Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., podrážení).

52:35

Peterkova střela končí v Novákově lapačce, bude se vhazovat.

52:02

Hendrych se zkoušel obtočit kolem branky hostů a zakončit, jeho úmysl však Novák dobře přečetl.

51:10

Vilinského tečovaná střela skončila těseně vedle.

48:50

Icing Brodu.

48:06

Vyloučení v týmu HK Opava (Herman – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

45:58

Kadeřávkova střela z nulového úhlu končí v Daňově a Slezan se tak dočkal přerušení hry, které už nutně potřeboval.

45:45

Opava v plném počtu.

45:25

Opava dlouhé oslabení zatím zvládá na jedničku a vyhazuje až k Novákovi.

45:00

Brod nastěhován před Daňou.

44:20

Slezan ve čtyřech.

44:00

Hosté se sami vyhánějí z útočného pásma.

43:43

Semrádovu střelu Daňa vyráží betonem. O pár vteřin později to Semrád zkouší znovu, tentokrát kotouč končí ve výstroji domácího brankáře a hra je přerušena.

43:03

Šindelářův faul byl přinejmenším sporný a domácí kouč Janeček je nyní velmi rozhořčen...

43:03

Vyloučení v týmu HK Opava (Šindelář – 2 min., napadení).

43:03

Po odrazu od Hermana se kotouč dostal až k Daňovi a ten přerušuje hru.

42:18

Vyloučení v týmu HK Opava (Krejčí – 2 min., držení).

42:18

Hektická desetivteřinovka v Opavě! Sami na brankáře se řítil domácí Rousek a následně na Daňu uháněl Přidal, ani jeden však neuspěl!

41:42

Vyloučení v týmu HK Opava (Spratek – 2 min., podrážení).

40:22

Wolfovu tvrdou střelu z levého kruhu Novák stačil vyrazit.

40:03

40:01

40:00

39:52

Semrád nahazoval kotouč na teč, ta ovšem nepřišla a tak kotouč končí opět v moci domácího brankáře.

39:18

Opava se díky obětavému Chujacovi osvobozuje.

39:11

Se Semrádovou přízemní střelou od modré si Daňa v pohodě poradil.

39:02

Po střele jednoho z havlíčkobrodských beků kotouč končí v Daňově moci a hra je tak přerušena.

38:46

Brod je usazen v pásmu Opavy, hostům však chybí střelba.

38:03

Vyloučení v týmu HK Opava (Jánošík – 2 min., podrážení).

37:56

Bruslaři v pěti.

37:26

Slezan i nadále v tlaku.

36:55

Šindelář a následně ani Herman své střely mezi tři tyče vměstnat nedokázali.

36:00

Brod byl na vhazování úspěšnější a ihned vyhazuje.

35:56

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pejchal – 2 min., podrážení).

35:26

Jánošík to zkusil střelou na vyrážečku, na Nováka si ale nepřišel!

35:26

Po faulu na Jánošíka pojede útočník Slezanu trestné střílení!

34:20

Opava právě vstřelila branku!

Slezan opět srovnává krok! Hermanova první střela se sice ještě neujala, odražený kotouč se však odrazil k PETRU WOLFOVI a ten střelou švihem propálil Nováka. Asistence: Bohumil Herman, Lukáš Černý.

33:35

Ludvíkův bekhendový pokus neuspěl.

32:25

Peterkova lehce tečovaná střela končí v Novákově lapačce.

31:15

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!

Bruslaři si berou vedení zpět! Beran z boku nahodil kotouč na Daňu, který puk vyrazil pouze k úplně volnému MATĚJI BLINKOVI a ten už neměl problém poslat puk do sítě. Asistence: Lukáš Beran, David Kozlík.

29:46

V Opavě je srovnáno! Hendrych už z mezikruží mohl střílet, ale celou akci ještě vyšperkoval přihrávkou na TOMÁŠE ROUSKA, který kotouč nekompromisně uklidil pod víko. Asistence: Jakub Hendrych, Petr Krejčí.

29:30

Peterka nahazuje na Nováka a ten před dojíždějícimi forvardy raději přerušuje hru.

28:35

27:40

Brod odpaluje kotouč do bezpečí.

26:48

Spratek z bezprostřední blízkosti Nováka překonat nedokázal.

26:35

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., nedovolené bránění).

25:54

Zakázané uvolnění Opavy.

23:56

Slezan snižuje na rozdíl jediné branky! Švihem od modré vystřelil PETR KREJČÍ a přes klubko clonících hráčů puk doputoval až do sítě. Novák toho nejspíše moc neviděl. Asistence: Bohumil Herman, Lukáš Černý.

23:52

23:35

Téměř sám se na Nováka řítil Peterka, dojíždějící bek Bruslařů jej však v poslední chvíli dokázal rozhodit natolik, že domácí forvard nedokázal zakončit.

22:07

Podél mantinelu se do útočné třetiny probil FILIP BENEŠ, sjel si na střed a vymetl levý růžek Daňovy klece. Asistence: Patrik Kadeřávek.

