6:4

konec (3:0, 1:2, 2:2)

16.12.2018, 03:05 • Pepsi Center, Denver • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.0 3.98 3.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké nedělní ráno a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (06:19:20)

Trestné minuty: 6:14
Je dobojováno a domácí se mohou radovat z výhry a dvou bodů. Neměli to ale vůbec jednoduché, neboť Dallas kousal a po gólech Tylera Seguina a Jamieho Benna bylo v 56. minutě srovnáno. Zápas se tak blížil do prodloužení, to však už v 57. minutě odmítl povedenou tečí Gabriel Landeskog a donutil tak hosty sáhnout ke hře bez brankáře. Ta ovšem nevyšla a Nathan MacKinnon uzavřel skóre tohoto utkání trefou do prázdné branky. Útočné a pro diváka pohledné utkání tak skončilo výsledkem 6:4.

59:52

A teď dokonce potřetí.

59:40

Dallas pokračuje ve hře bez brankáře a už dvakrát domácí zkusili střelou přes celé kluziště přidat ještě jednu branku. V obou případech to skončilo zakázaným uvolněním.

58:37

58:37 Nathan MACKINNON - 6:4

58:37

Colorado právě vstřelilo branku!
A je patrně rozhodnuto. Domácí přečkali šanci, kterou vybudoval Radulov, dostali puk z pásma a NATHAN MACKINNON situaci hravě přetavil v zakončení do opuštěné branky Dallasu – 6:4. Asistence: Mikko Rantanen.

57:52

Branka Dallasu je prázdná, je tu power-play hostů.

56:40

56:40 Gabriel LANDESKOG - 5:4

56:40

Akce ale pokračovala, puk se dostal na modrou čáru, odkud vystřelil Johnson a v pravém kruhu působící GABRIEL LANDESKOG ránu lehounce tečoval. To ale stačilo na to, aby usměrnil puk mezi Bishopovy betony a dostal svůj tým do vedení 5:4. Asistence: Erik Johnson.

56:36

Rantanen se prohnal do útočného pásma, skončil však vleže za Bishopovou brankou.

55:24

55:24 Jamie BENN - 4:4

55:24

Dallas právě vstřelil branku!
Už je ale vyrovnáno. Radulov předvedl důraz v rohu, vybojoval puk, posunul jej do střelecké pozice a po Seguinově střele předvedl JAMIE BENN teč, na kterou už Varlamov nezareagoval – 4:4. Asistence: Tyler Seguin, Alexandr Radulov.

55:11

Jost protlačil puk do středního pásma, domácí se zuby nehty brání.

6:4

Branky a nahrávky: 6. Landeskog (Barrie, MacKinnon), 8. Calvert (Nieto), 20. Rantanen (MacKinnon), 35. Rantanen (MacKinnon, Compher), 57. Landeskog (E. Johnson), 59. MacKinnon (Rantanen) – 29. Lindell (Janmark, Fedun), 30. Seguin, 54. Seguin (Fedun, Radulov), 56. Ja. Benn (Seguin, Radulov)

Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – E. Johnson (A), Girard, Barrie, Cole, Nemeth, Zadorov – Rantanen, MacKinnon (A), Landeskog (C) – Andrighetto, Compher, Jost – Calvert, Söderberg, Nieto – G. Bourque, C. Wilson, Greer.

Dallas Stars: Chudobin (21. Bishop) – Honka, Lindell, R. Polák, Heiskanen, Fedun, Bayreuther – Radulov (A), Seguin, Ja. Benn (C) – Gurjanov, Hanzal, D. Shore – Ničuškin, Spezza (A), Janmark – Comeau, Faksa, Dickinson.

Rozhodčí: O'Halloran, Anderson – Mach, Gibbons

Diváci: 17 626

05:28 DAL 2 Comeau, nedovolené bránění
05:45 COL 1:0 Landeskog (Barrie, MacKinnon)
07:57 COL 2:0 Calvert (Nieto)
10:16 COL 2 Greer, vysoká hůl