konec (0:0)

30.11.2018, 01:30 • Red Bull Arena (Harrison) • Semifinále • Ondřej Klos

Tipsport: 1.84 3.92 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký listopadový den a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (03:47:58)
Sledovali jsme utkání mezi New York Red Bulls a Atlantou United, který končí výhrou domácích 1:0. Celkově ovšem v sérii vyhráli hosté díky domácí výhře 3:0. V tomto utkání se domácí hráči sice hodně snažili, jenže díky pevné obraně byla jejich šance nulová. V 84.minutě správně neuznal rozhodčí Scott branku Longa po faulu na Guzana. Čestný zásah obstaral Parker, který se prosadil Hlavičkou. New Yorku tedy končí sezóna, Atlanta si to ve finále rozdá s Kansasem nebo Portlandem.

90+5

90+4

90+4. PARKER - 1:0

90+4

New York RB právě vstřelil branku!
Autorem branky je TIM PARKER, který hlavičkou střílí alespoň čestnou branku. Atlantě to ovšem už vůbec nevadí.

90+2

Domácí budou mít ještě výhodu rohového kopu.

90+1

Volný přímý kop domácích prohloubil mizérii. Hostující trenér Martino je už spokojený. Svůj tým přestavěl podle svého obrazu a právě teď je na hřišti pět argentinských hráčů, což je určitě jeho zásluha.

90

Rozhodčí Scott se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Almiron, přichází Bacco.

88

Další tragická finální přihrávka Romera. Ten je dnes sice aktivní, jenže jeho úspěšnost je hodně zlá.

87

Po sérií nepřesností drží Atlanta míč a užívá si poslední minutky semifinále, na které budou dlouho vzpomínat.

86

Je ale sympatický projev domácích, kteří to stále nezabalili a snaží se do posledního hvizdu.

85

Gonzalez fantastickým obranným zákrokem zabránil téměř jisté brance po ráně Muyleho. Atlantě se dnes daří v obraně vše.

84

Ten nepřinesl žádné vzrušení, stejně jako následná střela Ivana, která končí opět na tribuně.

83

83. Šance Romera

83

Šance domácích! K odraženému míči se dostal domácí Romero, jenže Guzan reflexivně vyráží míč na rohový kop.

82

Mizerný přihrávka Etienna na nabíhajícího Wright-Phillipse. Ani střídající hráči neudělali žádné terno.

81

81. Neuznaný gól New Yorku

81

Rozhodčí Scott neuznává branku Longa, protože v osobním souboji fauloval brankáře Guzana. Tohle vyřešil sudí velice dobře.

80

Další pěkná kombinace na jeden dotek skončila v pokutovém území. Domácí hrají sice pěkně, jenže neefektivně.

79

Do rychlého brejku se hnal hostující Nagbe, nicméně jeho pokus na hranici vápna byl hodně pomalý. Robles neměl vůbec žádný problém.

78

Atlanta nadále všechny míče vyhazuje na polovinu hřiště. Je jasné, že tohle už bez problémů zvládnou.

77

Muyl se dožadoval odpískání penalty, jenže na odpískání to nebylo ani náhodou. Domácí musí vstřelit branku jiným způsobem.

76

K dalekonosné střele se dostal Adams, nicméně jeho pokus doprostřed brány chytá Guzan.

75

Ani nově příchozímu Ivanovi se nevede pozvednout tápající hráče v červených dresech.

74

Red Bulls dál obléhají val hostů, který je ale pevný jak skála. Romero si opět vyrazil všechny zuby.

73

Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Murillo, přichází Ivan.

72

Mizerná přihrávka Etienna je jasným příkladem, že domácí už nemají skoro žádnou šanci. Atlanta předvedla v tomto dvojutkání znamenitý výkon.

71

K hlavičkovému zakončení se dostal Rzatkowski, jenže jeho slabý pokus chytá Guzan s velkým přehledem.

70

Posledních dvacet minut utkání a Atlantu už dělí pouze pár minut od velkého úspěchu.

69

Střídání v týmu Atlanta United FC: ze hřiště odchází Martinez, přichází Villalba.

68

Royer dobře hledal v pokutovém území Romera, jenže ten klasicky míjí balon. Tohle se mu stálo aspoň počtvrté.

67

Hostující trenér Martino, který trénoval například FC Barcelonu, si připravuje své první střídání.

66

Na volný přímý kop Rzatkowského si vyskočil brankář Guzan, který si užívá kulatý míč v náručí.

65

Romero v ideální pozici ztrácí míč. Zmar domácích se prohlubuje.

64

Atlanta parádně vysouvá napadání. Podle mého smělého názoru už je hotov, tohle zkrátka nepustí.

63

63. Žlutá karta

63

Parker trefil loktem obličej Almirona. Sudí Scott poprvé vytahuje žlutý kartonek!

62

Dalším útočný faul. Tentokrát se provinil hostující Almiron, který zajel do Murilla. Rozhodčí Scott stále nevytáhl ani jednu žlutou kartu.

