6:3

konec (1:0, 1:3, 4:0)

13.12.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Jan Prošek

Tipsport: 2.4 3.75 2.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí celek vedl po první třetině o jednu branku, ve druhé třetině otočil třemi góly Dallas a vedl 3:1. Pak dva góly vstřelil Ondřej Kaše, vyrovnal na 3:3, navíc si připsal historicky první hattrick v NHL. Rozhodující branku vstřelil Brandon Montour. Pak se ještě trefili Jakob Silfverberg a Hampus Lindholm.

Ve velmi dramatickém zápase vede body Anaheim Ducks za výhru 6:3. (06:46:05)

Anaheim právě vstřelil branku!
Přes celé kluziště do prázdné branky poslal kotouč aktivně hrající HAMPUS LINDHOLM. Asistence: Brandon Montour.

59:20

Podle všeho domácí celek tento zápas vyhraje.

59:00

Gavin Bayreuther rozehrává od své branky, to už probíhá poslední minuta hry.

58:42

Nick Ritchie se ke střele nedostal, jeho rána byla zblokovaná.

58:12

John Gibson nyní podržel své spoluhráče, nataženou rukou u tyčky dokázal zasáhnout.

58:00

Stars mají velké problémy s usazením se v útočném pásmu.

57:32

Devin Shore rychle rozehrává od své branky.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí jsou blízko k výhře.

56:35

Další zakázané uvolnění.

56:12

Daniel Sprong se málem dostal do brejku proti prázdné brance, puk ale nezpracoval.

55:59

Pontus Åberg přes celé kluziště pálil nepřesně, jen to zahučelo tribunami. Icing.

55:45

Hosté hraji bez brankáře, zkouší to v šesti.

55:20

Staňte se fanoušky NHL.cz!

55:20

Zakázané uvolnění vrací hru před branku Ducks, John Gibson musí být pozorný.

55:02

Alexandr Radulov to nemyslel vůbec špatně, ale vypálit nedokázal. Dobře zapracovala domácí obrana.

54:28

35:25, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

54:10

Gavin Bayreuther se dostal do zakončení, ale brankář domácího celku přerušuje hru.

53:44

53:44 Jakob SILFVERBERG - 5:3

53:44

Vůbec poprvé v kariéře skóroval JAKOB SILFVERBERG ve čtyřech zápasech v řadě. Nyní se dostal do šance, natlačil se před Miro Heiskanena, který mu nedokázal zabránit v zakončení. Puk se od brusle odrazil za brankovou čáru. Gól platí, kopnutí nebylo úmyslné. Asistence: Andrew Cogliano a Brandon Montour.

53:44

Domácí dostali puk do branky znovu, volá se však do Toronta, zda nebylo gólu dosaženo úmyslným kopnutím. Podle všeho bude gól platit.

53:24

Nyní musí odpovědět hostující celek, ten také hraje aktivně.

52:06

52:06 Brandon MONTOUR - 4:3

52:06

Honda Center se třese v základech, domácí vedou. Montour přihrával před branku, Ryan Getzlaf mu možná ne úplně schválně připravil puk, a tak mohl do odkryté branky zakončovat BRANDON MONTOUR. Asistence: Ryan Getzlaf.

51:44

Za obrovské podpory domácích fanoušků se pokouší hokejisté Ducks získat vedení.

51:24

Obrovskou šanci měl znovu Anaheim. Ben Bishop ležel na ledě, vůbec nevěděl, kde je kotouč. Pontus Åberg pálil z bezprostřední blízkosti a trefil štangli

50:51

O tom, kdo dnes bude vyhlášen první hvězdou zápasu, ani není třeba dlouho dumat.

50:45

50:45 Ondřej KAŠE - 3:3

50:45

Dlouhou dobu byl domácí celek nastěhovaný v útočném pásmu. Nadvakrát nyní dostal kotouč do branky ONDŘEJ KAŠE. Hattrick, první v kariéře v NHL na ledě je mnoho čepic. Asistence: Adam Henrique a Brandon Montour.

50:35

Nick Ritchie hledal Kašeho před brankou.

50:15

Ondřej Kaše rychle spěchal za kotoučem v útočném pásmu.

49:48

Jeden z domácích hráčů se dostal do výborné střelecké pozice, gólmana soupeře prostřelit nedokázal.

49:02

Po zakázaném uvolnění Dallasu se bude vhazovat v domácím útočném pásmu.

48:40

Ondřej Kaše znovu dostal přihrávku od spoluhráče a zakončoval. Jeho ránu na poslední chvíli zblokoval jeden z beků.

48:16

Ondřej Kaše to nezkoušel vůbec špatně, ale poskakující kotouč podle představ trefit nedokázal.

47:58

Hra je znovu přerušena.

