16.12.2018, 01:00 • BB&T Center, Sunrise • Martin Augustin (@ogy_16)

Tipsport: 3.23 3.94 2.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na branku – 32:32 (10:8, 14:10, 8:14)
Zblokované střely – 22:12
Vyhraná vhazování – 29:30
Trestné minuty – 20:10
Hity – 24:12
Hokejisté Floridy vítězí nad Torontem 4:3 v prodloužení. Hosté dokázali v infarktovém závěru nejprve stáhnout dvoubrankové manko, ale Floridu ještě jednou přiblížil k výhře Aleksander Barkov. V čase 58:21 ale poslal zápas svým druhým gólem do prodloužení Mitchell Marner. Hrdinou duelu se ovšem stal kapitán Panterů Aleksander Barkov, jenž v čase 63:24 rozhodl a připsal si první hattrick své kariéry v NHL.

63:24

63:24 Aleksander BARKOV - 4:3

63:24

Florida právě vstřelila branku!
Hrdinou zápasu se stává ALEKSANDER BARKOV! Toho v přečíslení 2 na 1 uvolnil Huberdeau a domácí kapitán překonal Andersena po bekhendové kličce. Barkov tak završil svůj první hattrick kariéry v NHL. Asistence: Jonathan Huberdeau.

62:57

Marnerovu nabídku netrefil na vzdálenější tyčce John Tavares!

62:19

Domácí potřebovali vystřídat a tak poslali puk až k Luongovi. Ten měl na rozehrávku čas a Florida tak skutečně stačila poslat na led čerstvé síly.

61:11

Po přihrávce Nylandera pálil z první Auston Matthews. Ten branku netrefil.

60:27

V prodloužení zahrozil jako první John Tavares, který to zkoušel na Luonga bekhendem. Domácí brankář má puk pod lapačkou.

60:01

Toronto si ve třetí třetině vytvořilo obrovský tlak, z něhož vytěžilo i vyrovnání. Nejprve snížil John Tavares a na 2:2 srovnal v 57. minutě Mitchell Marner. Domácím ještě bleskově vrátil vedení Aleksander Barkov, ovšem Mitchell Marner pak zaúřadoval ještě jednou.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:59

Barkov ještě na levém kruhu netrefil ideálně puk. Andersen tak nemusel zasahovat.

59:48

Puk je ve středním pásmu. Zdá se, že uvidíme prodloužení.

59:01

Začala už poslední minuta třetí třetiny.

58:21

58:21 Mitchell MARNER - 3:3

58:21

Toronto právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Hosté opět vyrovnávají! Zase se o to postaral MITCHELL MARNER, který vypálil z pravého kruhu a puk zapadl do vzdálenější šibenice. Luongo asi nic neviděl. Asistence: Morgan Rielly a Jake Gardiner.

4:3

Branky a nahrávky: 20. Barkov (Dadonov, Hoffman), 29. Huberdeau (Yandle, Hoffman), 57. Barkov (Brouwer, Malgin), 64. Barkov (Huberdeau) – 51. Tavares (Gardiner, Rielly), 57. Marner (Kadri, N. Zajcev), 59. Marner (Rielly, Gardiner)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle (A), Pysyk, Matheson, Petrovic, Weegar – Hoffman, Barkov (C), Huberdeau (A) – Dadonov, Borgström, Vatrano – Brouwer, McCann, Malgin – Lammikko, Haley, Hawryluk.

Toronto Maple Leafs: Andersen (Sparks) – Hainsey, Rielly (A), N. Zajcev, Gardiner, Ožiganov, Dermott – Marner, Tavares (A), Hyman – Kapanen, Matthews, A. Johnsson – W. Nylander, Kadri, Marleau (A) – Co. Brown, P. Lindholm, Ennis.

Rozhodčí: Rooney, Pochmara – Murray, Racicot

Diváci: 14177

10:12 TOR 2+2 Hyman, nedovolené bránění+hrubost