1. liga (SR)

TSS GROUP Dubnica – HK Skalica

4:3

konec (0:2, 1:1, 3:0)

16.12.2018, 18:00 • ZŠ Dubnica nad Váhom • 29. kolo • Info o změnách stavu (Števo Lasab) sk

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skalica viedla po dvoch tretinách 1:3, ale Dubnici sa v tretej tretine podaril neskutočný obrat. Dubničania najprv vyrovnali na 3:3 a osem sekúnd pred koncom Michal KOKAVEC strelil víťazný gól zápasu. (20:21:28)

59:52

Dubnica dáva gól! Gól strelil MICHAL KOKAVEC. Asistencie Oliver Ďuriš a Miroslav Kristín.

54:34

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Kokavec – 2 min., sekanie).

48:10

Dubnica dáva gól! Gól strelil MICHAL KOKAVEC. Asistencie Grigorii Serkin a Oliver Ďuriš.

47:10

Dubnica dáva gól! Gól strelil VLADIMÍR LANTOŠ. Asistencie Ján Jarábek.

44:56

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Jakubík – 2 min., hákovanie).

42:26

Vylúčenie v tíme HK Skalica (2 min. – zdržiavanie hry).

40:01

Začala sa tretia tretina.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

36:46

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Škápik – 2 min., zdržiavanie hry).

34:30

Skalica dala gól!
Gól strelil DANIEL ŠTUMPF. Asistencie Roman Jurák.

32:23

Vylúčenie v tíme MHK Dubnica nad Váhom (Matejovič – 2 min., držanie).

30:33

Dubnica dáva gól! Gól strelil MARCEL HLAVÁČEK. Asistencie Oliver Ďuriš, Miroslav Kristín.