HC Frýdek-Místek – SK Horácká Slavia Třebíč

13.12.2018, 17:30 • Hala Polárka • 34. kolo • Petr Sumbal

Tipsport: 2.0 4.25 2.89 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

64:03

64:03 Lukáš KOVÁŘ - 3:2

64:03

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Je rozhodnuto! Frýdek-Místek získává dva body za výhru v prodloužení, když rozhodla jeho přesilovka v nastaveném čase. Christov nabil na modrou čáru LUKÁŠI KOVÁŘOVI, a ten svou tvrdou ranou překonal Vejmelku. Asistence: Vít Christov, Štěpán Novotný.

63:26

Hosté vyhodili puk.

63:03

Trojice Třebíčských se brání, co jí síly stačí. Ve velké šanci byl Rudovský, ale zakončení z pravé strany mu nevyšlo.

62:22

Oddechový čas pro domácí.

62:22

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Petr Kratochvíl.

62:16

Domácí raději opustili útočné pásmo, než aby přišli o kotouč.

61:22

Adam Raška střílel, ale domácí jeho ránu stihli srazit do rohu.

60:43

Dlouhá přihrávka domácích směřovala na Novotného, ale tomu chyběl kousek, aby na puk dosáhl.

60:01

V základní hrací době utkání mezi Frýdkem-Místkem a Třebíčí se o vítězi nerozhodlo, skóre je nerozhodné 2:2. Za chvilku začne pětiminutové prodloužení.

60:00

59:47

Jan Rudovský mohl v úplném závěru rozhodnout, ale jeho ránu dokázal Vejmelka vytáhnout.

59:06

Hosté jsou znovu usazeni v útočném pásmu, domácí se musí ze všech sil bránit.

57:58

Třebíč je na zápase utkání aktivnějším týmem a snaží se utkání překlonit na svou stranu.

56:28

56:28 Lukáš VÁGNER - 2:2

56:28

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Ve Frýdku-Místku máme znovu vyrovnáno, hostující Třebíči se povedlo využít přesilovku. Od modré čáry vypálil LUKÁŠ VÁGNER a puk se zastavil až v síti. Asistence: Michal Vodný, Petr Kratochvíl.

55:34

Domácím se povedlo vyhodit kotouč.

3:2

Branky a nahrávky: 8. Flok (Bartko, Kuťák), 52. Klimša (Rudovský, Husák), 65. L. Kovář (Christov, Novotný) – 34. Vodný (P. Kratochvíl), 57. L. Vágner (Vodný, P. Kratochvíl)

HC Frýdek-Místek: L. Daneček (Malík) – Haman, Husák, Bartko, Zahradníček, L. Kovář, Krisl, D. Stránský – Kofroň, Mikulík (C), Christov – Rudovský, Novotný, Martynek (A) – Kaukič, Peterek, Klimša (A) – Flok, Kuťák, Motloch.

SK Horácká Slavia Třebíč: Vejmelka (Jekel) – Szathmáry, Vl. Brož, Nedbal, L. Vágner, Furch, V. Čejka (C), Hort – P. Kratochvíl, Raška, Vodný (A) – Havlát, Nedvídek, Kusko (A) – M. Novák, Mlynář, Süss – Paták, Tadeáš Král, Malec.

Rozhodčí: Barek, Vrba – Bubela, Zedník

05:07 FRM 2 Haman, podrážení
07:09 FRM 1:0 Flok (Bartko, Kuťák)
10:06 FRM 2 Haman, sekání
18:23 FRM 2 Motloch, hrubost