DHL Extraliga juniorů

HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec

4:1

konec (2:1, 1:0, 1:0 - N 0:1)

30.11.2018, 17:30 • malá hala, Praha - Holešovice • O pořadí v play-off • Martina Martinková

Pro tuto chvíli se s vámi loučím a příjemný víkend. (19:41:32)
Po chybě domácího obránce rozhodl o bodu z nadstavby pro svůj celek Nico Geidl, zmírnil tak prohru v základní hrací době 1:4.

61:29

Třinec právě vstřelil branku!
Poté, co mohl rozhodnout Schwamberger na druhé straně, se hostům povedlo obrátit hru. NICO GEIDL ujel sám, pohrál si s pukem jako při nájezdu a prostřelil Škorpíka k pravé tyči. Bez asistence.

60:18

Tak to byl přímo úlet Vojtěcha Kropáčka. Nabral rychlost ve vlastním pásmu, proletěl přes střední pásmo až do útočné třetiny, najel si do mezikruží, odkud mířil mezi betony.

60:01

Sparta získala první tříbodové vítězství ve druhé fázi soutěže, čtvrtou brankou vstřelil Tomáš Schwamberger a zvítězila 4:1. Třinečtí mohou na cestu zpátky vybojovat alespoň bod, následuje totiž nadstavba, ve které se nejprve bude hrát pět minut tři na tři.

59:30

Ještě zkusí své štěstí Třinečtí, ale moc času už jim nezbývá.

59:05

Sparta je stále v útočné třetině, bojuje se zejména podél mantinelů o kotouč.

58:17

Pražané jsou před Švehlákem a nechtějí vypustit koncovku třetí třetiny.

57:55

Adámek vyzkoušel střelu zvrchu levého kruhu, puk letěl okolo vnější tyče.

57:13

Sparťané se snaží dohrát třetinu v klidu a hlavně se nepouštět do žádných zdraví nebezpečných akcí.

56:13

Třinečtí začínají přitvrzovat, tvrdý hit schytal u mantinelu Bláha, zákrok byl ale čistý a nevylučuje se.

55:46

Oceláři se ale nevzdávají, probojovali se ke Škorpíkovi, který pokryl puk a vhazuje se.

54:52

Sparta právě vstřelila branku!
Jenže než hosté vystřelili, domácí otočili hru a znovu zatlačili na bránu. Po několika pokusech byl tím úspěšným střelcem TOMÁŠ SCHWAMBERGER a Pražané jsou opravdu blizoučko tříbodovému vítězství. Asistence: Ondřej Pšenička, Michael Bláha.

54:27

Třinec jde dopředu a může ohrozit Škorpíka...

53:33

Sparta je zpět před hostující svatyní a Ocelářům ubíhá čas na zvrat.

52:36

Před sparťanskou bránou byl poněkud zmatek, Krč poslal střelu k vrchu kruhu, odtud obránce vypálil na brankáře. Hosté se snažili urputně dorážet, Škorpík se ale dostal ke kotpouči zavčasu.

4:1

Branky a nahrávky: 11. Kropáček (Čech), 14. Čech (Pika, Kropáček), 32. Pšenička (Schwamberger, Bláha), 55. Schwamberger (Pšenička, Bláha) – 3. Pastor, 62. Geidl

HC Sparta Praha: Škorpík (Cichoň) – Krutil, Bláha, Pika (A), Havlín, Prchal, Tomek, Gajdoš – Klimo, Schwamberger (A), Kropáček, Slavíček, Obadal, Rubeš, Pšenička, Dani, Gluzman, Čech (C), Vitouch.

HC Oceláři Třinec: Švehlák (Malik) – Radzienciak, Krzak (C), Šulák, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Indrst, Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Čmiel, Plandor, Matěj, Macháček.

Rozhodčí: Bejček – Klouček, Kučera

02:48 TRI 0:1 Pastor
06:16 TRI 2 Čmiel, podrážení
10:41 SPA 1:1 Kropáček (Čech)
13:02 SPA 2:1 Čech (Pika, Kropáček)
17:12 TRI 2 Čmiel, držení hole