4:3
konec (0:0, 4:2, 0:1 - N1:0)
08.12.2018, 12:30 • ROCKNET ARÉNA • Skupina o 13. - 24. místo • Ondřej Bartůněk
Piráti Chomutov – Rytíři Kladno
4:3
konec (0:0, 4:2, 0:1 - N1:0)
Branky a nahrávky: 34. Gut (Ouřada, Zeman), 38. Vaněk (Vrhel, Gut), 39. Ouřada (Gut, Zeman), 40. Váchal, 64. Chlán (Gut, Ouřada) – 22. Filip (Štrombach), 40. Volráb (Filip, Hašek), 46. Bernat
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Běhula (Mičán) – Váchal, Šuráň, Zeman, Beneš, Kleiner, Vaněk, Štochl – Bajer, Vrhel, Chlán, Prokop, Mežnar, Koláček, Lobodowski, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut.
Náhradníci:
Trenér:
Rytíři Kladno:
Novotný (Jiroušek) – Kvapil, Staněk, Volráb, Šmatlák, Flachs, Zíka, Funk, Zich – Šimek, Hašek, Bernat, Bláha M., Bláha O., Husarik, Rendla, Filip, Štrombach, Čermák.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Petružálek – Goltsch, Janíček
Diváci:
1. třetina | ||||
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:32 | KLA | 0:1 | Filip (Štrombach) | |
23:03 | CHM | 2 | Váchal, hákování | |
23:38 | KLA | 2 | Bláha, vysoká hůl | |
28:05 | CHM | 2 | Zeman, faul kolenem | |
33:13 | KLA | 2 | Novotný, zdržování hry / zašlapování puku, odpyká Rendla | |
33:55 | CHM | 1:1 | Gut (Ouřada, Zeman) | |
37:18 | CHM | 2:1 | Vaněk (Vrhel, Gut) | |
37:35 | CHM | 2 | Štrombach, zdržování hry / porušení postupu vhazování | |
38:36 | CHM | 3:1 | Ouřada (Gut, Zeman) | |
38:49 | CHM | 2 | Štochl, podrážení | |
39:46 | KLA | 3:2 | Volráb (Filip, Hašek) | |
39:59 | CHM | 4:2 | Váchal | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:03 | CHM | 2 | Gut, hákování | |
45:15 | KLA | 4:3 | Bernat | |
49:58 | CHM | 2 | Zeman, podrážení | |
60:00 | CHM | 2 | Štochl, hrubost | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
63:29 | KLA | 2 | Husarik, příliš mnoho hráčů | |
63:41 | CHM | 5:3 | Chlán (Gut, Ouřada) | |
Konec |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
63:29
60:00
49:58
45:03
38:49
37:35
33:13
28:05
23:38
23:03