konec (0:0)

30.11.2018, 01:30 • Red Bull Arena (Harrison) • Semifinále • Ondřej Klos

Tipsport: 1.84 3.92 3.83 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký listopadový den a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (03:47:58)
Sledovali jsme utkání mezi New York Red Bulls a Atlantou United, který končí výhrou domácích 1:0. Celkově ovšem v sérii vyhráli hosté díky domácí výhře 3:0. V tomto utkání se domácí hráči sice hodně snažili, jenže díky pevné obraně byla jejich šance nulová. V 84.minutě správně neuznal rozhodčí Scott branku Longa po faulu na Guzana. Čestný zásah obstaral Parker, který se prosadil Hlavičkou. New Yorku tedy končí sezóna, Atlanta si to ve finále rozdá s Kansasem nebo Portlandem.

90+5

90+4

90+4. PARKER - 1:0

90+4

New York RB právě vstřelil branku!
Autorem branky je TIM PARKER, který hlavičkou střílí alespoň čestnou branku. Atlantě to ovšem už vůbec nevadí.

90+2

Domácí budou mít ještě výhodu rohového kopu.

90+1

Volný přímý kop domácích prohloubil mizérii. Hostující trenér Martino je už spokojený. Svůj tým přestavěl podle svého obrazu a právě teď je na hřišti pět argentinských hráčů, což je určitě jeho zásluha.

90

Rozhodčí Scott se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

89

Střídání v týmu New York Red Bulls: ze hřiště odchází Almiron, přichází Bacco.

88

Další tragická finální přihrávka Romera. Ten je dnes sice aktivní, jenže jeho úspěšnost je hodně zlá.

87

Po sérií nepřesností drží Atlanta míč a užívá si poslední minutky semifinále, na které budou dlouho vzpomínat.

86

Je ale sympatický projev domácích, kteří to stále nezabalili a snaží se do posledního hvizdu.

85

Gonzalez fantastickým obranným zákrokem zabránil téměř jisté brance po ráně Muyleho. Atlantě se dnes daří v obraně vše.

84

Ten nepřinesl žádné vzrušení, stejně jako následná střela Ivana, která končí opět na tribuně.

83

83. Šance Romera

83

Šance domácích! K odraženému míči se dostal domácí Romero, jenže Guzan reflexivně vyráží míč na rohový kop.

82

Mizerný přihrávka Etienna na nabíhajícího Wright-Phillipse. Ani střídající hráči neudělali žádné terno.

81

81. Neuznaný gól New Yorku

81

Rozhodčí Scott neuznává branku Longa, protože v osobním souboji fauloval brankáře Guzana. Tohle vyřešil sudí velice dobře.