Chance liga

HC Dukla Jihlava – Banes Motor České Budějovice

0:2

konec (0:0, 0:1, 0:1)

08.12.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 32. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.85 4.4 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:01

Beránek i Havránek mají teď ohromné štěstí. Havránek s tím, že jeho hodně tvrdý náraz do mantinelu neměl žádné větší následky, Beránek pak za to, že Havránka netrefil celým tělem. Beránek za brankou Budějovic poslal totiž domácí #28 hodně tvrdě na mantinel a dostává 2+10 minut. Dnes tak prakticky dohrál.

48:40

Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Martin Jandus – 2 min., držení).

47:51

Čachotský zakončoval brejk 2 na 1, jenže si puk ukopl a poslal ho napříč brankovištěm! Kváča ani nemusel zasahovat.

46:28

46:28 Jakub BABKA - 0:2

46:28

České Budějovice právě vstřelily branku!
Budějovice dělají rázný krok ke třem bodům! Vzhledem k průběhu třetiny naprosto zasloužený. Dančišin ustál souboj u své střídačky, přehrál na Beránka, který měl dvě možnosti. Buď zkusit individuálně, nebo nahrát. Zvolil nahrávku na JAKUBA BABKU, kterému se povedlo uvolnit a jeho nájezd byl úspěšný, Lundström byl bez šance. Asistence: Martin Beránek, Milan Dančišin.

35:55

Po delší době se dostává na české stadiony pravidlo pozdní dohrání. Za tvrdý, ale čistý hit na Válu, si jde své dvě minuty odsedět Gilbert.

31:19

Lundström stále drží domácí! Motor ujel do přečíslení 3 na 1, které zakončoval střelou Jandus, najel si až mezi kruhy, trefil však jenom střed branky!

28:44

28:44 Václav KARABÁČEK - 0:1

28:44

Motor jde v ostře sledovaném utkání do vedení! Ale řekl bych, že Lundström musí mít ruku s holí hodně osekanou. Byl to jeden z dalších závarů před brankou. Vypadlo to, že domácí gólman má puk pod kontrolou, ale ten vyplaval ze skrumáže, Čermák ho vyvezl na VÁCLAVA KARABÁČKA, který z první trefil přímo vrchní síť! Asistence: Miloslav Čermák.

24:54

Naprosto jasná záchranná brzda. Pronikajícího Čachotského do předbrankového prostoru musel Pavlin stáhnout za sebe. Toho si všiml i rozhodčí a Pavlin dostává dvě minuty.

23:41

Po chybě dukelské obrany zůstal v pásmu sám Babka s Dančišinem, Babka si položil obránce a střílel přes něj, Lundström vykopl levým betonem! Pokud dnes náhodou Jihlava vyhraje, Lundströmovi by se měla udělat buď socha, nebo zaplatit večeře...

19:41

Disciplína pokulhává i na druhé straně. Třetí vyloučení Dukly, tentokrát jde ven Vála za podrážení.

17:16

Budějovice mají druhou přesilovku. A pokud ji budou hrát podobnou té první, tak to bude rozhodně zajímavé. Pekr je vyloučen za vysokou hůl.

15:32

Propad domácí obrany a Gilbert dostal moře místa v útočném pásmu, navíc sám před gólmanem. Lundström ho však výborně vystínoval a jeho pokus vylapal!

13:51

Motor měl šanci jít do vedení! Přesilovka přešla do totálního závaru, kdy hráči zasahovali místo Lundströma a naopak. Puk byl zhruba deset centimetrů od čáry, ale nakonec z toho vzešlo přerušení hry, neboť se kotouč nacházel mimo dosah sudího.

12:10

A ty zahájí první přesilovou hrou Motor. Holý pronikajícímu útočníkovi hostí dal do jízdy tělo, bez zájmu hrát puk. Po komerční pauze tak může přijít Motor s vedoucím gólem.

09:49

Plášil dostává nakonec 2+10, menší trest odsedí Pavel Novák.

07:13

Disciplinovanost Budějovicím v úvodu zápasu chybí. Třetí trest za osm minut. Tentokrát to ale nebyl faul, nýbrž technický přestupek v podobě šesti hráčů na ledě. Za hosty jde na trestnou Bradley.

06:34

Čachotský si počkal na poslední možný moment střely, Kváča se štěstím chytil. Druhou šanci dostal po křižné přihrávce Klíma, Kváča se k druhé tyči bleskově přesunul!

05:44

Přesilová hra Jihlavy není ta nejoptimálnější. Motor aktivním presinkem ušetřil dvacet sekund, ale v útoku hrál až moc a najednou z toho bylo 4 na 2 pro domácí, Zeman sám před brankou neprocpal kotouč mezi Kváčovy betony!

04:53

Čermák si teď může drbat helmu. Zbytečným útočným faulem, kdy před Lundströmovou brankou podrazil Havránka, si vysloužil dvě minuty a Dukla druhou přesilovku.

01:51

První vyloučení dnešního utkání přichází na hostující straně. Babka v souboji podrazil novou posilu Dukly Holého, a stejně jako v prvním utkání, i on je první vyloučený hostí.