4:1
konec (1:0, 2:0, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
08.12.2018, 17:15 • ZS HC Kobra Praha • Nadstavba C • Info o změnách stavu (Martin Kamenik)
HC Kobra Praha – HC Meteor Třemošná
4:1
konec (1:0, 2:0, 1:1 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Nápravník (Mašek), 29. Strnad (Valenta, Nápravník), 39. Valenta (Strnad), 57. Tichý (Rajilič, Strnad) – 41. Houdek (Beníšek), rozh. náj. Malkovský
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kobra Praha:
Tuček (Liemann) – Kalajev, Bucek, Bartoň, Frydrich, Chytil, Mašek – Král, Tichý, Nápravník, Rajilič, Sekula, Valenta, Halfar, Strnad, Lederer, Kvasnička.
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná:
Ženíšek (Vondraš) – Čarda, Bulka, Houdek, Plecitý, Malkovský, Poch, Balák – Beníšek, Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Müller – Vodák, Juránek
Diváci:
1. třetina | ||||
5:11 | KOB | 2 | Kvasnička, krosček | |
13:16 | KOB | TS | Bartoň, držení | |
15:47 | KOB | 1:0 | Nápravník (Mašek) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
28:32 | KOB | 2:0 | Strnad (Valenta, Nápravník) | |
38:09 | KOB | 3:0 | Valenta (Strnad) | |
38:35 | KOB | 2 | Rajilič, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:35 | MTT | 3:1 | Houdek (Beníšek) | |
53:41 | KOB | 2 | Král, krosček | |
MTT | 2 | Poch, krosček | ||
55:06 | KOB | 2 | Sekula, krosček | |
MTT | 2 | Malkovský, sekání | ||
56:42 | KOB | 4:1 | Tichý (Rajilič, Strnad) | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
60:13 | MTT | 2 | Steinbrücker, hákování | |
63:21 | MTT | 2 | Beníšek, hákování | |
po prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
MTT | 4:1 | Malkovský (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
63:21
60:13
55:06
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Sekula – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Malkovský – 2 min., sekání).
53:41
Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Král – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu HC Meteor Třemošná (Poch – 2 min., krosček).
38:35
13:16
5:11