61

Martinez v rychlém protiútoku vystřelil zhruba z třiceti metrů. Robles musel předvést dobrý zákrok k levé tyči.

60

Po hodině hry je stav stále bezbrankový. Atlanta už je hodně blízko k finálové účasti.

59

Domácí předvedli parádní kombinaci na jeden dotek, jenže když se dostali k vápnu, tak o míč zase přišli. Atlanta brání nadále fantasticky.

58

Útočným faulem se provinil domácí Romero. Domácí začínají být hodně frustrovaní.

57

Atlanta se vydala do prvního brejku. V půlce se ale zastavil Remedi, který takticky drží míč za polovinou hřiště.

56

Domácí trenér posiluje útočnou fázi hry. Zvrátí tahle výměna sled událostí?

55

Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Davis, přichází Rzatkowski.

54

Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Lade, přichází Etienne.

53

Mizerný centr od Davise. Wright-Phillips neměl šanci zakončit. Atlanta je čím dál tím blíž svému snu.

52

Velká šance domácích! Royer v pokutovém území krásně našel Romera, jenže jeho pokus jen těsně míjí pravou tyč Guzanovy brány. Domácí trenér bude poprvé v tomto utkání střídat.

51

Escobar předvedl nepěkný skluz na Royera. Je s podivem, že rozhodčí ani teď nevytáhl žlutou kartu.

50

Do ofsajdového postavení se dostal Royer. Jeho zakončení je tak irelevantní.

49

Red Bulls stále nejsou schopni vymyslet něco překvapivého. Atlanta předvádí skvělý výkon.

48

Wright-Phillips si špatně zpracoval míč a Gonzalez měl skvělou příležitost na to, aby poslal míč do bezpečí.

47

Adams se dožadoval u rozhodčího Scotta volného přímého kopu, jenže neobstál.

46

New York rozehrál druhý poločas aktivně. Není se čemu divit, v druhém poločase musí vstřelit minimálně tři branky.

46

Sledovali jsme první poločas odvetného utkání mezi New Yorkem a Atlantou, který končí bezbrankovou remízou. Domácí měli mnohdy enormní tlak, jenže hosté skvěle brání. Díky tomu pustili domácí pouze do jedné šance, kterou Romero nevyužil. Uvidíme, co nám přinese druhá část.
Druhý poločas začne zhruba za deset minut.

45+2

45+1

Parkhurst odkopl míč až k pokutovému území domácích. Pro ně se to už vůbec nevyvíjí dobře.

45

Rozhodčí Scott se rozhodl, že nastaví dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

44

Domácí se neustále pokouší o centrované balony, na které jsou ovšem hosté připraveni. Domácí New York musí vymyslet něco jiného, jinak v semifinále to bude pro ně konečná.

43

Do ofsajdového postavení se dostal domácí Wright-Phillips.

42

Romero nevyzrál v osobním souboji na Gonzaleze, který předvádí jeden z nejlepších výkonů v prví půli.

41

Atlanta brání nadále znamenitě a domácí se vůbec nemohou prosadit. Tohle už vypadá pro hosty velice dobře.

40

Guzman netrefil ve vzduchu míč a střetl se s Gonzalezem. Lade měl prázdnou bránu, jenže z hranice vápna trefuje dvacátou řadu za bránou Atlanty.

39

Hra byla přerušena po nedovoleném zákroku Adamse, který zajel do Garzy. Utkání je čím dál tím víc vyhecované.

38

Ale ani tenhle pokus neskončil nějakým ohrožením brány. New York prchá do útoku.

37

Do třetice všeho dobrého pro hostující Atlantu na rohovém praporku.

36

Ten samotný sice ni nepřinesl, jenže poté Wright-Phillips váhal s rozehrávkou a hosté budou kopat další roh.

35

Gressel díky dobrému napadání vybojoval další rohový kop.

34

S prvním rohovým kopem New Yorku si hosté dokonale poradili. Na konci celé akce můžeme vidět další přerušení po faulu Murilla na Gressela.

33

Parkhurst musel zahrát míč na rohový kop, protože před ním byli dva domácí hráči.

32

Martinez dělal v rozehrávce velké podání a díky němu měli domácí delší část strávený při rozehrávce.

31

Po půlhodině hry je stav stále bezbrankový. Atlanta pevnou obranou nedává domácím moc šancí a čím dál tím blíž jsou velkému úspěchu.

30

útočným faulem se provinil domácí Royer. Guzan se opět ujme rozehrávky.

29

Pro změnu zapracoval v obraně Larentowicz, díky kterému si může obrana Atlanta na chvíli vydechnout.

28

Escobar dobře zakročil před Davisem a odkopl míč do bezpečí. Tlak domácích opět narůstá.

27

Druhý celek po základní skupině se opět ubránil vítězovi základní fáze hry. New Yorku se stále nedaří vymyslet finální část své hry, která jinak není vůbec špatná.

