1:2
po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
08.12.2018, 11:30 • Sibir Arena • Tomáš Suchánek (@SuchanekTomas)
Tipsport: 2.2 3.9 2.83 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.2 - 3.9 - 2.83
HC Sibir Novosibirsk – Traktor Čeljabinsk
1:2
po prodl. (0:1, 1:0, 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 36. Pervušin (Zyrjanov) – 8. Dugin, 65. Szczechura (Bailen)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Krasikov (D. Taylor) – Loginov, K. Alexejev (A), Naumov (C), Ignatovič, D. Lukin, Demidov, Vorobej – J. Peltola, Brulé, Prince (A) – Michajlov, Kazakov, Sajustov – Šarov, Caron, Pešechonov – Romancev, V. Komarov, Pervušin – Zyrjanov.
Náhradníci:
Trenér:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Sudnicin) – Nikitin (C), Bailen (A), Borodkin, Isajev, Želdakov, Alexejev, Karpuchin – Szczechura, Thomas, Enlund – Šolochov, Stoa, Glinkin – Kokujov (A), Rybakov, Gubarev – Šarov, Jerofejev, Senťurin – Dugin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ansons, Soin – Zacharenkov, Šeljanin
Diváci: 7420
1. třetina | ||||
07:28 | CLJ | 0:1 | Dugin | |
10:26 | CLJ | 2 | Jerofejev, podrážení | |
12:39 | CLJ | 2 | Želdakov, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
35:39 | SIB | 1:1 | Pervušin (Zyrjanov) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
50:38 | CLJ | 2 | Šarov, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:17 | CLJ | 2 | Bailen, podrážení | |
64:42 | SIB | 2 | Brulé, hrubost | |
64:55 | CLJ | 1:2 | Szczechura (Bailen) | |
po prodl. |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
64:42
61:17
50:38
12:39
10:26