18.12.2018, 01:30 • Canadian Tire Centre, Ottawa • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 3.59 3.97 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost. (04:30:07)
Christian Jaroš (OTT) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:04
Tři hvězdy utkání
1. Thomas Chabot (OTT) 1+0
2. Mark Stone (OTT) 0+2
3. Brady Tkachuk (OTT) 1+0
Hokejisté Ottawy sice nedokázali udržet vedení 3:0 po první třetině a museli jít do prodloužení, ale v něm velmi rychle rozhodl Chabot, který ukončil třízáposovou vítěznou sérii Nashvillu.

60:21

60:21 Thomas CHABOT - 4:3

60:21

Ottawa právě vstřelila branku!
Domácí vítězí! Dzingel našel THOMASE CHABOTA, který si sjel do levého kruhu a střelou na bližší tyč kolem vyrážečky Sarose rozhoduje utkání. Asistence: Ryan Dzingel.

60:01

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

Saros chytá střelu z levého kruhu a přerušil hru.

58:35

58:25

Domácí se osvobozují.

57:38

Anderson vyrazil střelu Smitha zpoza pravého kruhu. Následně se ke Smithovi kotouč vrátil, ale tentokrát poslal ránu do ochranné sítě.

56:58

Domácí vyhazují puk.

56:35

Hosté dostanou šanci v přesilové hře. Falk podrazil Grimaldiho a putuje na trestnou lavici. Komerční pauza.

56:05

Predators se po skončení oslabení opět vrhají do útoku a snaží se zápas rozhodnout v normální hrací době.

55:24

Hosté oslabení zvládli a hrají v plném počtu.

54:36

Hosté vyhazují.

54:07

Ottawa se při návratu dostala do postavení mimo hru.

53:50

Nashville dostává puk ze svého pásma.

53:24

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Pekka Rinne – 2 min., příliš mnoho hráčů).

52:44

Anderson zlikvidoval dvě střely hostů a přerušil hru. Komerční přestávka.

51:47

Hamhuis prudkou ránou přinutil Andersona k zákroku, brankář Ottawy vytěsnil puk na zadní mantinel.

51:02

Zakázané uvolnění Nashvillu.

50:37

Johansen se tlačil před Andersona, ale byl zablokován.

49:38

Tierney střelou od modré trefil finského brankáře.

49:03

Staňte se fanoušky NHL.cz!

49:03

Saros si v pokleku hlídal letící puk a kontroloval jeho směr, který mířil na zadní mantinel.

47:56

Smith zkusil štěstí od modré, ale branku Sarose míjí.

47:40

Hra je přerušena kvůli postavení mimo hru hostů. Komerční pauza.

46:56

46:56 Roman JOSI - 3:3

46:56

Nashville právě vstřelil branku!
Hrubka domácího Dzingela, který mezi kruhy protečoval prudké nahození ROMANA JOSIHO za záda vlastního brankáře! Je srovnáno. Asistence: Kevin Fiala, Ryan Hartman.

46:00

Predators jsou dál v útoku a tlačí na své soupeře. Když přjdou o útočné pásmmo, okamžitě se ho znovu zmocní.

44:30

Spousta střel hostujícího týmu je v posledních minutách zablokována. Ottawa je pod tlakem.

43:51

Ellis střelou od modré minul branku Ottawy.

43:10

Hosté se dál tlačí do útoku a cítí šanci k vyrovnání. Hartmana ale zablokoval obránce.

42:22

Po přihrávce zpoza branky do pravého kruhu vystřelil z první Austin Watson, ale Anderson puk zachytil a přerušil hru.

41:37

Irwin se snažil vystřelit z prostoru před brankovištěm, ale byl zblokován domácím obráncem.

40:46

40:46 Craig SMITH - 3:2

40:46

Hosté využívají přesilovku a střílí kontaktní gól! Z pravého kruhu se ránou do levého horního rohu prosadil CRAIG SMITH. Asistence: Roman Josi, Ryan Johansen.

40:09

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Maxime Lajoie – 2 min., podrážení).

40:01

Další třetina začne přibližně v 03:36.
Hokejisté Nashvillu dokázali ve druhé třetině snížit na 1:3, ale moc nechybělo, aby dál prohrávali o tři branky. Bradymu Tkachukovi byl neuznán gól kvůli teči vysokou holí.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:35

Krátký útok Senators skončil bez střely na branku.

