Extraliga dorostu

VHK ROBE Vsetín – HC ZUBR Přerov

5:4

po s.n. (1:0) (2:2, 1:2, 1:0 - 0:0)

13.12.2018, 17:45 • Zimní stadion Na Lapači • Nadstavba E • Info o změnách stavu (Tomáš Kopecký)

Dramatickou přetahovanou tedy nakonec zvládl o něco lépe Vsetín, který v samostatných nájezdech rozhoduje o vítězství. Valaši zvyšují svůj náskok v tabulce před Šumperkem na 2 body. Přerov zůstává suverénně na prvním místě skupiny. (20:09:47)

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým VHK ROBE Vsetín.
Autorem vítězné branky je STANISLAV KUNST.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00

Prodloužení skončilo.

61:30

Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Kočí – 2 min., podrážení).

60:01

Šedesát minut hry k rozhodnutí nevedlo, o držiteli třetího bodu tak rozhodne až prodloužení. Kdo vzejde z velkého boje úspěšně?

60:00

56:25

Vsetín právě vstřelil branku!
Těsně před návratem Juřičky na led se zelenožlutí mohou radovat z gólu. Šance se chopil JAN PŮČEK, jenž pokořil Žurka. Asistence: Boris Babeliak, Stanislav Kunst.

55:44

Jobánek navíc svým nedovoleným zákrokem nabízí Valachům ještě větší příležitost! 46 sekund přesilovky 5 na 3. Vstřelí Vsetín gól na 4:4?

54:30

Zatímco první dvě třetiny přinesly velké množství branek, ta třetí je na ně zatím skoupá. Vsetínští dostanou šanci ke srovnání v přesilové hře po sekání Juřičky.

40:01

40:00

37:16

Přerov právě vstřelil branku!
Zubři jdou před druhou sirénou opět do trháku. Jednobrankový náskok pro ně zajistil VLADIMÍR BRÁZDA. Asistence: Juraj Palguta, Jonáš Jobánek.

25:38

Přetahovaná pokračuje i nadále. Střeleckou převahu zelenožlutých zužitkoval ADAM TUREK. Asistence: David Bednařík.

22:30

Přerov si bere na začátku druhé periody své vedení zpět. Za záda Tkadlece propasíroval kotouč RADIM HRADIL. Asistence: Vladimír Brázda.

20:01

5:4

Branky a nahrávky: 1. Babeliak (Půček, Jurek), 17. Kunst (Babeliak), 26. Turek (Bednařík), 57. Půček (Babeliak, Kunst), rozh. náj. Kunst – 11. Halík (Hlávka), 14. Hlávka (Halík), 23. Hradil (Brázda), 38. Brázda (Palguta, Jobánek)

VHK ROBE Vsetín: Tkadlec (Růžička) – Mikula, Velikovský, Kočí, Dořičák, Kuchařík, Fojtík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Matějíček, Adámek, Půček, Dědek, Turek

HC ZUBR Přerov: Žurek (Suchánek) – Kaprál, Koblížek, Palguta, Brázda, Holík, Šilhavý – Štíbr, Kuncek, Halík, Hradil, Zembol, Hlávka, Buršík, Juřička, Jobánek

Rozhodčí: Mrkva – Carbol, Klimek

00:29 VSE 1:0 Babeliak (Půček, Jurek)
02:45 VSE 2 Kunst, vysoká hůl
10:45 PRE 1:1 Halík (Hlávka)
13:17 PRE 1:2 Hlávka (Halík)
14:31 PRE 2 Palguta, podrážení