47:34

Ryan Kesler zakončoval ránou příklepem, gólman Stars byl připravený.

47:15

Esa Lindell zakončoval z dobré pozice, jeho ránu brankář Anaheimu vyrazil, dorážku už obrana nedovolila.

47:02

Po krátké přestávce pokračuje hra dál.

46:50

Ben Bishop přerušuje hru, kryje kotouč. Komerční přestávka.

46:11

Marně se pokouší Ducks vypracovat si výraznější šanci. Hostující defenziva hraje zodpovědně.

45:50

Adam Henrique kombinoval v útočném pásmu se svými spoluhráči, následně pálil Josh Manson od modré čáry.

45:21

Daniel Sprong rychle rozehrával od své branky, dostal se do útoku. Zakončit ale nedokázal.

44:54

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

44:33

Martin Hanzal rychle zakončoval a jeho střelu dokázal domácí brankář udržet.

44:16

Domácí celek špatně rozehrál, po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před jeho brankou. John Gibson musí být pozorný.

43:52

John Gibson přerušuje hru.

43:34

Taylor Fedun uklidňuje hru a vrací se do svého obranného pásma, oba celky střídají.

43:15

Brandon Montour to zkoušel od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná.

43:00

Brandon Montour rozehrává od své branky, Jakob Silfverberg pokračoval v akci.

42:35

Ducks mají převahu, hrají aktivně a pokoušejí se vyrovnat.

42:04

Ben Street dostal přihrávku, jeho rána byla zblokovaná. Následně neuspěl ani jeho spoluhráč, který tečoval střelu před brankou.

41:40

23:17, střelecky je aktivnější domácí celek, na góly však zatím prohrává.

41:17

Gavin Bayreuther zakončoval a jeho projektil kryje domácí brankář.

40:50

Sledujeme rychlý hokej v úvodu třetí části hry, domácí celek má stále jednobrankový deficit.

40:27

Zápas pokračuje třetí třetinou.

40:01

Miro Heiskanen, Blake Comeau a Alexandr Radulov otočili skóre a dostali Dallas do dvoubrankového vedení. V závěru druhé části hry dokázal krátce po přesilovce snížit svou druhou brankou v zápase Ondřej Kaše.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:55

Už se nic nestane.

39:02

Icing, vhazovat se bude před domácí brankou.

39:00

Jamie Benn se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho rána se znovu od tyčky odrazila mimo.

38:36

V poklidném tempu se dohrává druhá třetina tohoto dramatického zápasu.

36:30

Ryan Getzlaf získává kanadský bod za asistenci a je to jeho 900. bod jako Ducks. Lepší v klubové historii je jen Teemu Selänne s 988 body.

36:30

36:30 Ondřej KAŠE - 2:3

36:30

Přesilovku sice domácí celek nevyužil, ale prosazuje se nyní. Ryan Getzlaf přenechal kotouč ONDŘEJI KAŠEMU, jehož rána zapadla přesně mezi ruku a tělo brankáři Bishopovi. Asistence: Ryan Getzlaf.

36:17

35:53

Brandon Montour minul ránou od modré čáry, puk netrefil podle představ.

35:34

Adam Henrique to zkoušel na vzdálenější tyč, ale jeho rána postrádala přesnost.

35:18

Ducks se až nyní usadili v útočném pásmu, kde kombinují.

35:01

Hokejisté v bílozeleném znovu vyhazují.

34:41

Domácí tak musí rozehrávat od své branky.

34:25

Hned na úvod početní nevýhody vyhazuje hostující celek přes všechny čáry.

34:17

Vyloučení v týmu Dallas Stars (Joel Hanley – 2 min., podrážení).

34:04

Ondřej Kaše vybojoval kotouč za brankou, pokoušel se rychle oslovit spoluhráče v lepší pozici, ale pas postrádal přesnost.

33:21

Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

33:17

Josh Mahura pálil od modré čáry, Ben Bishop kryje jeho ránu. Komerční přestávka.

32:31

Domácí celek inkasoval ve druhé třetině tři branky, a tak je najednou vedení Anaheimu úplně pryč.

31:20

31:20 Alexandr RADULOV - 1:3

31:20

Dallas právě vstřelil branku!
Další proměněná přesilovka, a tak hostující celek navyšuje své vedení. Tvrdou ránou poslal kotouč přesně do horního protilehlého růžku ALEXANDR RADULOV. Asistence: Taylor Fedun a Devin Shore.

30:49

Tyler Seguin se dostal ke střele, jeho tvrdou ránu z dobré pozice sice gólman pustil, ale puk se od tyčky odrazil mimo.

30:39

Jason Spezza měl velkou šanci v přesilovce, jeho ránu ukryl domácí gólman do výstroje, vhazovat se bude v útočném pásmu Dallasu.

