečekal přihrávku ve střední třetině a puk skončil až u branky domácích.

55:19

Po kombinaci první domácí formace se nakonec odvážil, přeci jen, ke střele Viktor Tichonov. Marek Čiliak v tomto případě zasahovat nemusel.

54:21

Hra teď nemá příliš velké tempo. Petrohrad to hraje nyní na půl plynu, ale nutno říct, že kombinuje s velkou chutí.

53:40

Adam Jánošík se odvážně pustil do útoku, ale za brankou jej zastavil zkušeně tělem Arťom Zub.

53:00

Oleg Li střílel ihned po vhazování, nicméně kotouč byl sražen mimo hostující branku.

52:10

Michal Sersen sice vystihl kombinaci SKA, ale poté kotouč pouze nahodil do třetiny domácích.

51:17

Dinar Chafizullin nastřeloval kotouč před branku Slovanu, hokejku spoluhráčů však nenašel. V tuto chvíli se hraje de facto pouze na branku Belasých.

49:42

49:42 Nikita GUSEV - 4:1

49:42

Petrohrad právě vstřelil branku!
V Ledovém Paláci je nejspíše hotovo! Přesilovku využili domácí velmi rychle. Nikolaj Prochorkin našel přihrávkou přes brankoviště NIKITU GUSEVA, jenž se trefil z celkem velkého úhlu přesně – 4:1! Asistence: Nikolaj Prochorkin.

49:29

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Rudolf Červený – 2 min., podrážení).

49:15

Sergej Plotnikov čekal a čekal se svým zakončením, nakonec však trefil Michala Sersena.

48:50

Zakázané uvolnění Slovanu. Na nějaké drama, i přes to, že je stav pouze o dvě branky, to nevypadá. Domácí hrají s velkým přehledem.

48:10

Domácí kombinovali s velkým přehledem v útočném pásmu, nicméně třetí formace SKA si střeleckou pozici nevykombinovala.

47:27

Marek Čiliak zasáhl opět svou lapačkou. Nail Jakupov pálil z první od modré.

47:00

A Marek Čiliak musel zasahovat lapačkou proti střele Antona Bělova. Po zásahu slovenského brankáře následuje reklamní pauza.

46:51

V plném počtu je i Slovan a hraje se v pěti na obou stranách.

46:16

Domácí v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilovka.

45:25

Petrohrad vyrazil ve třech do útočné třetiny, ale z této akce žádné nebezpečí pro branku Čiliaka nevzniklo.

44:51

Hraje se ve čtyřech na obou stranách.

44:51

Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Matúš Sukel' – 2 min., podrážení).

44:25

Slovan vyhrál vhazování, ale Mezsárošovi utekl kotouč od hole a domácí vyhodili.

44:16

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Patrik Hersley – 2 min., nedovolené bránění).

43:50

To je škoda! Patrik Lamper dostal kotouč v situaci dvou na jednoho od Mareka Slobody, ale prvního jmenovaného vychytal skvělým zákrokem Magnus Hellberg!

43:10

Anton Bělov skrytou ranou trefil pouze plexisklo nad brankou Marka Čiliaka.

42:05

Skvělý obranný zákrok v leže předvedl Mário Grman, který překazil přihrávku Alexandra Barabanova, jenž by našel před odkrytou brankou Alexeje Kručinina.

41:12

Nikolaj Prochorkin pouze nastřeloval puk před branku Čiliaka a nad branku jej tečoval Maxim Karpov.

40:45

Dinar Chafizullin první ranou třetí části nepropálil blok Slovanu, následně hosté kotouč vyhodili na icing.

40:01

Další třetina začne přibližně v 19:13 .
Střely na branku ve 2. třetině: 10 – 11!
Ve druhé třetině se již začala projevovat kvalita domácího Petrohradu, který ji také zúročil dvěma brankami. Prosadili se Sergej Plotnikov a Nikolaj Prochorkin.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:35

Patrik Lamper vystihl akci Zuba, ale protiútok nebyl zakončen vůbec důraznou střelou a Magnus Hellberg si poradil.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny. S pukem hraje SKA.

38:09

Slovan se asi už těší do kabin. Eric Gelinas zachránil na poslední chvíli přihrávku do vyložené pozice pro domácí.

37:00

Marek Čiliak teď musel vytáhnout další dobrý zákrok. Krásný průnik předvedl Alexandr Barabanov a slovenský brankář musel v leže zachraňovat Belasý!

