3:1
konec (1:0, 1:1, 1:0)
08.12.2018, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 32. kolo • Lukáš Ureš
Tipsport: 1.4 5.2 5.73 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.2 - 5.73
Rytíři Kladno – HC RT TORAX Poruba 2011
3:1
konec (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 19. Kružík (Machač, Svedlund), 31. Jelínek (Machač, Nash), 58. Jelínek (Machač) – 34. J. Káňa (Vymazal, Ovčačík)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rytíři Kladno:
Cikánek (Brízgala) – Zajíc, Nash, Zelingr, Svedlund, J. Říha, Kehar, Veber – J. Strnad, Vampola, Zikmund – Jelínek, Machač, Kubík – Redlich, T. Kaut, Kružík – Š. Bláha, Vildumetz, Hajný.
Náhradníci:
Trenér:
HC RT TORAX Poruba 2011:
Kůdela (Tadeáš Dvořák) – Pastor, Slavík, Černý, Matějíček, Ovčačík, Adam, Padrnos – Kanko, Fojtík, Vymazal – Hudeček, Ollender, Pytlík – Guman, Jankovský, Dufek – Toman, J. Káňa.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Čech, Vrba – Zedník, Otáhal
Diváci: 2356
1. třetina | ||||
04:52 | KLA | 2 | J. Říha, vysoká hůl | |
11:40 | POR | 2 | Vymazal, podrážení | |
16:21 | POR | 2 | J. Káňa, podrážení | |
18:21 | KLA | 1:0 | Kružík (Machač, Svedlund) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
30:30 | KLA | 2:0 | Jelínek (Machač, Nash) | |
30:54 | POR | 2 | Ovčačík, hákování | |
33:51 | POR | 2:1 | J. Káňa (Vymazal, Ovčačík) | |
34:27 | KLA | 2 | Vampola, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
48:09 | POR | 2 | Pytlík, hákování | |
57:59 | KLA | 3:1 | Jelínek (Machač) | |
Konec |
Č. Budějovice – Vítkovice 12:00 4:8
Jihlava – Havlíčkův Brod 12:00 3:4
Olomouc – Přerov 12:00 2:1
Chomutov – Kladno 12:30 4:3
Vsetín – Pardubice 12:45 2:6
Žďár n/S – Mountfield HK • po prodl. 13:15 3:4
Havířov – Zlín 13:30 2:4
Salzburg – Třinec 14:00 3:4
Liberec – HC Litvínov • po prodl. 16:00 3:4
K. Vary – Mladá Boleslav 17:00 4:1
Havířov – Vítkovice 10:15 1:2
Mountfield HK – Kladno 12:00 3:5
Zlín – Kometa Brno 12:00 3:5
PZ Kladno – K. Vary 12:00 2:6
Warriors Brno – Vsetín 12:00 1:5
Plzeň – Slavia • po prodl. 12:30 3:2
Přerov – Olomouc 12:30 4:1
HK MD Šumperk – Technika Brno 13:15 3:0
Tábor – Jihlava 14:30 3:0
Chomutov – Sparta • po prodl. 16:00 4:3
Žďár n/S – Č. Budějovice 16:15 1:7
Kobra – Třemošná 17:15 4:1
Liberec – HC Litvínov 18:30 5:4
48:09
34:27
30:54
16:21
11:40
04:52