38:37

Ottawa se v posledních minutách jen brání. Hra je ale nyní přerušena v obranném pásmu Predators kvůli hře vysokou holí.

37:35

Útok Nashvillu byl odvrácen, hosté se ale drží dál u puku a před koncem druhé třetiny se snaží stupňovat tlak.

36:29

U branky Andersona se po jeho zákroku strhla hromadná šarvátka, několik dvojic se do sebe pustilo, ale ke shození rukavic nedošlo a vylučovat se nebude.

35:46

Josi měl na hokejce kontaktní gól, brankář Anderson ležež na zádech a část jeho branky byla odkrytá, ale jeho zakončení odvrátili obránci svými hokejkami.

Rozhodčí gól neuznávají, Tkachuk hrál vysokou holí.

34:55

Rozhodčí mají po gólu Ottawu opět poradu a míří k videu, zda Tkachuk netečoval vysokou holí.

33:52

Ellisova prudká střela od modré čáry byla zablokována bránícím hráčem.

33:20

Grimaldi svou střelou přinutil Andersona přerušit hru.

32:50

Domácí se dostali s pukem na zadní mantinel, ale nevybojovali útočné pásmo.

32:05

Bobby Ryan se pustil do Kyla Turrise, oba hokejisté skončili na ledě, než je rozhodčí stihli roztrhnout.

31:40

Hosté se snaží proniknout do útoku a dostat se ke kontaktnímu gólu. Ve druhé třetině jsou zatím jasně lepší.

30:42

Bonino se dostal ke střele od levého mantinelu, na Andersona ale nevyzrál.

30:02

Oddechový čas pro domácí.

29:20

Senators se daří vyhodit puk.

29:09

Hosté se vrátili do útočného pásma po předchozím vyhození soupeře a pokusili se rychle zakončit. Johansenova střela byla ale sražena do ochranné sítě.

28:02

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Ryan Dzingel – 2 min., sekání).

27:55

Chabot nahazoval ze středního pásma, Saros bez obtíží vytěsnil mimo branku.

27:03

Smith se obtočil okolo branky a trefil připraveného brankáře Andersona.

26:49

Po zakončení Sissonse z bezprostřední blízkosti brankoviště se Anderson musel opět vrhnout na led a znovu přerušit hru. Komerční přestávka.

25:54

Ekholm nahazoval od modré čáry na Andersona, jenž přerušuje hru.

25:37

25:37 Roman JOSI - 3:1

25:37

ROMAN JOSI se dostal na pravé straně k dorážce Ellisovy střely zpoza kruhů a snižuje na 1:3. Asistence: Ryan Ellis, Ryan Johansen.

24:31

Josiho rána z nápřahu se stala kořistí Andersona.

24:16

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Justin Falk – 2 min., nedovolené bránění).

23:03

Paajarvi se snažil protlačit puk přes Sarose, uspět se mu ale nepodařilo.

22:22

Tkachuk se málem prodral k zakončení do odkryté klece, ale byl zblokován a ze šance sešlo.

21:34

Josiho prudká rána z levého kruhu byla zblokována Harpurem a domácí následně vyhazují na zakázané uvolnění.

20:22

Craig Smith byl vychytán brankářem soupeře.

20:01

Střídání v týmu Nashville Predators: ze hřiště odchází Pekka Rinne, přichází Juuse Saros.

20:01

Další třetina začne přibližně v 02:37.
Ottawa v první třetině jasně dominovala a třemi góly v síti Rinneho se ujala jednoznačného vedení 3:0.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:48

19:48 Ryan DZINGEL - 3:0

19:48

Domácí vyrazili do úniku, Stone našel RYANA DZINGELA, který, ač byl tísněn obráncem, tak dokázal dojet až mezi kruhy a střelou pod horní tyčku dává třetí gól. Asistence: Mark Stone.

18:54

Ottawa sice vstřelila gól o horní tyčku, alespoň to tak vypadalo, ale rozhodčí ho po své poradě neuznali.

18:05

Nashville se osvobozuje.

17:18

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Kevin Fiala – 2 min., příliš mnoho hráčů).

16:13

Grimaldi se z pravého kruhu dostal ke střele zápěstím, ale Anderson puk vyráží.

16:00

Komerční přestávka.

15:43

15:10

Tierney ze středního pásma dokonce vystřelil na Rinneho.

15:05

Senators se daří vyhodit kotouč ze svého pásma a osvobodit se.

