6:2
konec (3:1, 0:0, 3:1)
08.12.2018, 17:00 • 24. kolo • Info o důležitých událostech (Zdenka Rychterová)
Tipsport: 1.3 5.5 6.25 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.3 - 5.5 - 6.25
HC Dvůr Králové n. Labem – HC Draci Bílina
6:2
konec (3:1, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 11. Hoskovec (Půhoný), 13. Řepík (Hoskovec, Půhoný), 17. Matějíček (Půhoný), 41. Dušek (Luštinec, Valášek), 56. Řezníček (Franc), 57. Fořt (Panna, Kocián) – 3. Procházka (Grnusin, Sýkora), 59. Procházka (Kobes, Sýkora)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Dvůr Králové n. Labem:
Konvisser 3, Čáp 93 – Vitebský 7, Matějíček 13, Hamerský 17, Tondr 20, Franc 22, Petira 24, Karlík 78, Hoskovec 8, Panna 11, Půhoný 14, Řepík 23, Dušek 28, Řezníček 44, Kocián 64, Luštinec 69, Fořt 89, Valášek 95
Náhradníci:
Trenér:
HC Draci Bílina:
Krejčí 2, Siniakin 33 – Kochkarev 11, Cikánek 12, Vošta 15, Delmarche 16, Pajk 28, Heinzl 92, Jungvirt 93, Kolíček 22, Gnusin 23, Procházka 26, Petržílka 37, Keszi 51, Brzek 56, Kobes 64, Mašek 71, Sýkora 91, Šmejc 96
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Micka – Bohuněk, Horažďovský
Diváci: 390
1. třetina | ||||
02:38 | BIL | 0:1 | Procházka (Grnusin, Sýkora) | |
02:47 | BIL | 2 | Procházka, podrážení | |
06:42 | BIL | 2 | Petržilka, nedovolené bránění | |
10:23 | DVK | 1:1 | Hoskovec (Půhoný) | |
12:49 | DVK | 2:1 | Řepík (Hoskovec, Půhoný) | |
14:22 | DVK | 2 | Dušek, hákování | |
17:00 | DVK | 3:1 | Matějíček (Půhoný) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
24:23 | DVK | 2 | Vitebský, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:53 | DVK | 4:1 | Dušek (Luštinec, Valášek) | |
43:32 | DVK | 2 | Valášek, vysoká hůl | |
48:56 | DVK | 2 | Franc, podrážení | |
49:13 | BIL | 2 | Cikánek, sekání | |
50:18 | BIL | 2 | Kobes, nesportovní chování | |
55:54 | DVK | 5:1 | Řezníček (Franc) | |
56:04 | DVK | 6:1 | Fořt (Panna, Kocián) | |
56:24 | DVK | 2 | Matějíček, sekání | |
58:03 | BIL | 6:2 | Procházka (Kobes, Sýkora) | |
Konec |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
56:24
50:18
49:13
48:56
43:32
24:23
14:22
06:42
02:47