36:12

Magnus Hellberg si pohlídal střelu Jegora Baranova od levého mantinelu.

35:14

35:14 Nikolaj PROCHORKIN - 3:1

35:14

Hvězdy vedou již o dvě branky! Trochu smolná branka pro Marka Čiliaka, který nedokázal zareagovat na střelu NIKOLAJE PROCHORKINA přes obránce – 3:1! Asistence: Nikita Gusev a Arťom Zub.

34:45

Bomba Hersleyho skončila pouze na plexiskle za brankou Čiliaka.

33:54

Michal Řepík málem našel před brankou Červeného, kotouč však srazil David Rundblad. Slovan je však herně zpátky v zápase.

33:24

Rudolf Červený dobře vystihl rozehrávku SKA, nicméně bývalý hradecký útočník obranu domácích neprostřelil.

32:55

Vyloučený Sergej Plotnikov je na ledové ploše a málem dostal kotouč hned do brejku, přihrávka na něj však byla příliš dlouhá.

32:32

Belasý nehrají přesilovku vůbec špatně, Eric Gelinas pálil dvakrát po sobě, ani jeden jeho pokus však nezamířil za záda Hellberga.

31:50

Další ránu, tentokrát Michala Řepíka, zablokovala obrana SKA a domácí puk následně vyhodili.

31:25

Slovan se rozestavil v útočné třetině a Jeff Taffe svou ranou minul branku SKA.

30:55

Sergej Plotnikov (Petrohrad) atakoval před brankou Marka Čiliaka a obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

30:37

Konečně Slovan v útočné třetině. Žiga Jeglič hledal před brankou Matúše Sukel'a, kotouč však srazil domácí brankář.

29:46

Žiga Jeglič kotouč pouze nahodil do třetiny SKA, Slovan není schopný podržet delší dobu kotouč na svých holích.

28:45

Ledový Palác se již začal radovat, ale rána Alexeje Kručinina do poloprázdné branky skončila pouze na boční síti! Slovan teď ale vůbec nestíhá hvězdy Petrohradu.

28:00

Roman Rukavišnikov zastavil u mantinelu hodně na hraně pravidel Michala Řepíka, hlavní sudí tento zákrok pustili.

27:10

Slovan si teď opravdu koleduje! Pavel Dacjuk se dostal do situace dvou na jednoho s Viktorem Tichonovem, a jen skvělý obranný zákrok Andreje Meszároše zachránil Belasých od třetí branky!

26:50

Slovan prožívá hodně horké chvilky po druhé inkasované brance a reklamní pauza přichází právě včas.

26:34

Mário Grman udělal obrovskou hrubku, když jej o kotouč obral Nikita Gusjev, který však sám před brankou trestuhodně přestřelil!

25:40

Marek Čiliak je teď ve velké permanenci. Od modré to zkoušel Patrik Hersley, slovenský brankář byl v tomto souboji úspěšnější.

24:56

Pro Slovan mohlo být ještě hůře. Alexej Kručinin přenechal kotouč zadovkou Alexeji Byvalcevovi, který švihem rychlou ranou minul levou tyč hostující branky!

23:58

23:58 Sergej PLOTNIKOV - 2:1

23:58

První formace SKA prokázala svoji dokonalost a kombinaci celé trojice se ujímá do vedení! Pavel Dacjuk přibrzdil akci za modrou, posunul kotouč na Tichonova, který servíroval puk do tutové pozice na SERGEJE PLOTNIKOVA, jenž puk pohodlně tečoval za záda Čiiaka – 2:1! Asistence: Pavel Dacjuk a Viktor Tichonov.

23:45

Kotouč je mimo hrací plochy, stalo se tak po teči hostů, a tak se bude vhazovat před Čiliakem.

23:15

Belasý okamžitě odpověděli svou tutovkou! Michal Řepík ranou těsně před Hellberem minul pravou tyč jen o velmi malý kousek!

22:54

Alexej Byvalcev se ve velké rychlosti objevil před Čiliakem, kterého se zdálo, že již svou kličkou překonal, ale slovenský brankář mu sáhl do kličky hokejkou a velkou šanci dokázal zmařit!

22:40

Patrik Lamper podklouzl při přechodu do útočné třetiny a kotouče zmocnili domácí.

21:48

SKA hraje v pěti a hned se hnal do útoku Nikita Gusev, ale jeho pokus byl sražen vedle branky Slovanu.

21:18

Matúš Sukel' má dnes chuť. Jeho střele švihem na zadní sice skončila na betonu Hellberga, ale ten musel vyvinout velkou snahu ke svému zákroku.

