4:1

konec (0:1, 0:0, 4:0)

01.12.2018, 17:30 • Gascontrol Aréna, Havířov • 30. kolo • Jan Kudělka

Tipsport: 2.0 4.3 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poslední třetina dnešního zápasu byla rozhodující. Domácí hokejisté dokázali vstřelit v poslední třetině 4 branky a zaslouženě tak získávají 3 body.

Další zápas sehrají domácí hokejisté ve středu 5.12 od 18:00
Třebíčané hrají na ledě Ústí nad Labem taktéž ve středu 5.12 od 18:00.

Ode mě je to pro dnešek vše, tak zase někdy napočtenou. Přeji příjemný zbytek večera. (19:53:46)

58:42

Vágner od modré míjí branku.

58:00

Běží poslední 2 minuty třetí třetiny.

56:06

Nedbalova střela z otočky končí těsně vedle Bláhovy branky.

54:43

54:43 Branislav REHUŠ - 4:1

54:43

Havířov právě vstřelil branku!
A je tu další branka domácích. Branku vstřelil po chybném zákroku BRANISLAV REHUŠ. Asistence: Radek Veselý, David Chroboček.

54:01

Domácí přebírají na konci zápasu po 2 vstřelených gólech iniciativu a drží Třebíčané pod tlakem.

51:58

Dnešní utkání sleduje 868 diváků.

51:50

Vyhozený kotouč končí na střídačce domácích.

49:44

49:44 Tomáš GŘEŠ - 3:1

49:44

Po krásné souhře se prosazuje TOMÁŠ GŘEŠ. Asistence: Jakub Kotala.

48:03

Veselý v obrovské šanci přestřeluje.

47:16

Gřeš od modré prověřil Dostála. Ten chytá puk do své lapačky.

46:59

Ofsajd domácích.

45:23

45:23 Radek VESELÝ - 2:1

45:23

Druhou branku střílí po pěkné akci RADEK VESELÝ. Asistence: Antonín Bořuta.

43:58

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (2 min. – podrážení).

43:45

Domácí drží Třebíč pod tlakem. Dostál v brance však všechny havířovské pokusy chytá.

41:38

41:38 Jakub MATAI - 1:1

41:38

Zpoza branky nahrával Tomáš Gřeš na volného JAKUBA KOTALU. Ten svou rychlou reakcí vsítil první havířovskou branku. Asistence: Tomáš Gřeš, Radek Pořízek.

40:40

Bednář hledal rozjetého Kotalu. Puk byt zastaven jedním z třebíčských obránců.

40:01

Hráči již vjíždí na led. Třetí třetina za malou chvíli začne.
Ve druhé třetině jsme viděli na obou stranách chyby v rozehrávkách a puky často končili mimo hole všech hráčů. Třetí třetina jistě přinese pěkné akce na obou stranách, protože oba týmy budou chtít strhnout vítězství na svou stranu. Třetí třetina začne cca v 19:14.

40:00

39:04

Rehušova střela z nulového úhlu, končí pouze v boční síťi.

38:39

Zakázané uvolnění hostí.

38:00

Probíhají poslední 2 minuty druhé třetiny.

37:53

Raška obkroužil celou branku a Bláha byl nucen předvést krásný zákrok betonem.

37:02

Domácí drží Třebíč pod tlakem. Hosté však všechny jejich střely blokují.

35:43

Kotala v akci 2 na 1 míjí Dostálovu branku.

34:55

Haas vyslal další střelu na třebíčskou branku. Ta však letí opět mimo.

34:33

Veselého střela od modré končí nad Dostálovou brankou.

34:04

Třebíč se osvobozuje.

33:22

Kotala si šikovně vyjel s pukem pravý kruh. Jeho střelu vyráží Dostál betonem do rohu.

33:05

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Michal Furch – 2 min., držení).

32:33

K Marunovi se po nečekaném odrazu od konstrukce branky dostal puk. Svou velkou šanci však nevyužil.

32:07

Další zakázané uvolnění Třebíče.

30:42

Zakázané uvolnění hostujícího celku.

30:05

Bednář hledal Marunu před brankou. Puk byl však ztečován mimo jeho dosah.

29:42

Vágner unikl všem havířovským hráčům. Proti jeho střele zasáhl až Bláha betonem.

29:04

Dudkovu nebezpečnou střelu z pravého kruhu vyráží Dostál do rohu.

27:51

Kotalovu střelu sráží Čejka do ochranné sítě.

27:11

I několikáté zakázané uvolnění domácích ukazuje na nepřesnou hru obou celků.

27:11

Zakázané uvolnění domácích.

26:25

Zakázané uvolnění Třebíče.

25:30

Mikyskovo vyhození končí až na střídačce domácích.

24:45

Domácí se osvobozují.

24:08

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Jan Maruna – 2 min., podrážení).

23:52

Rozhodčí signalizuje další trest Havířova.

22:53

Třebíči se ve své první přesilovce nedaří dostat před Bláhovu

22:30

Vyloučení v týmu AZ RESIDOMO Havířov (Radek Veselý – 2 min., vysoká hůl).

21:49

Gřešovu střelu vyráží Dostál mimo.

20:34

20:27

Kotala před brankou tečuje puk těsně před Dostálovou brankou. Puk však se odrazil pouze do výstroje hostujícího brankáře.

20:20

První dobrá akce domácích končí mezi Dostálovými betony.

20:01

Hráči již vjíždí na hrací plochu. Druhá třetina za malý moment začne.
V první třetině jsme viděli dobrou hru z obou stran. Skórovala však jen Třebíč, která po faulu Chrobočka proměnila trestné střílení. Po první třetině tak svítí na světelné tabuli skóre 0:1. Druhá třetina začne cca v 18:20.

