01.12.2018, 01:00 • Capital One Arena, Washington • Ondřej Klos

Tipsport: 1.98 4.0 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký sobotní den a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (03:50:55)
Michal Kempný: 0+2, 21:44
Dmitrij Jaškin: 0+0, 6:51
Pavel Zacha: 0+0, 16:59
Střely na bránu: 31-36
Sledovali jsme utkání mezi Washingtonem Capitals a New Jersey Devils, který končí výhrou domácích 6:3. Domácí rozhodli vždy v úvodu třetin, kdy se trefil Nicklas Bäckström s Wilsonem. Poté sice snížil Zajac, jenže v třetí třetině se jako první trefil Burakovsky po přesném pasu Kempného. O pět minut později se prosadil na 4:1 Nicklas Bäckström. Devils ovšem zabrali a snížili na 4:3 díky dobré práci Hischiera a Johanssona v předbrankovém prostoru. Poslední slovo měli domácí, když branky do prázdné branky dal Ovečkin a Nicklas Bäckström, který je první hvězdou večera za hattrick a asistenci. Washington vítězí posedmé v řadě a posouvá se na čtvrté místo Východní konference. Devils naopak prohrávají počtvrté v řadě a jejich výsledková krize se prohlubuje.

59:57

Vyloučení v týmu Washington Capitals (Madison Bowey – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

59:47

V třetí třetině jsme viděli již šest branek a díky tomu jsme viděli parádní představení dvou celků z Východní konference.

59:37

59:37 Nicklas BÄCKSTRÖM - 6:3

59:37

Washington právě vstřelil branku!
Máme tady HATTRICK! Autorem branky je NICKLAS BÄCKSTRÖM, který dostal přihrávku od kapitána Ovečkina a díky tomu mohl vstřelit svůj první hattrick v letošní sezóně. Asistence: Alexandr Ovečkin.

59:02

Devils to ještě jednou zkoušejí bez brankáře. Třetí třetina rozhodně nenudí.

58:30

58:30 Alexandr OVEČKIN - 5:3

58:30

Autorem branky je ALEXANDR OVEČKIN, který trefou do prázdné brány střílí svou devatenáctou branku v letošní sezóně a díky tomu se posouvá na 15.místo nejlepších střelců historie NHL!

58:25

Devils to zkoušejí v šesti hráčích v poli. Kinkaid již sedí na střídačce New Jersey.

58:10

58:10 Marcus JOHANSSON - 4:3

58:10

Devils právě vstřelili branku!
Tak jsem to zakřikl! Autorem branky je MARCUS JOHANSSON, který v předbrankovém prostoru přetlačil Michala Kempného a střílí kontaktní branku na 4:3! Asistence: Taylor Hall a Nico Hischier.

57:49

André Burakovsky se v klidu vrhá do útočného pásma. Devils zatím nemají žádný velký tlak.

57:02

Washington má nakročeno k sedmé výhře v řadě a díky tomu by se posunuli na čtvrté místo Východní konference.

56:31

Do nebezpečného protiútoku se hnal rychlík Taylor Hall. Jeho střela prošla přes Orlova, nicméně bránu Holtbyho minula zhruba o půl metru.

55:54

Madison Bowey nahodil puk do útočného pásma, protože neviděl žádného ze spoluhráčů, který by byl volný.

6:3

Branky a nahrávky: 4. Bäckström (Ovečkin, Kempný), 21. T. Wilson (Niskanen), 46. Burakovsky (Kempný, Bäckström), 51. Bäckström (Kuzněcov, Carlson), 59. Ovečkin, 60. Bäckström (Ovečkin) – 30. Zajac (Coleman), 53. Hischier, 59. Ma. Johansson (Hischier, Hall)

Washington Capitals: Holtby (Copley) – Kempný (A), Carlson, Niskanen, Orlov, Bowey, Djoos – T. Wilson (A), Bäckström (C), Ovečkin – Connolly, Kuzněcov, J. Vrána – Smith-Pelly, Eller, Burakovsky – Jaškin, Boyd, Stephenson.

New Jersey Devils: Kinkaid (Schneider) – Severson, A. Greene (C), Vatanen, Müller, Lovejoy, Butcher – Bratt, Hischier, Hall (A) – Palmieri, Zacha, Ma. Johansson – Coleman, Zajac (A), Seney – Wood, M. McLeod, Boyle.

Rozhodčí: Hanson T. (Can) – Morton D. (Can)

03:51 WSH 1:0 Bäckström (Ovečkin, Kempný)
06:02 WSH 2 Eller, krosček
18:38 WSH 2 Smith-Pelly, nedovolené bránění
20:08 WSH 2:0 T. Wilson (Niskanen)
21:05 WSH 2 Bowey, vysoká hůl