1:5
konec (1:0, 0:3, 0:2)
08.12.2018, 03:00 • R.J. Lalonde Arena, Bonnyville
Bonnyville Pontiacs – Česko
1:5
konec (1:0, 0:3, 0:2)
Branky a nahrávky: 12. Constable (Leyer, Kraus) – 36. Blümel (Malík, Sedlák), 37. Půček (Aubrecht, Teplý), 38. Šik (Adámek, J. Dvořák), 52. Rousek (Kern), 55. Kern (Rousek, Müller)
Karty:
Neproměněná penalta:
Bonnyville Pontiacs:
Muise (32. Hesse) – Polowy, Lehner, Thomson, Albert, Gervais, Monk, Lugli – Thorne, Morrow, Leyer, Saniga, Constable, Young, Butler, York, Ray, Thomas, Kraus, Dubois, Benoit. Trenér: Rick Swan.
Náhradníci:
Trenér:
Česko:
D. Dvořák (34. Kolář) – Štibingr, Müller, Aubrecht, Adámek, Malík, Dluhoš, Dajčar – Šik, Sedlák, Sklenář, Blümel, Šír, Střondala, Kern, J. Dvořák, Bambula, Kropáček, Rousek, Teplý, Půček. Trenér: David Bruk.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. třetina | ||||
06:55 | BON | 2 | Butler, vysoká hůl | |
08:56 | BON | 2 | Thomson, sekání | |
09:25 | BON | 2 | Lugli, hrubost | |
11:49 | BON | 1:0 | Constable (Leyer, Kraus) | |
13:21 | CZE | 2 | Malík, nedovolené bránění | |
15:50 | CZE | 5+OK | Štibingr, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:18 | CZE | 2+2 | Bambula, vysoká hůl | |
31:05 | BON | -Hesse +Muise (Střídání) | ||
33:26 | CZE | -Kolář +Dvořák (Střídání) | ||
35:37 | CZE | 1:1 | Blümel (Malík, Sedlák) | |
36:41 | CZE | 1:2 | Půček (Aubrecht, Teplý) | |
37:31 | CZE | 1:3 | Šik (Adámek, J. Dvořák) | |
38:33 | CZE | 2 | Sedlák, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
51:24 | CZE | 1:4 | Rousek (Kern) | |
53:15 | BON | 2 | Butler, faul loktem | |
54:15 | CZE | 1:5 | Kern (Rousek, Müller) | |
55:04 | CZE | 2 | Dajčar, krosček | |
57:59 | BON | 2 | Lehner, sekání | |
CZE | 2 | Dluhoš, podrážení | ||
58:29 | BON | 2 | Benoit, sekání | |
Konec |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
58:29
57:59
Vyloučení v týmu Česko (Jan Dluhoš – 2 min., podrážení).
55:04
53:15
38:33
27:18
15:50
13:21
09:25
08:56
06:55