14:20

Ellis pálil zpoza levého kruhu, ale trefil jen Andersona, jemuž se podařilo zachytit puk a nepovolit soupeři dorážku.

13:43

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Mark Stone – 2 min., držení).

12:58

Predators se snažili rozehrát skrz střední pásmo, ale neprotečovali puk a dopustili se zakázaného uvolnění.

12:09

Batherson už dokázal na Rinneho bekhendovou střelu, finský brankář ale puk zastavil a přerušil hru.

11:14

Stone se mohl dostat k zakončení před brankovištěm, ale byl zablokován Josim.

09:41

Tierney se na druhé straně ledu dostal ke střele, ale Rinne kotouč zastavil a přerušil hru.

08:35

Irwinovu ránu od modré Anderson vyrazil mimo prostor branky.

07:50

Hraje se delší pasáž bez přerušení, hra se přelévá ze strany na stranu.

07:06

Ellisova střela byla zblokována Smithem, Anderson si stáhl sražený puk k sobě a zastavil hru.

06:39

Anderson zachytil nahozený puk a přerušil hru. Komerční přestávka.

05:22

05:22 Brady TKACHUK - 2:0

05:22

BRADY TKACHUK si najel z pravé strany brankoviště a skrz vyznačený prostor dostal přihrávku od Stona. Puk zasunul do odkryté klece. Asistence: Mark Stone, Colin White.

04:34

Turrisovu střelu z pravého kruhu brankář Anderson zastavil a přerušil hru.

04:01

Smith se protlačil přes levý kruh až poblíž brankoviště, ale Anderson jeho zakončení chytil a puk vyrazil.

03:57

Ottawa se dopustila zakázaného uvolnění, vhazovat se bude před Andersonem.

02:52

Kotouč byl vystřelen mezi střídačky, vhazovat se bude ve středním pásmu.

02:25

02:25 Maxime LAJOIE - 1:0

02:25

Rinne byl natlačen u své pravé tyčky, přesto mu střela MAXIMA LAJOIEHO propadla za záda za brankovou čáru. Asistence: Mikkel Boedker, Drake Batherson.

01:55

Nashvillu se daří vyhodit puk.

01:03

Vyloučení v týmu Nashville Predators (Roman Josi – 2 min., vysoká hůl).

00:22

Paajarvi od modré přestřelil.

00:01

Ottawa Senators: C. Anderson (McKenna) – Harpur, Chabot, Ceci, Lajoie, Jaroš, Falk, Borowiecki – Mark Stone, White, B. Tkachuk – B. Ryan, Tierney, Bødker – Pääjärvi, Z. Smith, Dzingel – Batherson, Pyatt.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis, Josi, Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Irwin – Fiala, Johansen, Hartman – C. Smith, Turris, Järnkrok – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Salomäki..

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Na straně druhé bude Nashville, jenž vyhrál třikrát v řadě, ale přepustil vedení v Západní konferenci ještě rozjetějšímu Winnipegu. Do čela své části ligy se ale může po zápase s Ottawou vrátit. Pokud bude bodovat.
Ottawu s Nashvillem čeká souboj dvou týmů, jejichž forma by nemohla být rozdílnější. Domácí Senators se nachází až na 13. místě Východní konference a po solidním začátku sezony začíná stále více potvrzovat predikce, které ji před začátkem ročníku řadily do spodních pater tabulky.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

4:3

Branky a nahrávky: 3. Lajoie (Bødker, Batherson), 6. B. Tkachuk (Mark Stone, White), 20. Dzingel (Mark Stone), 61. Chabot (Dzingel) – 26. Josi (Ellis, Johansen), 41. C. Smith (Josi, Johansen), 47. Josi (Fiala, Hartman)

Nashville Predators: Rinne (21. Saros) – Ellis, Josi, Ekholm, Hamhuis, Y. Weber, Irwin – Fiala, Johansen, Hartman – C. Smith, Turris, Järnkrok – Watson, Bonino, Sissons – Grimaldi, F. Gaudreau, Salomäki.

01:03 NSH 2 Josi, vysoká hůl
02:25 OTT 1:0 Lajoie (Bødker, Batherson)
05:22 OTT 2:0 B. Tkachuk (Mark Stone, White)
13:43 OTT 2 Mark Stone, držení
17:18 NSH 2 Fiala, příliš mnoho hráčů
19:48 OTT 4:0 Dzingel (Mark Stone)
20:01 NSH -Saros +Rinne (Střídání)