3:0
konec (1:0, 2:0, 0:0 - N 1:0)
08.12.2018, 13:15 • Nadstavba E • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
HK Mladí Draci Šumperk – Technika Hockey Brno
3:0
konec (1:0, 2:0, 0:0 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 13. Slováček (Burda), 21. Kučera (Fibigr, Koutecký), 22. Diviš (Slováček), 61. Fibigr (Kučera)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK Mladí Draci Šumperk:
Ryšavý (Berčák) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Netolický, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Trögner, Janech, Haas, Šucha.
Náhradníci:
Trenér:
Technika Hockey Brno:
Nešpůrek (Bílek) – Kučírek, Růžička, Smutný, Irajn, Šupa, Navrátil – Vrzal, Mareček, Líska, Přidal, Kubový, Filípek, Plevka, Maštalíř, Hrnčíř, Závadský, Harásek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Josef Barek – Jan Gregar a Kristýna Hájková
Diváci: 53
1. třetina | ||||
03:31 | TEC | 2 | Kučírek, nedovolené bránění | |
07:03 | TEC | 2 | Navrátil, hrubost | |
12:06 | MDS | 1:0 | Slováček (Burda) | |
14:47 | MDS | 2 | Diviš, pozdní dohrání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:37 | MDS | 2:0 | Kučera (Fibigr, Koutecký) | |
21:18 | MDS | 3:0 | Diviš (Slováček) | |
21:18 | TEC | -Bílek +Nešpůrek (Střídání) | ||
22:08 | TEC | 2+10 | Kučírek, podrážení+podrážení | |
26:53 | TEC | 2 | Harásek, podrážení | |
32:20 | MDS | 2 | Seidenglanz, podrážení | |
35:23 | MDS | 2 | Panáček, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:11 | TEC | 2 | Šupa, krosček | |
50:32 | MDS | 2 | Burda, nedovolené bránění | |
54:43 | MDS | 2 | Panáček, hrubost | |
Konec | ||||
60:49 | MDS | 3:0 | Fibigr (Kučera) | |
po prodl. |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
54:43
50:32
48:11
35:23
32:20
26:53
22:08
14:47
07:03
03:31