30:16

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Nick Ritchie – 2 min., vysoká hůl).

30:13

Nick Ritchie a Adam Henrique se dostali do útočného pásma.

29:42

John Gibson kryje puk. Komerční přestávka.

28:51

Ducks rozehrávají od své branky, nikam se neženou a snaží se zejména neinkasovat.

28:07

Oddechový čas pro domácí.

28:07

28:07 Blake COMEAU - 1:2

28:07

Bleskově otáčí hostující celek skóre a dostává se do vedení. Stars mají nejlepší druhé třetiny a nyní to ukázali. Situaci dva na jednoho vyřešil Shore přesným pasem a BLAKE COMEAU jen nastavil hokejku a dostal puk do odkryté branky. Asistence: Devin Shore a Jason Dickinson.

27:38

Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

27:15

Daniel Sprong vedl bleskovou protiakci, Adam Henrique se dostal do zakončení. S jeho pokusem si brankář Stars poradil.

27:00

Sedm minut hry je pryč, hostující celek dokázal v přesilovce vyrovnat.

26:01

26:01 Miro HEISKANEN - 1:1

26:01

Jeden z domácích hráčů první velkou šanci soupeře dokázal zhatit. Akce pokračovala dál, puk dostal na modrou čáru bek MIRO HEISKANEN. Jeho tvrdá rána zapadla přesně do brány. Asistence: Jason Spezza, Esa Lindell.

25:00

Jason Spezza kombinoval v útočném pásmu se spoluhráči, Jakob Silfverberg málem získal brejk.

24:47

Hostující celek hraje přesilovou hru a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu. Nadvakrát dokázal domácí brankář zastavit hru. Radek Faksa neprocpal puk do brány.

24:13

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Hampus Lindholm – 2 min., vysoká hůl).

23:20

Jakob Silfverberg špatně rozehrál, a tak se píská icing.

23:05

15:5, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku.

22:47

Valerij Ničuškin byl volný před brankou, ale do přihrávky na něj vložil hůl domácí gólman.

21:48

Hra je přerušena pro zásah vysokou holí.

21:07

Hraje se rychlý hokej, Andrew Cogliano se pokoušel narušit rozehrávku soupeře, což se mu nepodařilo, a tak hrají hokejisté Stars.

20:01

Zápas, ve kterém jsme zatím viděli jedinou branku, pokračuje druhou třetinou.

20:01

Po první třetině mohou být spokojenější domácí hokejisté. Ti díky dobrému pasu Pontuse Åberga a rychlému zakončení Ondřeje Kašeho ze sedmé minuty vedou o jednu branku.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:20

Už se pravděpodobně nic nestane.

19:00

Oznámena byla poslední minuta hry v první třetině.

18:33

Carter Rowney byl před brankou Dallasu, a tak raději Ben Bishop přerušil hru. Vhazovat se bude v domácím útočném pásmu.

18:16

Další domácí nepřesná rána od modré čáry.

17:47

Hampus Lindholm pálil od modré čáry, Ben Bishop dokázal betonu udržel u sebe, a tak kotouč mezi nimi zůstal.

17:24

Ondřej Kaše neměl komu přihrát, a tak to zkoušel individuálně. Zakončit nedokázal.

17:00

Probíhají poslední tři minuty hry v první třetině, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

16:45

Ben Bishop raději ukryl kotouč pod rukavici. Komerční přestávka, v této třetině poslední.

16:25

Ducks mají převahu, ale nemohou přesněji trefit prostor vymezený třemi tyčemi.

15:52

Sledujeme rychlý hokej, který musí fanynky a fanoušky bavit. Pontus Åberg dnes už mající jeden kanadský bod se dostal do další šance, minul.

15:03

Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině. Ben Bishop vyjel hodně mimo branku, kotouč mu však propadl a jeden z domácích hráčů nedokázal puk poslat do branky.

13:09

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se tak bude v neutrální zóně.

12:58

Ondřej Kaše se sice dostal do útočného pásma, ale on ani jeho spoluhráči zakončovat nedokázali.

12:30

Po krátké přestávka pokračuje hra dál.

11:56

Valerij Ničuškin zakončoval a jeho ránu v pohodě kryje John Gibson. Komerční přestávka, a pak buly v útočném pásmu Stars.

11:33

Jakob Silfverberg a Ryan Kesler se při vlastním oslabení dostali do zakončení, jejich rána nebyla přesná.

11:10

Dallas má velké problémy s přechodem do útočného pásma.

10:50

Jason Spezza dostal hru do útočného pásma, jeho spoluhráči se však do výraznější šance nedostali.

10:30

Miro Heiskanen musí rozehrávat od své branky, kam domácí čtveřice dokázala vyhodit kotouč.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině. Přesilovku nyní hraje hostující celek. Domácí vyhazují.

