Liga mistrů

Sir Sicoma Monini Perugia – Dinamo Moskva

3:0

konec (25:23, 27:25, 25:21)

21.11.2018, 20:30 • Palasport Evangelisti, Perugia • Skupina E • Tomáš Kohlmann (@tom__kohlmann)

Tipsport: 1.05 9.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

0:0

Je za námi utkání špičkové kvality, v němž italský mistr Perugia vstoupil do Ligy mistrů vítězstvím 3:0 nad Dinamem Moskva, které přehrál zejména v koncovkách druhého a třetího setu. Domácí tak mohou oslavit tříbodový zisk s početným kotlem svých příznivců. (22:05:39)

25:21

Třetí set skončil.

25:21

Hattrick! Domácí třetím blokem v řadě vyzráli tentokrát na Kruglova a třetí set drtivým náporem otočili z 16:19 na 25:21!

24:21

Po dobrém podání Podrasčanina si domácí trojblok vyšlápl na Kooye!

23:21

Hosté si berou ještě jeden oddechový čas.

23:21

Pavel Kruglov ztroskotal na domácím dvojbloku, Perugia odskakuje do možná klíčového dvoubodového náskoku!

22:21

Aleksandar Atanasijević si poradil s blokem Kooye, Vlasov doskakoval příliš pozdě.

21:21

Lanza při svém servisu přešlápl koncovou čáru.

21:20

Jurij Běrežko se po několika nezdarech v útoku dostal na podání, to nasměroval jen do sítě.

20:20

Série Luciana De Cecca na podání skončila servisem do zámezí.

20:19

Běrežko útočil do zámezí, rozhodčí ukázali teč domácího bloku, tu však vyvrátilo video!

19:19

Běrežko po vysoké nahrávce míč jen zaloboval na domácí polovinu a Atanasijevićův technický úder hosté nedokázali udržet ve hře.

18:19

Domácí ubránili Kruglova a Atanasijević snižuje na rozdíl jediného bodu. Přitom ještě při minulé rozehře nebylo daleko ke čtyřbodovému náskoku Dinama.

17:19

Po skvělém zákroku hostujícího libera Čančikova proti útoku Podrasčanina středem sítě Běrežko nasměroval míč do zámezí.

16:19

Trenér italského šampióna Lorenzo Bernardi si bere oddechový čas.

16:19

Vynikající podání Grankina, Perugia se dostala do velkých problémů, přesto měla možnost až čtyřikrát zaútočit, hosté se ale ubránili a Běrežko se na hlavním kůlu prosadil proti domácímu bloku.

16:18

Servis Ricciho doplachtil za koncovou čáru.

16:17

Aleksandar Atanasijević se prosadil ze zadní zóny, třetí set má zatím výbornou volejbalovou úroveň.

3:0

Sir Sicoma Monini Perugia: Piccinelli, Ricci, Hoogendoorn, Della Lunga, Seif, Leon, Lanza, Galassi, Atanasijević, De Cecco, Podrasčanin – Colaci

Dinamo Moskva: Vlasov, Ostapenko, Grankin, Kovaljov, Běrežko, Markin, Kooy, Ščerbinin, Kruglov, Bezrukov – Čančikov, Jeremin

Rozhodčí: Nastase (Rum.), Goren (Izr.)