18.12.2018, 12:30 • Feiyang Skating Centre • Lukáš Jasoněk

Tipsport: 1.95 4.1 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Mertl – 1 střela, čas na ledě: 16:42

Marek Langhamer – 28 zákroků, úspěšnost 93.33%
Michal Jordán – (0+1), 1 střela, čas na ledě: 29:06
Marek Hrbas – 5 střel, čas na ledě: 22:14
Tomáš Zohorna – (0+1), čas na ledě: 15:42
Je dobojováno! Kunlun měl zápas mizerně rozehraný, ale ani třígólové manko ho nepoložilo. S přibývajícím časem se čínský klub herně zvedal a svou nejlepší pasáž.odehrál ve třetí třetině. Během ní se svému chabarovskému soupeři dostal na dostřel, avšak skvěle chytající Marek Langhamer závěrečný tlak ustál.

59:40

Domácí hokejisté obléhají Lahghamerovu bránu. Marek ji ale střeží jako oko v hlavě.

58:24

V témže čase Lazušin opustil brankoviště. Domácí si ještě předtím vyžádali time-out. Schyluje se k napínavé koncovce.

58:24

Škvíru mezi Langhamerovými betony hledající Viklund nepochodil. Český gólman zakryl i to poslední volné místečko. Kunlunský tlak stoupá.

57:21

A tak to zůstalo až do vypršení Bartleyho trestu.

56:36

Srdnatě se bránící Rudá hvězda Kunlun svého soupeře zatím k ničemu vážnému nepouští.

55:21

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Victor Bartley – 2 min., sekání).

54:03

Puk teď poměrně často mění svého majitele.

52:56

Red Star Kunlun právě vstřelil branku
No vida, do závěrečných minut máme postaráno o drama! MICHAEL LATTA vyšťoural puk zpod Langhamera a snížil na 2:3. Bez asistence.

51:12

Obě mužstva hrají v plném počtu.

50:50

Připnout pojistku na chabarovskou výhru zřejmě mohl Fajzullin, v předbrankovém prostoru se ale nezorientoval nejlépe.

49:12

Čeká nás vyrovnaná hra ve čtyřech.

49:12

Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Pavel Dědunov – 2 min., hrubost).

49:12

Vyloučení v týmu Red Star Kunlun (Joonas Järvinen – 2 min., hrubost).

49:12

Nezbeda Järvinen (Kunlun) se v rohu kluziště zase popral. A protože se do potyčky zapojilo více hráčů, sudí už sčítají tresty. Jsem zvědav na jejich resumé.

2:3

Branky a nahrávky: 45. V. Lajunen (Wolski, Yip), 53. Latta – 10. Dědunov (Železkov), 15. Ruděnkov (Jordán, T. Zohorna), 26. Vj. Ušenin (Vl. Ušenin)

Red Star Kunlun: Lazušin (Karhunen) – V. Lajunen, Viklund, Järvinen, Bartley, Bartulis, Jüe – Wolski (A), Yip (C), Fontain – Beck (A), Latta, Lundh – Savinainen, Palola, Mertl – Č. Chuang, Jaw, Lockhart – Squires.

Amur Chabarovsk: Langhamer (Alikin) – Korjagin, Jordán (A), Hrbas, D. Vorobjov, Kuzmin, Šviděnko – Ruděnkov, Rasskazov, T. Zohorna (C) – Popugajev, Pjanov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Gorškov, Vj. Ušenin (A) – Dědunov, Železkov, A. Kuzněcov – Veličkin.

Rozhodčí: Fraňo, Bondar – Gorděnko, Sysujev

09:38 CHA 0:1 Dědunov (Železkov)
12:19 KUN 2 Yip, podrážení
14:23 CHA 0:2 Ruděnkov (Jordán, T. Zohorna)
23:19 KUN 2 Palola, vysoká hůl
25:06 KUN 2 Yip, nedovolené bránění