21:00

Slovan musel zahajovat další akci v početní převaze od své branky, a ta skončila ofsajdem.

20:20

Rudolf Červený neměl vůbec špatnou šanci. Vypálil přes obránce těsně vedle Hellbergovi branky.

20:01

Slovan zahajuje druhou třetinu v početní převaze.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:22 .
Střely na branku po 1. třetině: 7 – 11!
Slovan předvedl v Ledovém Paláci více než dobrou první třetinu. Belasý šli dokonce do vedení po brance Matúše Sukel'a, ale domácí favorit vyrovnal po tři a třiceti vteřinách zásluhou Naila Jakupova. Stav po první třetině: 1:1!

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Barabanov – 2 min., sekání).

19:20

Patrik Lamper vyvezl kotouč, ale přes Dinara Chafizullina se do střelecké pozice nedostal.

19:00

Poslední minuta první třetiny. V útočné třetině hraje domácí SKA.

18:31

Slovan zahrál opět na zakázané uvolnění a těsně před koncem první části se bude vhazovat před Markem Čiliakem.

18:00

Zatím je výkon Slovanu velmi sympatický, Žiga Jeglič nahazoval kotouč do před brankového prostoru, ale bohužel hokejku spoluhráče nenašel.

17:10

Michal Řepík, již tradičně nejaktivnější střelec Belasých mířil mezi betony Hellberga, ten je však sklapl včas.

16:41

Mário Grman hodně důrazně atakoval Alexeje Byvalceva v rohu kluziště a odstavil jej od puku.

15:40

SKA hraje v pěti.

15:10

Eric Gelinas měl opět ruce v další akci Slovanu, tentokrát si sjel na pravý kruh a z první mířil dobře po přihrávce Casey Baileyho, ale tentokrát se Magnus Hellberg vytáhl svým zákrokem, když se včas přesunul

15:00

Eric Gelinas nahodil dobře kotouč před brankou a zmatený Magnus Hellberg nevěděl, kde je kotouč, nakonec však vypadlo pouze vedle branky.

14:33

Slovanu se přesilovka zatím nedaří. Další akci slovenského týmu zastavil ofsajd.

14:15

Michal Řepík vypálil zpoza modré, ale poté vyhodil kotouč Dinar Chafizullin.

14:00

Slovan sice vyhrál buly, ale v pásmu se s pukem neusadil a David Rundblad vyvezl kotouč do útočného pásma SKA.

13:40

Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nikita Gusev – 2 min., hákování).

13:11

Patrik Hersley, nejproduktivnější obránce SKA teď poslal svou obávanou ránu pouze nad branku Slovanu.

12:40

Michal Sersen poslal kotouč na icing a vhazovat se bude před Markem Čiliakem.

11:34

Rudolf Červený si počkal na vrcholu kruhu, ale jeho pokus z první se mu nepovedl a kotouč na branku SKA ani nezamířil.

10:01

Slovan inkasovaná branka nepoložila. Jeff Taffe dorážel u pravé tyče, nicméně Magnus Hellberg byl u své tyče nalepen jak jen to šlo.

09:26

09:26 Nail JAKUPOV - 1:1

09:26

Slovan vedl pouhých 33 vteřin a SKA srovnává krok! Jarno Koskiranta našel za obranou schovaného NAILA JAKUPOVA, který si v samostatném brejku poradil kličkou do bekhendu – 1:1! Asistence: Jarno Koskiranta.

08:53

08:53 Matúš SUKEL' - 0:1

08:53

Slovan právě vstřelil branku!
Belasý přežili první oslabení a MATÚŠ SUKEL' opravdu výstavní ranou do horního růžku po zadovce Tomáše Hrnky posílá Slovan do vedení – 0:1! Oficiální statistiky však Hrnkovi uzmuly bodík. Asistence: Lukáš Klok a Mário Grman.

08:49

Slovan v plném počtu.

08:20

Dinar Chafizullin nepropálil blok Kyla Chipchury a Slovan dokonce zaútočil zásluhou Lampera, který však trefil pouze Hellberga.

07:50

Až teď se Petrohrad usadil, ale jen na chvílí, Michal Sersen získal kotouč a dokázal jej vyhodit.

07:35

Slovan zatím nepovolil SKA usadit v pásmu a další kotouč letí za branku Hellberga.

07:00

Slovan vyhrál buly a hned kotouč vyhodil přes všechny čáry.