20:00

19:50

Marunova střela z mezikruží končí za Dostálovou brankou.

19:26

Procházkovu střelu Dostál vyráží do rohu.

19:00

Běží poslední minuta první třetiny.

18:44

Hosté se osvobozují.

18:31

Domácí zahájili svou první přesilovou hru, dokáží ji využít ?

18:30

Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Robert Havlát – 2 min., podrážení).

18:20

Po chybné Rehuše se domácí hosté ujímají kotouče.

16:53

Domácí vybojovali puk v obranném pásmu hostujícího celku a drží Třebíč pod tlakem.

15:48

Rozhodčí po zašlápnutí puku v rohu kluziště přerušuje hru.

15:10

15:02

Gřešovu nebezpečnou střelu z mezikruží Dostal chytá.

14:23

Haas nebezpečně najížděl na přihrávku před Dostálovu branku. Golman Třebíče raději ukrývá puk do své lapačky.

13:03

13:03 Silvester KUSKO - 0:1

13:03

Horácká Slavia právě vstřelila branku!
Trestné střílení proměnil SILVESTER KUSKO.

13:03

Paták po faulu Chrobočka padá a bude nařízeno trestné střílení.

12:15

Rehuš svou střelou z pravého kruhu prověřil Dostálovu pozornost.

11:02

10:39

Kotala se snažil najít před brankou Semana. Puk k němu však nedošel.

09:48

Semanovo napadání se vyplatilo a domácí se ujímají kotouče za Dostálovou brankou.

08:57

Pořízek ve vyložené šanci trefil beton Dostála.

08:11

Škvrně napadá havířovské beky za jejich vlastní brankou. Puku se však ani v jednom případu nezmocnil.

06:27

Dvě nebezpečné akce na obou stranách skončili vždy na vyrážečce obou golmanů.

05:41

Nedbalovu nebezpečnou střelu do horní části branky vyráží Bláha do ochranné sítě.

04:36

Chrobočkovu střelu vyráží Dostál betonem.

03:55

Malec v obrovské šanci míjí Bláhovu svatyňi.

03:19

Po nepřesné přihrávce Rašky, končí puk v rohu kluziště.

02:53

02:25

Rutarovo sólo překazil Bláha.

01:52

Po zmatku v rozehrávce na obou stranách, končí puk ve středu hrací plochy.

01:28

00:42

Po střele Havláta zvoní tyč!

00:01

Hráči již vjíždí na led. Utkání za malé utkání začne.

AZ RESIDOMO Havířov: Bláha (Štipčák) – Matai, Chroboček, Rutar, Dudek, Mrowiec, Bořuta, Cihlář – O. Procházka, F. Seman, Kotala – Bambula, Haas, Maruna – Rehuš, Pořízek, Gřeš – L. Bednář, R. Veselý, Macuh.

SK Horácká Slavia Třebíč: Dostál (Do. Svoboda) – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož, Furch – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Süss, Raška, M. Novák – Mlynář, Škvrně, Ferda.

Rozhodčí: Skopal, Dědek – Měkýš, Dohnal.
V rámci třicátého kola přivítá AZ Havířov v sobotu 1. prosince na svém ledě Třebíč. Zatímco Havířovští hokejisté v posledním kole body vybojovali, Třebíč si i přes dobrý výkon ve svém domácím prostředí proti Kladnu nepřispala ani jeden bod.

Střetnutí Havířova a Třebíče v právě probíhající sezóně se uskutečnilo již v rámci patnáctého kola. Třebíč však výhodu domácího prostředí nevyužila. I před dobrý vstup do zápasu, kdy dokázali třebíčané vsítit braku už po 30 vteřinách hry, dokázali havířovští hokejisté stav do konce první třetiny otočit a po gólech Tomáše Gřeše s Davida Chrobočka vedli 1:2. V průběhu druhé a třetí třetiny měly oba týmy několik slibných šancí, ale ani jeden z týmu se nedokázal prosadit. Havířov si tak po tomto duelu připsal do tabulky 3 body. A jak dopadne další vzájemný zápas? To se dozvíme již zítra.

Poslední sestava SK Horácká Slavia Třebíč:

Dostál – D. Mikyska, Szathmáry, L. Vágner, Nedbal, V. Čejka, Vl. Brož – Vodný, Raška, Süss – Kusko, Nedvídek, Havlát – Malec, Tadeáš Král, Paták – Mlynář, Škvrně, Ferda – M. Novák.

Poslední sestava AZ RESIDOMO Havířov:

Bláha (Štipčák) – Matai (C), Chroboček, Rutar, Dudek, Mrowiec, Bořuta, Cihlář – O. Procházka, F. Seman (A), Kotala – Bambula, Haas (A), Maruna – Rehuš, Pořízek, Gřeš – L. Bednář, R. Veselý, Macuh.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

4:1

Branky a nahrávky: 42. Kotala (Gřeš, Pořízek), 46. R. Veselý (Bořuta), 50. Gřeš (Kotala), 55. Rehuš (R. Veselý, Chroboček) – 14. Kusko

AZ Havířov: Bláha (Štipčák) – Matai, Chroboček, Rutar, Dudek, Mrowiec, Bořuta, Cihlář – O. Procházka, F. Seman, Kotala – Bambula, Haas, Maruna – Rehuš, Pořízek, Gřeš – L. Bednář, R. Veselý, Macuh.

Rozhodčí: Skopal, Dědek – Měkýš, Dohnal