1:5
konec (0:2, 0:3, 1:0 - N 0:1)
08.12.2018, 12:00 • Nadstavba E • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
HCM Warriors Brno – VHK ROBE Vsetín
1:5
konec (0:2, 0:3, 1:0 - N 0:1)
Branky a nahrávky: 43. Lysoněk (Zelinka, Ulbricht) – 3. Turek (Půček, Kuchařík), 20. Jurek (Kočí, Kunst), 21. Babeliak (Jurek, Kunst), 28. Adámek (Dědek, Čajanová), 39. Kunst (Čajanová), 63. Půček (Kunst)
Karty:
Neproměněná penalta:
HCM Warriors Brno:
Šebo (Geidl) – Zavřel, Ulbricht, Kala, Svoboda, Hykl, Hamřík, Zelinka, Havelka, Lysoněk, Boltvan, Ambrož, Kopřiva, Hanák, Denk, Heinrich.
Náhradníci:
Trenér:
VHK ROBE Vsetín:
Tkadlec (Růžička) – Machů, Mikula, Velikovský, Kočí, Kuchařík, Kunst – Bednařík, Rybár, Jurek, Babeliak, Matějíček, Adámek, Půček, Dědek, Turek, Čajanová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: František Held – Radek Husák a Josef Zapletal
Diváci:
1. třetina | ||||
02:27 | VSE | 0:1 | Turek (Půček, Kuchařík) | |
03:54 | WAB | 2 | Lysoněk, hákování | |
08:43 | VSE | 2 | Rybár, faul kolenem | |
11:01 | WAB | 2 | Kala, hákování | |
18:29 | WAB | 2 | Kala, sekání | |
19:28 | VSE | 0:2 | Jurek (Kočí, Kunst) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:48 | VSE | 0:3 | Babeliak (Jurek, Kunst) | |
21:20 | WAB | 2 | Hamřík, sekání | |
22:12 | VSE | 2 | Kočí, hákování | |
24:17 | WAB | 2 | Zavřel, nedovolené bránění | |
27:58 | VSE | 0:4 | Adámek (Dědek, Čajanová) | |
29:51 | WAB | 2 | Heinrich, podrážení | |
35:11 | VSE | 2 | Rybár, faul kolenem | |
38:05 | VSE | 2 | Turek, sekání | |
38:32 | VSE | 0:5 | Kunst (Čajanová) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:01 | WAB | -Geidl +Šebo (Střídání) | ||
42:10 | WAB | 1:5 | Lysoněk (Zelinka, Ulbricht) | |
45:57 | WAB | 5+OK | Kopřiva, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
51:48 | VSE | 2 | Půček, napadení | |
54:33 | WAB | 2 | Zavřel, sekání | |
56:29 | VSE | 2 | Kunst, nedovolené bránění | |
58:00 | VSE | 2 | Mikula, hákování | |
Konec | ||||
61:36 | WAB | 2 | Zavřel, sekání | |
62:33 | VSE | 1:5 | Půček (Kunst) | |
po prodl. |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
62:33
Autorem branky je JAN PŮČEK. Asistence: Stanislav Kunst.
42:10
Autorem branky je LUDVÍK LYSONĚK. Asistence: Filip Zelinka a Patrik Ulbricht.
38:32
Autorem branky je STANISLAV KUNST. Asistence: Sára Čajanová.
27:58
Autorem branky je MATYÁŠ ADÁMEK. Asistence: Matyáš Dědek a Sára Čajanová.
20:48
Autorem branky je BORIS BABELIAK. Asistence: Štěpán Jurek a Stanislav Kunst.
19:28
Autorem branky je ŠTĚPÁN JUREK. Asistence: Václav Kočí a Stanislav Kunst.
02:27
Autorem branky je ADAM TUREK. Asistence: Jan Půček a Dominik Kuchařík.