06:49

Michal Řepík (Slovan) zastavil průnik Pavla Dacjuka nedovoleně a je prvním potrestaným hráčem utkání. Dvě minuty za hákování.

06:09

SKA začíná zrychlovat. Jarno Koskiranta netrefil před brankou velmi dobrou nabídku.

05:48

Alexej Kručinin krásně vybruslil z rohu a našel mezi kruhy Alexeje Byvalceva, jenž mířil velmi dobře, ale Marek Čiliak předvedl fantastický zákrok svou lapačkou!

05:00

Zmatek před brankou Magnuse Hellberga nedokázal využít Matúš Sukel', který puk nedorazil za záda domácího brankáře.

04:17

Maxim Karpov ujel po pravé straně, svou protisměrnou kličkou vyřadil obránce, nicméně kotouč na Sergeje Plotnikova předal nepřesně a bylo po šanci SKA.

03:17

Slovan ujel po vhazování ve své obranné třetiny do brejku dvou na jednoho, ale Rudolf Červený nedostal kotouč na druhou stranu, kde byl připraven zakončovat Michal Řepík. To byla škoda pro Slovan.

03:00

Icing Belasých přesouvá opět hru a vhazování před dvojnásobného mistra české extraligy Marka Čiliaka.

02:56

Marek Čiliak kryl první střelu utkání a vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

02:33

Kyle Chipchura bojoval srdnatě v rohu kluziště, nicméně střelecký pokus pro hosty nevybojoval.

01:50

Alexandr Barabanov napadal výborně rozehrávku Belasých a ti pouze odevzdali kotouč do střední třetiny na hokejky SKA.

01:07

Další střídání formací a Mário Grman drží kotouč za brankou Marka Čiliaka.

00:45

Casey Bailey se jako první vrhl do útočné třetiny Slovanu, ale skončil nakonec na ledě po souboji s obráncem.

00:21

Viktor Tichonov jako první operoval s kotoučem v útočné třetině, ale jeho přihrávka byla sražena do ochranné sítě. První formace mají své úvodní střídání za sebou.

00:01

Který z týmů vyhraje první třetinu?

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – A. Bělov, Zub, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Rundblad, Rukavišnikov – S. Plotnikov, Dacjuk, V. Tichonov – N. Gusev, Karpov, Prochorkin – Barabanov, Kručinin, Byvalcev – O. Li, Jakupov, M. Malcev – Koskiranta.

HC Slovan Bratislava: Čiliak (Štěpánek) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Klok, Jánošík, Meszároš, Švarný – Červený, Taffe, Řepík (A) – C. Bailey, Jeglič (A), Sukel' – M. Sloboda, Lamper, Hrnka – Baranov, Rau, Chipchura.

Rozhodčí: Birin, Judakov – Galimov, Stroganov.

Bilance venku: 2 – 2 – 3 – 13.
Poslední utkání: Slovan– Riga 3:4 (1:2, 2:1, 0:1).
Nejproduktivnější hráč: Jeff Taffe 23 bodů (8+15).
SKA Petrohrad

Umístění: 2. místo.
Počet bodů: 59.
Počet odehraných zápasů: 36.
Bilance: 26 – 2 – 3 – 5.
Bilance doma: 13 – 2 – 3 – 1.
Poslední utkání: Dynamo– Petrohrad 0:2 (0:1, 0:0, 0:1).
Nejproduktivnější hráč: Nikita Gusjev 45 bodů (9+36).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:1

Branky a nahrávky: 10. Jakupov (Koskiranta), 24. S. Plotnikov (Dacjuk, V. Tichonov), 36. Prochorkin (N. Gusev, Zub), 50. N. Gusev (Prochorkin) – 9. Sukel' (Klok, Grman)

SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – A. Bělov, Zub, Hersley, Chafizullin, Zubarev, Rundblad, Rukavišnikov – S. Plotnikov (C), Dacjuk, V. Tichonov – N. Gusev, Karpov, Prochorkin – Barabanov, Kručinin, Byvalcev – O. Li, Jakupov, M. Malcev – Koskiranta.

Rozhodčí: Birin, Judakov – Galimov, Stroganov

Diváci: 10915

06:49 SBA 2 Řepík, hákování
08:53 SBA 0:1 Sukel' (Klok, Grman)
09:26 PET 1:1 Jakupov (Koskiranta)
13:40 PET 2 N. Gusev, hákování
19:48 PET 2 Barabanov, sekání
23:58 PET 2:1 S. Plotnikov (Dacjuk, V. Tichonov)