3:2

konec (1:1, 1:0, 1:1)

30.11.2018, 18:00 • DRFG arena • 23. kolo • Matěj Laža

Tipsport: 1.88 4.5 3.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ani přesto, že hosté téměř celé dvě poslední minuty dokázali držet pásmo, se už skóre nemění a tři body tak zůstávají na jihu Moravy. Ve třetí třetině byli fanoušci svědky jedné branky na každé straně. Nejprve zvyšoval Jan Hruška na 3:1, když vystihl nepřesnou rozehrávku soupeře, v oslabení se ale podařilo snížit Ondřeji Romanovi, který tak dal výsledku definitivní podobu, jelikož drtivý tlak v závěru už hosté nezužitkovali. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni Patrik Zdráhal a Michal Gulaši. Ode mne je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek pátečního večera.

Střely na branku

Kometa: 34
Vítkovice: 20 (20:22:43)

59:40

Hosté i po buly drž pásmo!

59:33

Tentokrát střílel Gregorc od modré čáry, Vejmelka vyráží puk do ochranné sítě.

59:12

Gregorce ve velké šanci vychytal Vejmelka! Hostující obránce střílel z levého kruhu, brněnský gólman ale pokryl prostor u tyče.

58:40

Vítkovice kombinují před Vejmelkou!

58:09

Hosté nezachytili puk na modré čáře a Kometa vyhazuje!

57:35

Bartošák na střídačce, hosté hrají v šesti!

57:20

Za pukem spěchá do útočného pásma Zdráhal.

57:04

Další nahození od modré čáry chytá Bartošák a přerušuje hru.

56:47

Vítkovice si berou oddechový čas.

56:43

Köhler hledal Dočekala na brankovišti, odkud mohl domácí útočník střílet do poloodkryté brány, Dočekal ale promáchl puk!

56:07

Mallet dostal pas před branku, minul však Bartošákovu bránu.

55:40

Zaťovič důrazem u mantinelu znepříjemňuje Vítkovicím rozehrávku.

55:22

Zakázané uvolnění domácího celku.

55:00

Hosté nahazují puky do útočného pásma a snaží se následně něco vymyslet.

Dnešnímu utkání přihlíží 7700 diváků (vyprodáno).

54:47

Střelu z mezikruží si Vejmelka pohlídal a Zdráhal už se k dorážce nedostal.

54:07

Domácí si posílají puk po mantinelu v útočném pásmu.

3:2

Branky a nahrávky: 3. Barinka, 25. Mallet (R. Zohorna, Schaus), 42. Hruška – 6. P. Zdráhal (Šidlík, Š. Stránský), 52. O. Roman

HC Kometa Brno: Vejmelka (Kašík) – Štencel, O. Němec (A), Gulaši, Schaus, Malec, Bartejs, Barinka – Zaťovič (A), P. Holík, Mueller – R. Zohorna, Hruška, Mallet – Dočekal, L. Čermák (C), Plášek ml. – L. Horký, Střondala, Köhler.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák (Dolejš) – Výtisk (C), D. Krenželok, Gregorc, Šidlík, Mrázek, Černý – Dej (A), Lev, Schleiss – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Kucsera, Š. Stránský, P. Zdráhal (A) – Szturc, Pytlík, Baláž – Toman.

Rozhodčí: Horák, Jeřábek – Gebauer, Lederer.

Diváci: 7700 (vyprodáno)

02:41 KOM 1:0 Barinka
05:50 VIT 1:1 P. Zdráhal (Šidlík, Š. Stránský)
24:32 KOM 2:1 Mallet (R. Zohorna, Schaus)
28:07 KOM 2 L. Čermák, hákování