DHL Extraliga juniorů

HC Energie Karlovy Vary – SKLH Žďár nad Sázavou

2:1

konec (1:1, 0:0, 1:0 - N 1:0)

30.11.2018, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Skupina o 13. - 24. místo • Jakub Mahr

Po nadstavbě máme přidělen i bonusový nadstavbový bod. Díky přesné trefě Filipa Bernátha zůstávají v Karlových Varech všechny čtyři body. To už je z tohoto online přenosu, děkuji, že jste jej sledovali a u dalších se budu těšit. Jakub Mahr (20:30:41)

62:42

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Nadstavbový bod si nakonec připisuje domácí karlovarská Energie. Puk nakonec za Radostova záda protlačil FILIP BERNÁTH. Asistence: Michal Hotěk, František Klejna.

62:23

Hotěk si vytvořil pozici před Radostou a tvrdě vypálil, brankář hostí vyrazil.

60:59

Domácí se po buly dostávají do útočného pásma a ve třech kombinují.

60:01

Energetikům se podařilo v poslední třetině základního času vstřelit rozhodující branku a zajistili si tak tři body. V jednapadesáté minutě si připsal druhou branku v tomto utkání Křemen, který se zhostil vyraženého puku a neomylně jej vsítil za Radostu. Čeká nás ještě nadstavbové prodloužení.

Oddechový čas pro hosty.

58:44

Konečný po přihrávce střílel z pravého kruhu, puk však jen postrčil kupředu a Kašpar může zůstat v klidu.

57:35

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Halberštát – 2 min., nedovolené bránění).

57:18

Shluk hráčů je nyní u mantinelu v útočném pásmu domácích a bojuje o kotouč, zatím bez úspěchu na obou stranách.

55:55

Žďár se drží ve vlastní třetině a tvoří další postup ve hře.

54:53

Hosté v plném počtu a domácí si tak připisují další nevyužitou přesilovku.

53:57

Energetici obsadili útočné pásmo a vymýšlejí recept na další branku.

52:53

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Pětník – 2 min., sekání).

52:23

Marek to zkoušel od modré zprava, jeho rychlá střela ale skončila na Kašparově betonu.

50:28

Klejna svou střelou nabídl velkou šanci ADAMU KŘEMENOVI, který ji bez váhání využil a odražený puk vsítil. Křemen posílá Energii do vedení a připisuje si druhou branku v dnešním zápase. Asistence: František Klejna, Michal Hotěk.

2:1

Branky a nahrávky: 16. Křemen (Holub, Tureček), 51. Křemen (Klejna, Hotěk), 63. Bernáth (Hotěk, Klejna) – 14. Puczek (Vašíček, Konečný)

HC Energie Karlovy Vary: Kašpar (Bednář) – Bernáth, Klejna, Stejskal, Kořán, Tureček, Novák, Zavřel – Záruba, Maydl, Prošek, Halberštát, Jiskra, Hotěk, Křehlík, Holub, Černý, Křemen

SKLH Žďár nad Sázavou: Radosta (Černohorský) – Mikulík, Marek, Klodner, Poizl, Zemchenkov – Filip, Konečný, Vojinovič, Vlk, Jedlička, Pětník, Malenovský, Bačo, Puczek, Nagy, Vašíček

Rozhodčí: Zubzanda – Fiala, Sedláček

06:43 KVA 2 Kašpar, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo, odpyká Černý
08:43 ZNS 2 Poizl, podrážení
13:13 ZNS 0:1 Puczek (Vašíček, Konečný)
13:44 ZNS 2 Vlk, podrážení
15:44 KVA 1:1 Křemen (Holub, Tureček)
16:20 ZNS 2 Filip, sekání
17:23 ZNS 2 Klodner, krosček
22:44 KVA 2 Tureček, krosček
37:07 KVA 2 Kořán, hákování