26

Red Bulls nejsou schopni vymyslet něco, co by překvapilo celou obranu. Chybí jim kreativní záložník či Messi.

25

Volný přímý kop Atlanty nepřinesl nic zásadního. Domácí jdou rychle do protiútoku. Hostující hráči jsou ovšem včas na svých pozicích.

24

Domácí fanoušci jsou hodně podrážděni a pískají skoro po každé spekulativní chvilce. Domácí jsou opět na balonu.

23

Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí obránce Long. Před rozehrávkou autora rohu zasáhla láhev, kterou hodil jeden z fanoušků.

22

Po rychlé střele Larentowicze budou hosté kopat první rohový kop v utkání.

21

První šance New Yorku! Romero se odpoutal od svého obránce a dostal přesný pas za obranu. Guzman si ale včas vyběhl a skvělým zákrokem nedal domácí desítce žádnou šanci!

20

Po dvaceti minutách drží Atlanta čisté konto a už jen sedmdesát minut je dělí od finálové účasti.

19

Muyl si z levé strany navedl míč na osu hřiště. Před hranicí vápna vystřelil, jenže rána více ohrozila rohový praporek, než bránu Guzmana.

18

Atlanta přes minutu posouvala míč z různých míst na své polovině hřiště, aby si mohli jejich obránci odpočinout.

17

Romero mizerným centrem nenašel Wright-Phillipse. Guzman má míč hodně často na svých kopačkách.

16

Hosté si na dvakrát poradili ve svém pokutovém území. New Yorku se vůbec nedaří finální fáze.

15

Atlanta nadále skvěle brání a nepřipouští nějaké pochybnosti.

14

Garza si pohlídal dobře rozběhnutého Muyla. Domácí fanoušci se dožadovali odpískání faulu, nicméně rozhodčí to vidí jinak.

13

New Yorku se nepovedla jednoduchá kombinace a Atlanta je opět u míče. Zatím kontroluje svůj tříbrankový náskok se vší parádou.

12

Atlanta se hnala do prvního nebezpečnějšího útoku. Akce šla po pravém křídle, kde ji zakončil nepovedenou přihrávkou do pokutového území Gressed.

11

New York Red Bulls nadále tlačí svého soupeře, který je ale dobře připravený a ve velice kompaktním bloku brání s velkým přehledem.

10

Po úvodních deseti minutách je stav bezbrankový, nicméně o zajímavé okamžiky není nouze.

9

Lade se vydal na útočný výlet. Ten skončil na hranici pokutového území, kde se mu nepovedl centr přes Larentowicze.

8

Nedovolený zákrok Muyla u pokutového území na Gonzaleze. Guzan se ujme rozehrávky.

7

Domácí si pomáhají s rozehrávkou s brankářem Roblesem. Atlanta kromě úvodní šance nebyla téměř na míči.

6

Royerovi se nepovedl centr do pokutového území. Parkhust odpravil míč do autu, domácí jsou nadále v dobrém tlaku.

5

New York Red Bulls kombinují na své polovině hřiště a hledají volné prostory v obraně Atlanty, která zatím působí hodně kompaktně.

4

Utkání je zatím hodně vyhecované. Není se čemu divit, dnes se dozvíme, kdo bude prvním finalistou americké MLS.

3

Nepovedená kombinace domácích končí u brankáře Guzana, který s rozehrávkou nikam nespěchá.

2

Šance Atlanty! Do první obrovské šance se dostal hostující Martinez, jenže ve stoprocentní šanci ho skvěle vychytal Robles!

1

Hosté rozehráli první poločas. New York oblékl červené dresy, Atlanta bílé.

1

New York Red Bulls: Robles- Lade, Long, Parker, Murillo- Davis, Adams- Royer, Romero, Muyl- Wfright-Phillips
Náhradníci: Meara- Casseres, Escobar F., Etienne, Ivan, Rzatkowski, White

Atlanta United FC: Guzan- Gara, Gonzalez, Parkhurst, Escobar- Remedi, Nagbe, Larentowicz- Almiron, Martinez, Gressed

06.03.17 Atlanta United-New York Red Bulls 1 : 2
Atlanta United FC jak už bylo zmíněno skončila na druhém místě. Na New York ztratila pouze dva body. V osmifinále tedy také měla volno a ve čtvrtfinále vyzvala New York City, které v prvním kole porazila 0:1 a v odvetě vyhrála suverénně 1:3.
New York Red Bulls v základní části skončil na prvním místě Východní konference. V osmifinále měli volno a ve čtvrtfinále vyzvali Colombus Crew. První utkání sice prohráli 1:0, jenže v odvetě vyhráli suverénně 3:0 a postoupili do semifinále, kde je čeká druhý nejlepší tým Východní konference, tedy Atlanta.
Hezký den u sledování semifinálového souboje v americké MLS! V odvetě bude domácí New York Red Bulls dotahovat proti Altantě United nepříznivý výsledek z prvního utkání 3:0. Utkáním vás provede Ondřej Klos.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.