3:4
konec (3:1, 0:2, 0:1 - N 1:0)
08.12.2018, 14:00 • O pořadí v play-off • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
EC Red Bull Salzburg – HC Oceláři Třinec
3:4
konec (3:1, 0:2, 0:1 - N 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Hede (Lindner, Peterka), 17. Peterka (Obu, Hede), 18. Borzecki (Varejcka, Huber), 62. Polegoshko – 6. Krč (Wardas), 25. Raška (TS), 34. Krzak (Matěj, Indrst), 48. Pastor
Karty:
Neproměněná penalta:
EC Red Bull Salzburg:
Obu, Hadamczik, Nyman, Wimmer – Borzecki, Varejcka, Schwaiger, Hede, Eliaš, Vogt, Polegoshko, Lindner, Maier, Leonhardt, Hengelmüller, Huber, Peterka, Rebernig.
Náhradníci:
Trenér:
HC Oceláři Třinec:
Radzienciak, Krzak, Bulava, Konderla, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tománek, Indrst, Pastor, Wardas, Geidl, Raška, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Karl Walluschnig, Maximilian Bründl -Wolfgang Priller a Maximilian Bründl
Diváci: 53
1. třetina | ||||
04:11 | TRI | 2 | Raška, podrážení | |
04:41 | SLZ | 1:0 | Hede (Lindner, Peterka) | |
05:40 | TRI | 1:1 | Krč (Wardas) | |
07:13 | SLZ | 2 | Wimmer, držení hole | |
12:53 | SLZ | 2 | Wimmer, vysoká hůl | |
16:35 | SLZ | 2:1 | Peterka (Obu, Hede) | |
17:19 | SLZ | 3:1 | Borzecki (Varejcka, Huber) | |
18:36 | SLZ | 2 | Nyman, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:34 | TRI | 2 | Raška, krosček | |
24:38 | TRI | 3:2 | Raška (TS) | |
28:33 | TRI | 2 | Michálek, nedovolené bránění | |
33:18 | TRI | 3:3 | Krzak (Matěj, Indrst) | |
35:22 | SLZ | 2 | Leonhardt, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:53 | TRI | 2 | Homola, sekání | |
47:40 | TRI | 3:4 | Pastor | |
54:16 | SLZ | 2 | Huber, hákování | |
59:59 | TRI | 2 | Raška, zdržování hry / zašlapování puku | |
Konec | ||||
61:21 | SLZ | 3:4 | Polegoshko | |
po prodl. |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
61:21
Autorem branky je VLADISLAV POLEGOSHKO. Bez asistence.
59:59
54:16
47:40
Autorem branky je DAVID PASTOR. Bez asistence.
44:53
40:01
40:00
35:22
33:18
Autorem branky je FILIP KRZAK. Asistence: Pavel Matěj a Filip Indrst.
28:33
24:38
Autorem branky je ADAM RAŠKA. Bez asistence.
24:38
20:34
20:01
20:00
18:36
17:19
Autorem branky je JAKUB BORZECKI. Asistence: Filip Varejcka a Paul Huber.