4:3
po prodl. (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
08.12.2018, 16:00 • ROCKNET ARÉNA • Nadstavba C • Michal Luxa (@MisakMispulin)
Piráti Chomutov – HC Sparta Praha
4:3
po prodl. (1:0, 0:2, 2:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Š. Němec (T. Svoboda, Kovár), 42. Príhoda (Martínek), 58. Štefančík (Š. Němec, Pöschl), 61. Kovár (Štefančík, Iljuk) – 28. Höll (David, Kalný), 31. David (Höll, Vitouch), 43. Krupička
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Šatný (Malant) – Š. Němec, Frollo, Perný, Kovár, Pöschl, Martínek – Spudich, Iljuk, Príhoda, Kulich, T. Svoboda, Štefančík, Vostiňák, Doring.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha:
Krbeček (Dlouhý) – Tomov, Brůna, Šesták, Ducháč, Ludvík, Horáček – Broš, Pražák, Bareš, Mácha, Höll, Krupička, David, Červenka, Kalný, R. Němec, Vitouch, Výkruta.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hlinka – Coubal, Kába
Diváci:
1. třetina | ||||
16:33 | SPA | 2 | Ducháč, krosček | |
16:49 | CHM | 1:0 | Š. Němec (T. Svoboda, Kovár) | |
17:30 | SPA | 2 | Brůna, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:36 | SPA | 1:1 | Höll (David, Kalný) | |
30:12 | SPA | 1:2 | David (Höll, Vitouch) | |
32:29 | CHM | 2 | Príhoda, pozdní dohrání | |
34:16 | CHM | 2+10 | Frollo, vražení na hrazení+vražení na hrazení, odpyká Vostiňák | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
42:00 | CHM | 2:2 | Príhoda (Martínek) | |
42:30 | SPA | 2:3 | Krupička | |
50:55 | SPA | 2 | David, pozdní dohrání | |
56:27 | CHM | 2 | Príhoda, faul loktem | |
57:05 | CHM | 3:3 | Štefančík (Š. Němec, Pöschl) | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:50 | CHM | 4:3 | Kovár (Štefančík, Iljuk) | |
po prodl. |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
56:27
50:55
34:16
32:29
17:30
16:33