21:48

Kotouč byl ve středním pásmu sražen mimo hru, následovat bude vhazování ve středovém kruhu.

20:59

Opava nezvládla přechod do útočné třetiny, ofsajd.

20:19

Přidalovu ránu příklepem Daňa dobře viděl a neměl problém ji lapit.

20:01

20:00

19:32

O kotouč se teď v rohu pásma Havlíčkova Brodu bojovalo tak dlouho, až byla Černému odpískána přihrávka rukou.

18:25

Kopicovu střelu od modré Daňa sráží do ochranné sítě. Vhazovat se tak bude v pásmu Slezanu.

17:40

Wolfova pumelice z mezikruží zamířila těsně vedle.

16:09

Opava v pěti.

15:40

Slavík vyhazuje a opavská čtveřice střídá.

14:55

Spratek vyvezl kotouč ze své třetiny a dokonce vystřelil, Novákova vyrážečka ale byla na správném místě.

14:09

Vyloučení v týmu HK Opava (Wolf – 2 min., nedovolené bránění).

13:48

Zakázané uvolnění domácích.

12:56

Mezi kruhy si nabruslil Tomáš Rousek a zkoušel to mezi Novákovy betony, ale neuspěl.

11:20

Benešova rychlá střela prosvištěla těsně vedle Daňovy pravé tyče.

11:00

Havlíčkův Brod byl nyní nachytán v ofsajdu a jeho přesilovka je minulostí.

10:40

Třetinovu přihrávku zachytil Spratek a vyhazuje.

09:40

Chujac dokázal zpacifikovat střelu jednoho z obránců Brodu a odpaluje kotouč do bezpečí.

09:24

Wolf dobře vypíchl Milfaitovu křižnou přihrávku a kotouč letí mimo hru.

08:59

Vyloučení v týmu HK Opava (Herman – 2 min., podrážení).

08:58

08:25

Beneš dokázal zastavit rozehrávku a nyní sbírá cenné vteřinky v pásmu domácích.

07:42

Chujacova nepřesná přihrávka končí zakázaným uvolněním. Slezan se zatím nedokáže usadit v útočné třetině.

07:30

Bruslaři vyhazují až k Daňovi.

06:58

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Semrád – 2 min., podrážení).

05:49

Ofsajd Brodu.

04:49

Černý nahodil kotouč na Nováka a brankář Havlíčkova Brodu hru raději přerušuje.

03:26

Havlíčkův Brod využívá přesilovku těsně před návratem Pěluchy na led a dostává se do vedení! Od modré kotouč nahodil PATRIK KADEŘÁVEK a puk se zastavil až v síti. Asistence: Jan Milfait, David Michálek.

02:50

Opava se díky Chujacovi osvobozuje.

01:52

Ve vyložené šanci šanci se ocitl Semrád a zakončoval nad Daňův beton, brankář Slezanu však v pádu kotouč dokázal chytit do své lapačky!

1:32

Slezan se hned po vhazování osvobozuje.

01:26

Vyloučení v týmu HK Opava (Pělucha – 2 min., podrážení).

00:50

Spratek se šikovně protáhl obranou Bruslařů, jeho zakončení ale nemělo patřičnou kvalitu.

0:30

Hosté vstupují do utkání icingem.

00:01

HK Opava: Daňa (Lamla) – Zouhar, Krejčí, Šindelář (A), Chujac, Štindl, Slavík, Vilinskij – Pělucha, Herman, Rousek, Jánošík, Zelenkov, Bjurkland, Spratek, Wolf (A), Hartmann, Peterka, Černý (C), Malina, Hendrych

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Pejchal, Kulhánek, Kopic, Semrád, Vala, Kadeřávek – Kuchta, Ludvík, Michálek, Voříšek (A), Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina (C), Milfait (A), Kozlík, Blinka, Beran.
Dnešní soupeři se letos už spolu jednou utkali v rámci Slezského poháru města Opavy a z vítězství 2:1 se radoval Havlíčkův Brod, který následně celý turnaj vyhrál.
Z dosavadních 19 utkání dokázali havlíčkobrodští hokejisté vytěžit 39 bodů při bilanci 13 výher a 6 porážek. Zajímavostí je, že všechna utkání Bruslařů poznala vítěze už po šedesáti minutách a ani jednou se nemuselo prodlužovat.
Po nevydařených duelech na ledě Písku a Orlové se Slezan vrací domů a potřebuje zabrat. Do Slezska v sobotu přijede třetí celek skupiny Jih – Havlíčkův Brod. Podaří se Opavě celek z Vysočiny porazit?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

4:3

Branky a nahrávky: 24. Krejčí (Herman, Černý), 30. Rousek (Hendrych, Krejčí), 35. Wolf (Herman, Černý), rozh. náj. Hendrych – 4. Kadeřávek (Milfait, Michálek), 23. Beneš (Kadeřávek), 32. Blinka (Beran, Kozlík)