09:42

Vyloučení v týmu Anaheim Ducks (Jake Dotchin – 2 min., podrážení).

09:30

Jake Dotchin pálil od modré čáry, s jeho spíše nahozením si gólman snadno poradil.

08:43

Daniel Sprong to udělal dobře individuálně a hledal spoluhráče před brankou. Beton brankáře přehodit nedokázal.

08:31

Ben Bishop musel za svou branku, aby mohl rozehrávat.

08:02

Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 5:4.

07:36

Komerční přestávka. Domácí brankář po Spezzově střele přerušil hru.

06:38

06:38 Ondřej KAŠE - 1:0

06:38

Hostující celek špatně rozehrál. Puk získal Pontus Åberg. Ten už mohl zakončovat, a nebo také přihrávat na zcela volného spoluhráče u druhé tyčky. Rozhodl se pro pas na ONDŘEJE KAŠEHO, který neměl čas na zakončení, ale i tak dokázal vypálit a trefit se přesně. Asistence: Pontus Åberg.

06:23

Ondřej Kaše byl volný před brankou, ale do přihrávky vložil hůl jeden z beků.

06:00

Na výraznější šanci v tomto zápase zatím čekáme, úvodní třetina je v plném proudu. Stars rozehrávají od své branky.

05:20

Rychlým přechodem středního pásma to zkoušel domácí tým, ke střele se nikdo ve tmavém dresu nedostal.

04:45

Joel Hanley si dobře vybruslil před branku a pokoušel se o bekhendové zakončení. Jeho rána byla nepřesná.

04:15

4:1, střelecky je aktivnější v úvodu zápasu domácí celek.

03:51

Daniel Sprong nahazoval do útočného pásma, puk dojel jeho spoluhráč a rychle pálil na branku. Ben Bishop byl připravený.

02:31

Kiefer Sherwood hledal spoluhráče před brankou, jeho projektil byl hodně nepovedený.

02:04

Valerij Ničuškin přišel o puk v útočném pásmu, ale do výraznější šance se domácí nedostali, zakázané uvolnění i na druhé straně.

01:34

Sledujeme v úvodu zápasu rychlý hokej, nyní ale příliš zbrkle rozehrávali Stars, icing vrací hru před Bishopa.

01:18

Josh Mahura musí hráz za svou branku, zakázané uvolnění se nepíská.

00:47

Pontus Åberg se dostal do útočného pásma, jeden z jeho spoluhráčů zakončoval, a tak musel zasahovat brankář Dallasu.

00:20

Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

00:01

Zápas právě začal.

00:01

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Ja. Larsson, Manson, Mahura, Dotchin – Åberg, Getzlaf, O. Kaše – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Gibbons, Rowney, Sherwood.

Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, Heiskanen, Bayreuther, R. Polák, Hanley, Fedun – Ničuškin, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hanzal, Spezza – D. Shore, Faksa, Pitlick – Janmark, Dickinson, Comeau..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Anaheim Ducks a Dallas Stars.

Anaheim Ducks
Ducks mají problémy se zraněními. Mimo sestavu jsou brankář Ryan Miller a levé křídlo Rickard Rakell. Gólman bude chybět ještě zhruba šest týdnů. Do klubu přišel gólman Chad Johnson.

Dallas Stars
Dallas cestuje do Anaheimu k sehrání posledního vzájemného zápasu v této sezóně. Daří se obránci Johnu Klingbergovi (1+2) a útočníku Jasonu Dickinsonovi (2+1) v letošních dvou vzájemných zápasech. Dallas posledních pět zápasů prohrál, rád by tuto sérii ukončil.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

6:3

Branky a nahrávky: 7. O. Kaše (Åberg), 37. O. Kaše (Getzlaf), 51. O. Kaše (Henrique, Montour), 53. Montour (Getzlaf), 54. Silfverberg (Cogliano, Montour), 60. H. Lindholm (Montour) – 27. Heiskanen (Spezza, Lindell), 29. Comeau (D. Shore, Dickinson), 32. Radulov (Fedun, D. Shore)

Anaheim Ducks: Gibson (Ch. Johnson) – H. Lindholm, Montour, Ja. Larsson, Manson, Mahura, Dotchin – Åberg, Getzlaf, O. Kaše – N. Ritchie, Henrique, Sprong – Cogliano, Kesler, Silfverberg – Street, Rowney, Sherwood.

Rozhodčí: Nicholson, Pollock – Cameron, Gawryletz

Diváci: 16 810

06:38 ANA 1:0 O. Kaše (Åberg)
09:42 ANA 2 Dotchin, podrážení
24:13 ANA 2 H. Lindholm, vysoká hůl
26:01 DAL 1:1 Heiskanen (Spezza, Lindell)
28:07 DAL 1:2 Comeau (D. Shore, Dickinson)